Skoči na vsebino

Xbox 360 vprašanja !


Godlike

Priporočene objave

Eno leto stara bi že znala bit jasper, ni pa nujno. Sej pač vprašaš modela da ti pove nazivne napetosti (google it). 512MB spomina? Katerga, RAM al onboard storage?

Onboard storage pri elitu nima veze, ker ga ni (imaš za to disk), kar se pa RAMa tiče, ga imajo pa novejše konzole malo več. V igrah se ne pozna nič (razen mogoče malo manj loading time-a), edino dashboard deluje hitreje. Tu se pa precej pozna, ampak ni pa bistveno.

Link to comment
Kdo ve, kakšna spominska kartica pride poleg Arcade? 64, 256 ali 512?

Od novembra 2008 je v Arcadu 256MB integriranega pomnilnika, Arcade Jasper 2 pa ima 512MB integriranega pomnilnika. Skratka memory kartic ni več zraven. Včasih pa so bile 256MB. Verjetno manj ob splavitvi Xboxa.

eno vprašanjce... opažam neke poudarke na 512MB pri konzolah. pa jasper različica.

mi zna kdo odgovorit katere elite konzolo se jasper različice (od kdaj?) in v čem je fora teh 512MB spomina? gledam na net leto dni staro elite kozolo - je to že jasper (ker ni podatka)?

hvala

Jasperji so Xboxi, ki so narejeni okoli novembra 2008 ali kasneje (glej MFR date zadaj). 512MB spomina je integrirana spominska kartica, ki služi podobno kot trdi disk. Pomnilnik je integriran samo pri Arcade konzolah (prej so dodajali memory carde), Eliti ga pa ne rabijo, saj je zraven trdi disk.

http://www.Goblin.si - trgovina z igralnimi konzolami, igrami in servisom v Ljubljani, Mariboru in Celju.
Link to comment

živjo!

imam vprašanje glede xboxa 360 - kakšna je grafika xboxa 360 na navadni 55cm televiziji? te novejše konzole (360, ps3) naj ne bi dobro delale na navadnem TV, ampak na LCD al pa plazmi...ker imam namen kupiti xbox bi rad najprej preveril in se pozanimal glede kakovosti grafike...ker tud ne mislim kupit xbox, pol pa še LCD TV (sam zato, da bom igre igral). če je grafika slaba, pol rajši kupim ps2 (pa igram na navadni TV), čeprav je PS2 že rahlo zastarel...

hvala za odgovore

Link to comment
živjo!

imam vprašanje glede xboxa 360 - kakšna je grafika xboxa 360 na navadni 55cm televiziji? te novejše konzole (360, ps3) naj ne bi dobro delale na navadnem TV, ampak na LCD al pa plazmi...ker imam namen kupiti xbox bi rad najprej preveril in se pozanimal glede kakovosti grafike...ker tud ne mislim kupit xbox, pol pa še LCD TV (sam zato, da bom igre igral). če je grafika slaba, pol rajši kupim ps2 (pa igram na navadni TV), čeprav je PS2 že rahlo zastarel...

hvala za odgovore

za igranje na katodni 55-ki je brezveze xbox kupovat.PS2 se zdej dost poceni dobi,špile maš pa tut vsepovsod :crazy:

Link to comment

Arey - sprašujem za xbox 360 igre...praviš da si gow 1 in 2 obrnil na 37 cm TV - ja pol nisi igral na xboxu, saj za xbox GoW (če pod to kratico misliš na god of war,seveda) ne obstaja...torej si igral na ps2 al ps3, mene pa zanimajo samo izkušnje xboxa 360 s katodnim TV!

Ali si mogoče mislil pod kratico gow Gears of war?...to bi pa blo bolj smiselno v tem primeru...

Pa tud vem da ga lahko prklopiš na monitor, itak :crazy: samo tud lcd monitorja nimam :no_no: ampak navaden. Kakšna pa je kaj razlika grafike če xbox prklopim na navaden, star 21'' monitor - kaj boljša kot na katodnem TV-ju al isto sranje drugo pakovanje?

Link to comment
Arey - sprašujem za xbox 360 igre...praviš da si gow 1 in 2 obrnil na 37 cm TV - ja pol nisi igral na xboxu, saj za xbox GoW (če pod to kratico misliš na god of war,seveda) ne obstaja...torej si igral na ps2 al ps3, mene pa zanimajo samo izkušnje xboxa 360 s katodnim TV!

Ali si mogoče mislil pod kratico gow Gears of war?...to bi pa blo bolj smiselno v tem primeru...

Gears of War je mislu. :disbelief:

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

Pozdravljeni,

To je moja prva igralna konzola, zato vam bi bil zelo hvaležen pri kakršnikoli pomoči glede xboxa 360,

Kupil sem si xbox360 arcade za 210 e odklenjenega z firmwarom 1,6,

Moja vprašanja:

1. Zakaj mi noče predvajati filmov, divx, xvid, avi in DVD? niti mi noče upgredat, zakaj?

Zagnalo mi je samo orginalen DVD...??

a.) Imate mogoče povezavo do kakšnih upgradov, da bi jih lahko naložil preku USB ključa? Kje bi ga lahko dobil?

b.) Obstaja mogoče tudi kakšen upgrade za podnapise?

2. Rad bi povezal xbox in računalnik med sabo, kako to narediti, prosim za pomoč?mogoče postopek?

Link to comment
Pozdravljeni,

To je moja prva igralna konzola, zato vam bi bil zelo hvaležen pri kakršnikoli pomoči glede xboxa 360,

Kupil sem si xbox360 arcade za 210 e odklenjenega z firmwarom 1,6,

Moja vprašanja:

1. Zakaj mi noče predvajati filmov, divx, xvid, avi in DVD? niti mi noče upgredat, zakaj?

Zagnalo mi je samo orginalen DVD...??

a.) Imate mogoče povezavo do kakšnih upgradov, da bi jih lahko naložil preku USB ključa? Kje bi ga lahko dobil?

b.) Obstaja mogoče tudi kakšen upgrade za podnapise?

2. Rad bi povezal xbox in računalnik med sabo, kako to narediti, prosim za pomoč?mogoče postopek?

Za 1. točko si preberi en post ko je čist na vrhu. Na forumu ne podpiramo gusarjev. :red:

viewtopic.php?f=3&t=1245

a.) kot je že bilo napisano na forumu se multimedijskih updejtov ne dobi na netu. Samo popravke za špile dobiš na netu. ....Naj me popravi kdo če se motim :sweat:

b.) beri a.)

2. Nevem zakaj ne prebereš malo po forumu. Folku pa tud meni se ne da vsakemu posebej pisat.

Imaš več varjant za priklop boxa in compa.

a: xbox in comp z crossover cablom direkt na mrežno. (če uporabljaš eno mrežno za net moraš kupiti dodatno mrežno). Potem boš moral nastaviti še ip naslove ročno.

b: kupiš ruter, modem od internet ponudnika daš na wan, na porte 1 2 3 4 pa priklopiš comp pa box pa notebok če maš ....

c: kupiš wifi ruter, kupiš wifi za box, povežeš na ruter :)

lp

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.