Skoči na vsebino

[Uradna tema]COD 5: World at War


Ozi

Priporočene objave

  • N7

Uradna tema za sicer že izšel špil. 5. del prinaša novo okolje vojskovanja. Grafični pogon je kopiran iz predhodnika COD4 z nekaj izboljšavami. Po splošnem prepričanju kar precejšnjimi. Kot po navadi z uvodom in predstavitvijo ne bom filozofiral; špil je že izdan in zelo dobro prodajan. V ta namen uradna tema. Ne spreglejte tudi on-line uradne teme.

[youtube:g98v3r5p]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=FSkerRUNKtU&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=FSkerRUNKtU&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube:g98v3r5p]

post-3801-144771010599_thumb.jpgcod.jpg[/attachment:g98v3r5p]post-3801-144771010594_thumb.jpgcod2.jpg[/attachment:g98v3r5p]cod3.jpg[/attachment:g98v3r5p]

ozi_SLO.png

Link to comment
a se ti hecaš? a nisi postal enako vprašanje že pod RTFM sekcijo? kako pričakuješ odgovor, če si napisal k-pejt-no-v-rit vprašanje? pa ne podvajaj mi vprašanj. rajš vpraši enkrat tko kot se zagre. :chicken:

jah zanimivo da si ti edini med nekje 10 ljudmi, s katerimi sem govoru o tem ki nisi razumew wprašanja... :headscratch:

no pustmo stat... no sorry ker sem isto vprašanje postaw dvax... :a_a: :bringiton:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
  • 2 tednov kasneje...
Če je taki problem z to igro. Kontaktiraj GameStop. Reči da si dobil napačno igro. Da si naročil Angleški CoD5 in jih prosi če ti ga lahko zamenjajo...

Danes sem šel v GameStop so mi zamenjali . In še vedno je v spanščini . Pa pm kako je to možno :S[/quote:145a4vq0]

Veš kaj probaj. Naj tale GameStop kjer si kupil igro, kontaktira GameStop iz UK. Se zmeniš in dobiš v roku 2 dneh.

fuRh7384133640.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.