Skoči na vsebino

item isnt available from your current location!!!


Gost xMatjaz

Priporočene objave

Pod deljeno povezavo daš tisto s katero se PC poveže na VPN, v tvojem primeru A.N. connection. Tam imaš možnost da ta povezava deli dostop Povezavi lokalnega omrežja 3 - to je tista na katero je povezan Xbox.

Aha, ampak kje pa izberem Povezavo lokalnega omrežja 3?

Tam kjer je trenutno Local Area Connection, se ne da ničesar spreminjati :-/ :

2dspwdv.jpg

Link to comment

Tukaj ko imaš A.N. connection - Lastnosti, bi morala biti možnost da pod Skupno rabo internetne povezave v okenčku povezava domačega omrežja izbereš tisto, na katero je povezan Xbox (sedaj vidim da piše samo Local area Connection).

Pa če prav vidim imaš Povezavo lokalnega omrežja 3 onemogočeno?

Link to comment
Tukaj ko imaš A.N. connection - Lastnosti, bi morala biti možnost da pod Skupno rabo internetne povezave v okenčku povezava domačega omrežja izbereš tisto, na katero je povezan Xbox (sedaj vidim da piše samo Local area Connection).

V tistem oknu kjer piše Local Area Connection, ne morem izbrati ničesar :-/ . Na to lahko samo kliknem, vendar ne morem ničesar spremeniti.

Pa če prav vidim imaš Povezavo lokalnega omrežja 3 onemogočeno?

Tisti "x" je zraven Povezave lokalnega omrežja 3 zato, ker trenutno Xboxa 360 nimam povezanega na PC, ali pač? Če z desnim klikom kliknem na le to in kliknem "Onemogoči", ta "x" izgine.

P*zda, počutim se kot, da sem retardiran ej :-( .

Link to comment

Pa si problal najprej povezati Xbox na tadrugo mrežno kartico? Tisti X je potem res zato ker je omrežni kabel izključen - ni povezave. Probaj povezati Xbox na njo pa potem poglej če imaš tam pod A.N.connection - lastnosti, možnost izbrati kateri drugi povezavi naj bo dostop deljen.

Pa ne se sekirat, jaz sem tudi rabil nekaj časa da mi je pršlo iz riti v glavo zakaj se gre.

Link to comment
Probaj povezati Xbox na njo pa potem poglej če imaš tam pod A.N.connection - lastnosti, možnost izbrati kateri drugi povezavi naj bo dostop deljen.

Sem, vendar ni učinka :-/ . Tistega okna kjer je trenutno Local Area Connection, ne morem spremeniti. Za vsak slučaj sem po tem, ko sem povezal Xbox 360 na PC in ga prižgal, resetiral PC, vendar nič.

Drugače mi je pa tako ali tako potekel trial na Anonymitynetwork, tako, da tudi, če bi zadevo lahko spremenil, bi moral najti drug VPN. Če bom lahko nekako rešil to, da mrežna kartica kamor je povezan Xbox 360 ne bo več "omejena", bom poskusil še Ibvpn.

Link to comment
Da se malo vrneva nazaj.

Respect, da še nisi obupal nad mano. Meni samemu, sem že dosadan u božjo mamico :-/ .

A.N. connection se ti dejansko poveže na internet ali tudi to ne?

Je potem samo problem ker se Xbox ne more povezati na Live prek PCja?

Da, A.N. connection se normalno poveže - PC spremeni IP naslov.

Tako kot si dejal, je problem to, da se Xbox 360 ne more povezati na internet. Verjetno zaradi tega, ker mi PC kot je prikazano na enem izmed zgornjih screenshotov javlja, da ima Povezava lokalnega omrežja 3 (to je mrežna kartica, kamor je povezan Xbox 360), omejeno ali prekinjeno povezavo.

Link to comment

Dej probaj to povezavo (Povezava lokalnega omrežja 3) nekak resetirat. Jaz bi vzel kartico ven, odstranil povezavo pa potem spet kartico nazaj noter pa da se na novo inštalira. Ker če si se lahko povezal na A.N. connection potem bi se tudi Xbox moral povezat.

Edino če ni kaj treba spremenit IPje v Xbox nastavitvah, samo do tam še nismo prišli. Najprej je treba dat Lokalnemu omrežju 3 dostop prek primarne povezave.

Link to comment
Dej probaj to povezavo (Povezava lokalnega omrežja 3) nekak resetirat. Jaz bi vzel kartico ven, odstranil povezavo pa potem spet kartico nazaj noter pa da se na novo inštalira. Ker če si se lahko povezal na A.N. connection potem bi se tudi Xbox moral povezat.

Sem odstranil in še enkrat inštaliral Povezavo lokalnega omrežja 3, vendar nič.

Kolikor sem prebral v vodiču, ki ga je napisal Suhi_SLO, bi ta Local Area Connection (govorim o oknu, ki ga ne morem spremeniti) morala biti v nastavitvah Lokalnega omrežja 3 in ne v nastavitvah A.N. connection. Sicer je ta vodič napisan za Windows 7 medtem, ko jaz uporabljam Windows XP, vendar vseeno pravtako v nastavitvah omrežja nikjer ne najdem nobene možnosti za Xbox 360, kot je navedeno v vodiču.

Bi na to kakorkoli lahko vplivalo to, da imam na PC-ju pridobivanje IP-ja in DNS-a nastavljeno na Samodejno pridobivanje?

Edino če ni kaj treba spremenit IPje v Xbox nastavitvah, samo do tam še nismo prišli. Najprej je treba dat Lokalnemu omrežju 3 dostop prek primarne povezave.

Na Xboxu 360 imam pridobivanje IP-ja in DNS-a, nastavljeno na Automatic.

Link to comment

Jaz imam deljeno povezavo Pure VPN, ki omogoča dostop Lokalnemu omrežju 2 - to je tadruga mrežna kartica na katero je priklopljen Xbox.

pure-vpn-lastnosti.jpg

Zakaj se pri tebi ne da tega nastavit mi pa ni jasno... Zakaj se še noben drug ne oglasi v tej temi, nekdo bi moral vedeti. Če dobim kako idejo ti sporočim.

Link to comment

Bump :-( .

Zatakne se mi samo, pri boldanem koraku:

Na računalniku nastavite povezavo.

Windows 7: start>control panel>network and sharing center

change adapter settings (na levi strani zgoraj predzadnji napis)

desni klik na local area connection 2

zberete zavihek sharing

obkljukate obe kljukici in potrdite vsa opozorila

pod prvo kljukico izberete local area connection

pod drugo kljukico greste na settings

spodaj imate xbox. tam date kljukice na vse xbox možnosti

vse potrdite in zaprete (če nimate možnosti xbox, zaženite xbox in ponovno zaženite PC)

zaženete xbox

Link to comment

To mi deluje kot da računalnik sploh ne zazana da je karkoli priklopljeno na tadrugo mrežno kartico - tisto z XBoxom.

Ker če bi zaznalo, potem bi imel možnost izbire kot je prikazano v vrstici "pod prvo kljukico izberete local area connection".

Mene res čudi da te možnosti nimaš. Praviš pa da računalnik normalno zazna mrežno kartico?

Ker če bi to povezavo imel vzpostavljeno, bi lahko naprej reševali povezovanje Xboxa na Live, če bi bilo potrebno seveda.

Link to comment

živjo

jst sem si danes zrihtal tale purevpn na laptopu sem se connectal in ko sem šel na spletno stran ip address mi je pokazalo da sem iz new jersey-a usa! potem sem šel na xbox-ovo stran da bi kupil first strike map pack in mi isto napise da ni na voljo za mojo lokacijo... je pa res da mam laptop in xbox na internet povezna preko ruterja.. ali to mogoče igra kakšno vlogo?

L.p.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Se pravi, ce je VPN direktno (Iskratel Prospero 632+ - podpira to?, kdo ve mogoce?, kako bi lahko to preveril?) potem bi bilo celo omrezje speljano in bi lahko z xbox-om normalno se povezal preko wireless?

Ce ne pa dve mrezni kartici - ta metoda mi je jasna - sem prebral ze celotno temo... ;)

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.