Skoči na vsebino

item isnt available from your current location!!!


Gost xMatjaz

Priporočene objave

Ne rabiš laptopa, gre tudi z še eno mrežno kartico na PCju. Tako da PC dostopa normalno do interneta, tadruga mrežna kartica pa da Xboxu dostop s povezavo v skupni rabi.

Malo prebrskaj proti koncu teme kako se naredi nova povezava in da v skupno rabo. Potem se moreš pa še registrirati pri enem od ponudnikov VPNja, na katerega se potem povežeš v internet pod drugim IPjem.

Malo probaj pa če ti kaj ne bo šlo vprašaj. Jaz tudi nisem imel pojma o tem, ko se pa malo poglobiš pa ti stvari postanejo jasne. Potem pa gre.

Link to comment
Ne rabiš laptopa, gre tudi z še eno mrežno kartico na PCju.

Tudi tukaj odpadem. A preko routerja bi se dalo kako zrihtati?

Prav ne morem verjeti, katere bedarije se gredo. Nebi rekel, če bi zastonj bilo.

Bom probal tako na XBL kot Treyarch poslati E-mail, pa da vidimo kako me bodo na lep način od******.

Link to comment
Tudi tukaj odpadem. A preko routerja bi se dalo kako zrihtati?

Prav ne morem verjeti, katere bedarije se gredo. Nebi rekel, če bi zastonj bilo.

Bom probal tako na XBL kot Treyarch poslati E-mail, pa da vidimo kako me bodo na lep način od******.

Brezveze se boš matru pisat jim. Nima smisla. Preko ruterja ne gre drugače kot da xbox povežeš na pc in pc na ruter preko wifi ali dodatne mrežne.

Link to comment
Tudi tukaj odpadem. A preko routerja bi se dalo kako zrihtati?

Prav ne morem verjeti, katere bedarije se gredo. Nebi rekel, če bi zastonj bilo.

Bom probal tako na XBL kot Treyarch poslati E-mail, pa da vidimo kako me bodo na lep način od******.

Tu Treyarch nima nobene veze, to je stvar M$ in njegove politike. Pač, zaradi nemških zakonov, je M$ zadeve omejil le na tiste države, ki imajo marketplace in nimajo takih zakonov.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Damn, kako žre me to... CoD: BO mi je vsak dan bolj všeč in kljub temu, da se starih map še nisem naveličal, bi rad downloadal nove.

Ali resnično ni druge opcije kot dve mrežni v PC-ju ali laptop z wireless povezavo? Nobene varijante, da bi z USB-jem mape na X360 prenesel ali, da bi mi lahko preko recimo TeamViewerja pomagal nekdo, ki dve mrežni ali laptop z wireless povezavo ima?

Xbox Live support naj bi trenutno imel tehnične probleme z e-mail supportom, na supportu Activisiona so me na gladko odf***** na forume, ki naj bi bili namenjeni tudi podpori, tam je pa zadeva še slabša - 15 novih tem na sekundo, tako, da v kolikor teme ne "bumpaš" kot zmešan, je noben ne bo niti videl.

Važno, da plačujem Xbox Live, pre-orderam špil in kupim MS pike, da si na koncu enih poj****** map ne morem downloadati...

Link to comment

Ok, očitno ni druge, kot, da dokupim še eno mrežno kartico za PC.

Ker sem kar se strojne opreme tiče popolnoma bos, bi prosil za pomoč. Katero mrežno kartico izbrati? Potrebujem jo samo za to, da bom lahko downloadal restrictan content iz XBL Marketplaca.

Trenutna mrežna kartica je Nvidia nForce Networking Controller (če je to, to?). Pod to mrežno kartico je glede na prazen prostor, ki je izrezran v obliki ethernet priključka, prostora še za eno.

Link to comment

Ali resnično ni druge opcije kot dve mrežni v PC-ju ali laptop z wireless povezavo? Nobene varijante, da bi z USB-jem mape na X360 prenesel ali, da bi mi lahko preko recimo TeamViewerja pomagal nekdo, ki dve mrežni ali laptop z wireless povezavo ima?

Obstaja še druga opcija. Kolega si je kupil VPN dostop, katerega lahko vpišeš kar v routerju (če imaš router, ki ima DD WRT firmware) in potem ne potrebuješ dodatne mrežne ali wireless notebooka. Prišlo ga je 66€ za celo leto, max bandwidth, USA in UK serverji.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Imam eno vprašanje. Ravnal sem se po vodiču v prvem postu, vendar se mi je zataknilo pri 9. koraku. Po dvokliku na ravnokar ustvarjeno omrežje za Hotspot Shield, se mi odpre okno, ki zahteva uporabniško ime in geslo (uporabljam Windows XP):

2gvpx83.jpg

Katero uporabniško ime in geslo, naj vpišem? Poskusil sem uporabniško ime in geslo, ki mi ga je dodelil Hotspot Shield in uporabniško ime in geslo mojega internetnega ponudnika, vendar zadeva ne gre skozi:

2m4q88w.jpg

Hvala.

Urejano od TheZero
Link to comment

Bump: Ne, meni zadeve nikakor ne uspe vzpostaviti :-( . Poskusil sem vse kar sem lahko našel na Googlu (spreminjanje VPN-ja v PPTP, omogočanje IPseca v Administrative Toolsih v Control Panelu,...), vendar se zmeraj pojavljajo errorji. Ko en error rešim, se pojavi drugi - verjetno se preveč oddaljim od nastavitev, ki so v vodiču. Nevem, ali sem jaz retardiran, ali pa nekaj ne štima. Prosil bi za pomoč, če ne drugače, preko Team Viewerja.

P.S.: Se opravičujem za tripple post >_< .

Link to comment
Uporabniško ime in geslo je od Hotspota.

Poglej kateri način imaš izbran - PPTP ali L2TP. Meni z L2TP ni delalo.

Pa poglej še če imaš odkljukano Uporabo pre shared keya ko je izbrani način PPTP.

Poizkusil sem vse mogoče kombinacije nastavitev, ampak se zmeraj pojavi kakšna napaka :-/ .

Še najboljše bi bilo, če bi se kakšnemu od vas poznavalcev ljubilo vzeti par minutk časa za Team Viewer. Plačam pivo ali šest :-) .

Link to comment

Tudi jaz bi z veseljem plačal tistih par evrov za hitrejši dostop in tudi manj problemov bi verjetno imel z nastavljanjem, samo pri meni je kar se tega tiče vedno problem, da nimam jebene kreditne kartice, oz. PayPala :-( .

Nevem, upam, da mi nekako uspe zadevo usposobiti. Se priporočam za kak nasvet!

Link to comment

Jaz sem bil v dilemi že zaradi različnih IPjev ki jih navaja vodič in tisti na uradni strani Hotspot shield. Ni mi poovezalo ne z enim ne z drugim, tako da probaj če je še kakšna možnost zastonjskega VPNja.

Če ne pa plačljiva varianta ki preverjeno lepo in stabilno deluje. Jaz sem tudi zato vzel Pure VPN ker s tem Hotspot shieldom nisem nikamor prišel.

Link to comment
Bump: Zadeva še zmeraj ne deluje :-( .

- PPTP VPN: Error 678

- L2TP IPSec VPN: Error 768

Ali kdo ve, če zadeva še sploh deluje, ali se je kaj spremenilo od takrat, ko je nastal vodič?

Dej si mal poglej poste na 8. strani k sva jz pa mahe napisala. Pa tko moreš gledat da če maš angleški account da boš spremenu na angleški ip. Sicer maš pa post od suhija na 10. strani če se ne motm k maš brezplačne vpn-je.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment
Sicer maš pa post od suhija na 10. strani če se ne motm k maš brezplačne vpn-je.

Hvala ti za tole, sem pregledal in zadevo nastavil. Anyway, kljub temu vsega očitno nisem nastavil tako kot bi moral, ker zadeva na Xbox 360 ne deluje.

Registriral sem se na Anonymitynetwork in downloadal program. Ko zaženem program in izberem server, se zadeva lepo poveže - PC spremeni IP naslov.

Tukaj, pa se mi zatakne. Namreč, vodič je Suhi_SLO napisal za Windows 7 in vseh nastavitev glede na to, da uporabljam Windows XP, ne najdem. Grem v Lastnosti Povezave lokalnega omrežja 3 (to je druga mrežna kartica, v katero imam povezan Xbox 360), ter obkljukam obe možnosti kar se tiče skupne rabe. Nastavitve kjer bi lahko izbral Local Area Connection kot je navedeno v vodiču tukaj ni, pravtako ni nikjer nobene možnosti za Xbox 360, kljub temu, da sem računalnik resetiral, po tem, ko sem nanj povezal Xbox 360.

Če grem v Lastnosti A.N. connection (to je povezava, ki jo je naredil program iz Anonymitynetwork) in kliknem zavihek Dodatno, imam tri možnosti. Vse tri obkljukam, nakar se pod prvo možnostjo samodejno izbere Local Area Connection. Kakorkoli že, kakršnekoli možnosti za Xbox 360, še zmeraj ne morem nikjer izbrati.

Skratka, medtem, ko je PC lepo povezan na server, se Xbox 360 ne poveže. Prilagam sliko mrežne kartice, na katero je povezan Xbox 360:

24d58ow.jpg

Prosim za pomoč.

Link to comment

Pod deljeno povezavo daš tisto s katero se PC poveže na VPN, v tvojem primeru A.N. connection. Tam imaš možnost da ta povezava deli dostop Povezavi lokalnega omrežja 3 - to je tista na katero je povezan Xbox. Povezave lokalnega omrežja 3 ne rabiš dajat pod skupno rabo.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.