Skoči na vsebino

HD konzole in monitorji. Kaj nabaviti, na kaj paziti.


Priporočene objave

Kot kaže je Scepterja v Sloveniji nemogoče dobiti :no_no:

Sem tudi gledal LG w2442pa, vendar mi ni všeč (predvsem stojalo mi deluje zelo čudno).

Drug monitor, ki se mi zdi dokaj dober je Samsung BX2450, vendar na žalost nisem nikjer na internetu zasledil podatka o input lagu. Ali mogoče kdo kaj ve o tem monitorju (input lag (predvsem me to zanima), kvaliteta slike...)?

PS: na teh Samsungih se zdaj zmeraj več opazi nekakšnih "stekel" pred ekranom. Sklepam, da gre samo za nekakšno zaščito pred prahom. Ali se torej lahko brez problemov z garancijo pobere dol tisto steklo?

Na slikah monitorja se to "steklo" lepo vidi http://www.mimovrste.com/artikel/2650093227/monitor-led-lcd-24-samsung-bx2450#pictures

Hvala že vnaprej.

Link to comment
  • Odgovorov 52
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

  • Pred 4 meseci ...

Mi lahko kdo prosim predlaga trenutno najboljši cenovno ugoden LCD TV/monitor velikosti 22"/23"? Nanj bi imel priključen Wii, PS3 in podobne zadeve. Trenutno imam Samsung P2370HD in ne morem več gledat nagačenih robov v igrah, ki jih monitor povzroči pri upscalingu nižjih resolucij. Igre izgledajo katastrofalno(bom prilepil kakšno sliko kasneje).

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.