Skoči na vsebino

Call of Duty: Modern Warfare 2 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 401
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Dej a mi zna kdo pomagat sm neki zafuku na začetku in sem si vključil opcijo da mi ne prikazuje krvi. Kok bedno...kr en papir po luftu opleta ko me zadanejo kot da bi bil kakšna kura, matr. Nimam pojma kje bi se to v špilu zamenjal... HELP PLIS. kaj morm ponovno inštalirat al kaj. V samem špilu nisem našel opcije za spreminjanje.

hvala!

naslonjach.png
Link to comment
Dej a mi zna kdo pomagat sm neki zafuku na začetku in sem si vključil opcijo da mi ne prikazuje krvi. Kok bedno...kr en papir po luftu opleta ko me zadanejo kot da bi bil kakšna kura, matr. Nimam pojma kje bi se to v špilu zamenjal... HELP PLIS. kaj morm ponovno inštalirat al kaj. V samem špilu nisem našel opcije za spreminjanje.

hvala!

tud pri meni na xboxu tako pride in btw to je denar, a se da kak naštimat da bo kri špricala???

Link to comment
Denar? Od kod pa to?

Tisto ko prileti iz tebe ko te ustrelijo(ubijejo), kak se to odpravi??? čeprav je kar uredu videt da denar leti okoli a je kri boljša. Primer: raje ubijem politika kot mu dam denar(logično), itak politike je za pobit(mislim resno), ko sem igral tisto misijo na letališču sm si predstavljal da so tisto politiki in sm z veseljem ih streljal.

Link to comment

No bova jaz in nemebasad dobila odgovor??????

Btw politiki nas samo izkoriščajo kaj pa druzga naredit kot ih pobit.

Zdaj ne bom več govoril od nič druzga kot mw2 v teji temi da me ne banaste z foruma, jaz sem dal samo primer da boste zastopli moje mišljenje.

Drugač pa me zanima če vam prileti kri namesto denarja in če vam res prileti kri kako to naredit da vam prileti kri namesto denarja???

Link to comment
Btw politiki nas samo izkoriščajo kaj pa druzga naredit kot ih pobit.

Ja, tebe politiki res izkoriščajo, ko že maš službo.. Wait, sej še volit ne moreš. Tiho, mulac.

Težavo boš pa našel nekje v meniju, kakšen 'gore' al kej takega.

Možno da imaš pod child lock tudi kaj vklopljeno, chek this out too.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.