Skoči na vsebino

Call of Duty: Modern Warfare 2 [X360]


Priporočene objave

  • Odgovorov 401
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

:crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:

še vedno nisem dobil MW2

:x:x:x:x:x:x:x

lepo igrajte :bleh: :bleh: :bleh:

Xbox

Link to comment

Pravkar sem v Trstu nabasal en EBgames ki mi je

bil pripravljen prodati ''Not for sale'' kopijo od igre. :D

Plačal 50€ :bowdown: !!! Trgovec me je opozoril da je igra v

angleščini :disbelief: .Nima niti italijanskih podnapisov :doh: .

@myEnglishTeacher- thank you very much... :beer:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ja morš vedet da je mitkko pol italjan:P tak da,ti bi verjetno tut mel slo podnapise rad npr v kakem špilu,ampak govora itd to pa absolutno ne:) aja pa morem še rečt da so pr navadni izdaji špila iw bli zelo škrti ,ker so dali zram knjižico s 7, pozor 7 stranmi, pa še to lahko 3 odštejemo,kazalo...!se vem da ni to nevem kak pomembno sam malo bolj bi se pa lahko potrudli tud za navadno izdajo.

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment

Fantje, opažam, da sem prešel v zadnji stadij moje bolezni ! :headscratch:

Zakaj ?

Pravkar sem prišel domov .... 120km sem prevozil za COD MW2, samo da sem dobil še zadnjo, ki so jo imeli na zalogi. :bowdown: Ufff .... igra se nalaga na disk, jaz grem pa na kavico in zaslužen cigaret.

Ajde ....

P.S.

Upam, da ne bom razočaran nad igro. :doh:

SKALEC.jpg
Link to comment

Prišo že čez polovico in mi sp nikakor ni to to, kar bi mogo bit,preprosto vse je že videno,kot da bi igral dodatek za cod 4 sam da je to malo slabše vsaj meni,škoda res se vidi da ni več idej,tut grafika ni huda tak kot eni fanboyi govorijo,največji fail pa je ko berem po netu da so snežene scene pr mw2 lepše od uncharted 2 :lol::lol: . mp pa je verjetno itak zakon,sam prvo morem prit do novega xboxa da lahk grem na live :crybaby:

default.png

AllergicBZX.jpg

Link to comment

No ja, prvi vtis je tako tako.

Po vseh napovedih in pisanjih sem mislil, da ko bom igro zagnal, da bom "taj padno" od presenečenja.

Ja saj sem, ampak malce v negativno.

Vse bazira na COD4 (nisem bil navdušen nad to izdajo), kar mi ni všeč. Zame je WAW še vedno zakon.

Vsake oči pač imajo svojega malarja. Da pa je prodaja igre takšna kot je, pa je samo zaradi pompoznega napovednika zanjo ... ki pa v praksi ni to, kar smo nekateri pričakovali. :a_a:

Nauk te zgodbe je, da bodo nadaljevanja Call Of Duty vedno slabša. :roll:

SKALEC.jpg
Link to comment

Včeraj sem probal končno SP in moram reči, da kaj takšnega resnično nisem pričakoval. :)

Igra je fenomenalno fantastična ... grafika, igralnost,misije ... mah, nimam besed!

Komaj čakam, da pridem iz službe ... verjamem pa, da vas je kar nekaj, ki ste namensko v bolniški :rock:

Jaz pa nimam časa ....

SKALEC.jpg
Link to comment
Sem dokaj nov uporabnik XBox-a, sprobal predvsem športne igre, dirkačine...Malce sem sprobal COD 2 (demo) in morem rečt, da je kr težko igrati takšne igre brez miške....kako pa gre vam igranje streljačin z gamepadom???

Practice Makes Perfect :bringiton:

Sej se vsak lovi ko gre z gamepadom špilat prvič :petting:

PiKi17.png

xbox3603.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.