Skoči na vsebino

Dobil sem banano !? Novi BANWAVE od M$


Gost aljo11

Priporočene objave

Dajte brat no. Na tujih forumih pravijo, da če daš "test connection", in pogledaš pod status report, naj nebi nič zajebal.

Če se vpisuješ v live, je to druga stvar.

bullshit

če nimaš notri diska, kako se boš vpisal na live?

nima veze ali imaš disk notri ali ne

oni ne gledajo kateri gamertag je vpisan na live, ampak samo serijsko številko konzole, ki je bila flagana, in jo nato banajo -> ban se vpiše v flash od konzole in to je to

edina prednost tega, da nimaš diska not je da ti ne sfuka profila in save gameov

čim boš potem priklopil ta disk na banano konzolo ti bo sfukalo zadeve

lp,

k_k

Link to comment
  • Odgovorov 750
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

ja ok no pol pa si samo namišlujem da igram halo 3 na live zdaj a ne ;).Glej ta link ko si ti dal ti ne pove če si bannan al če nisi.

pa si izpolnil in ti je kaj napisalo !!!

Sem prav izpolnil in sem dobil tisti error in neke cifre 54220 al nekaj takega ko pove da si bannan a ne?

No potem sem pa šo probal to

Follow this guide:

* Unplug hard drive and/or memory unit,

* Turn on 360 with ethernet cable/wireless plugged in,

* Go to "system settings" in the dashboard,

* Click on "Network",

Fody-I live for the weekend! says:

* Click on "Test Xbox Live Connection"

* Wait for the results, if it asks you to update click CANCEL.

* Click on "Y (Yellow)" to get the status report up on screen:

Fody-I live for the weekend! says:

If the status reports the following you ARE banned:

W: 0000-0008

X: 0000-F001

Y: 00A8-6820

Z: 8015-190D (this line shows if your banned)

ID: 0008-0000

If the status shows you are banned do NOT connect to live as it will muck up your hard drive, just stay offline, you will then still be able to install games on to hard drive and move your saves/profiles around as normal, the media extender *should* also work

In mi ni pokazalo teh cifer v zadnji liniji-Z: 8015-190D (this line shows if your banned)

Link to comment

Edino pravo zagotovilo, da ne boste fasali bana, je to, da ostanete offline.

Vsi so pametni, nihče pa ne ve kako in kaj.

Če si nočete banat konzolo in ste jo modificirali, lepo izklopite kabel in to je to.

V nasprotnem primeru pa gemblate sto na uro... Ne glede na to koliko pazljivi ste bili. Microsoft ima očitno nekega asa v rokavu, ki ga nihče ne pozna. Očitno čisto lepo vejo kdo je modificiral konzolo, glede na to, da je po svetu benan tudi folk, ki je samo modificiral konzolo in na njej potem igral LE IN SAMO originale!

lp,

k_k

Link to comment

ja ok no pol pa si samo namišlujem da igram halo 3 na live zdaj a ne ;).Glej ta link ko si ti dal ti ne pove če si bannan al če nisi.

pa si izpolnil in ti je kaj napisalo !!!

Sem prav izpolnil in sem dobil tisti error in neke cifre 54220 al nekaj takega ko pove da si bannan a ne?

No potem sem pa šo probal to

Follow this guide:

* Unplug hard drive and/or memory unit,

* Turn on 360 with ethernet cable/wireless plugged in,

* Go to "system settings" in the dashboard,

* Click on "Network",

Fody-I live for the weekend! says:

* Click on "Test Xbox Live Connection"

* Wait for the results, if it asks you to update click CANCEL.

* Click on "Y (Yellow)" to get the status report up on screen:

Fody-I live for the weekend! says:

If the status reports the following you ARE banned:

W: 0000-0008

X: 0000-F001

Y: 00A8-6820

Z: 8015-190D (this line shows if your banned)

ID: 0008-0000

If the status shows you are banned do NOT connect to live as it will muck up your hard drive, just stay offline, you will then still be able to install games on to hard drive and move your saves/profiles around as normal, the media extender *should* also work

In mi ni pokazalo teh cifer v zadnji liniji-Z: 8015-190D (this line shows if your banned)

Isto sem jaz probal in se mi je zgodilo isto kot tebi.

Naslednjic sem spet to probal in mi ni ponudilo nobenega updejta, ampak mi je samo napisalo, da je moja konzola banana. Ko sem dal y mi je izpisalo zloglasni 190D

toliko o tem kako varen je ta postopek...

pojdi z livea, ce ti je mar za to ali bo konzola banana ali ne...

lp,

k_k

Link to comment

MIslim da samo v primeru, če špilaš še kaj. Ker drugače je tvoj gamertag isti kot trenutek, ko si bil benan.

Kaj pa vem no. Itak noben ne ve ničesar ziher, vsi samo špekulirajo na polno.

Očitno je M$ odkril način kako odkriti flashane konzole. Zdej se bojim logiranja notr, ampak me hkrati matra firbec, da bom kr mogu probat :D

P.s.

Je tu kdo, ki mu je včeraj delalo, danes pa ne več?

Link to comment
edina prednost tega, da nimaš diska not je da ti ne sfuka profila in save gameov

čim boš potem priklopil ta disk na banano konzolo ti bo sfukalo zadeve

ta zadnji del ni točen. nič se ti ne sfuka in ni razlike če je disk not ali ne.

preprosto je konzola banana kar pomeni da vse funkcije hddja in dashboarda niso omgočene, disk pa lahko komot uporabljaš na drugi konzoli tudi če si ga not meu medtem ko ti je javilo da si ban dobil!!!

tf7master.th.png
Link to comment

Yup....Relix je dau banned HDD na UNbanned konzolo (hax), sprejel update (not knowing the consequences) in fasal instaBAN! M$ igra mutave igre....sam upam, da ni zadeva vecja! Glede na sankcije je jasno, da hocejo zgolj denar in da se ne bodo pustili zajebavat!

q: Ce corruptane sejve das na MC, ti flega frisno konzolo aswell?

q2: Ce das corruptan disk v frisno konzolo in sprejmes Scrtyupdate, fases instaBAN?

Meni se namrec zdi nelogicno v smislu, da ScrtyUpdate prechekira konzolo....in jo ne ruthlessly pofuka z banano!

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment

Sj ni to fora.....konzola je flashana! Glih zaradi tega me zanima kaj update naredi.....ali konzole flaga, al jo samo chekira!

Drugac pa v Müllerju se nikoli niso tezili zaradi zamenjave. Pac morejo sprejet konzolo, ce garancija velja! Itaq nimajo hardverja da bi zadevo testirali na mestu.

Ne vem no....upajmo, da ni M$ pristopil k retailerjem....sicer bi bilo logično, ampak fatal za use z garancijo.

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
Yup....Relix je dau banned HDD na UNbanned konzolo (hax), sprejel update (not knowing the consequences) in fasal instaBAN! M$ igra mutave igre....sam upam, da ni zadeva vecja! Glede na sankcije je jasno, da hocejo zgolj denar in da se ne bodo pustili zajebavat!

q: Ce corruptane sejve das na MC, ti flega frisno konzolo aswell?

q2: Ce das corruptan disk v frisno konzolo in sprejmes Scrtyupdate, fases instaBAN?

Meni se namrec zdi nelogicno v smislu, da ScrtyUpdate prechekira konzolo....in jo ne ruthlessly pofuka z banano!

Eeeeh?

WTF?

lp,

k_k

Link to comment
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.