Skoči na vsebino

Dobil sem banano !? Novi BANWAVE od M$


Gost aljo11

Priporočene objave

Jebemti do 22 ure sem igral rainbow six 2 prek lajva , pol sem šel po nasvetu makg88 offline igrat zdaj pa si ne upam it na live kr me je strah da bi zaf.... achivemente pa grame ... pardon gamescore pa live sem lih avgusta kupil . Upam da še nisem bannan . :crybaby: :crybaby: :mirror::mirror::mirror:

Nekaj me zanima a lahko pogledam če sem bannan tako , da si ne zjebam HDD pa da grem pred vpisom gamertaga v test connection pol pa počakam na raport pa pogledam če sn dobo tisto šifro. Tak kot na tistem video linku.

Pa še to moja stara mater je kot po naključju danes kupila celo gajbo banan pa japk, tak da M$ ne hvala ne rabm vaše bannane jih mam dosti doma.

EDIT: še vedno nevem če sem bannan :yuck::yuck::yuck::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::?:?:?

Prej se vas je enih par delalo norca da je čisto prav da so tisti z fleshano konzolo bannani. Res bi ostali v očeh enih pošteni, ampak na žalost ste tudi vi dobli bannao vrjetno še pred tistimi najhujšimi, tako da welcome to bad company ! :plan:

Plani za prihodnost:

-če bom bannan takoj dam MW2 not pa veselo nabijam do jutranjih uric

- ko bo denar nakazan na računu takoj šprintam v MB muller pa zagrabim za prvi arcade model( upam da 60gb diski delajo na arcade modelih)

- staro(zaenkrat sedanjo) konzolo razbijem na prafaktor(slike upoštošenja objavim takoj, razen če nima vgrajenega eksploziva in upoštoši vse v radiju 10m kot je že en rekel na forumu)

-kupim borerlands in mw2 (kaj mi mar če dam ven 100€, bo pač manj kavic in laškotov)

-počakam na extreme 1.7 al kaj bo tisti nov po 1.6. do tedaj bom pridni igračar z orginali(sej imam kar lep kup iger).

tu je še en način kako pogledati ce imas konzolo bannano:

It seems there is a way to check if your console is banned without having your hard drive, game saves or profiles mucked up but this MUST be done BEFORE your console is banned.

Follow this guide:

* Unplug hard drive and/or memory unit,

* Turn on 360 with ethernet cable/wireless plugged in,

* Go to "system settings" in the dashboard,

* Click on "Network",

* Click on "Test Xbox Live Connection"

* Wait for the results, if it asks you to update click CANCEL.

* Click on "Y (Yellow)" to get the status report up on screen:

If the status reports the following you ARE banned:

W: 0000-0008

X: 0000-F001

Y: 00A8-6820

Z: 8015-190D (this line shows if your banned)

ID: 0008-0000

If the status shows you are banned do NOT connect to live as it will muck up your hard drive, just stay offline, you will then still be able to install games on to hard drive and move your saves/profiles around as normal, the media extender *should* also work.

Ko vam bo pri preverjanju povezave za xbox live napisalo za update ga zavrnite ker naj bi biu to ta update ki ti hdd zj*be pri banu

probaj s tem

IceCold4949.png
Link to comment
  • Odgovorov 750
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

naredil sem tisti fu**ing test brez HDDja in:

Z: 8015-190D

Oh ja tudi js sem banan!!! Ko ga le ne bi šel delat... bi še vsaj kak teden živel v nevednosti/upanju...

Zdej me pa nekaj zanima, toliko sem že tega prebral, pa sem še vedno zablojen... kaj zdej lahko pripopam nazaj hdd in igram OFFLINE brez, da mi zjebe HDD ? ? ?

tf7master.th.png
Link to comment

Tudi jaz zaenkrat nisem banan. Nazadnje sem pogledal ob sedmih zvečer preko network testa in status code. Trenutno sem doma, daleč stran od xboxa ki je v študentskem stanovaju. Poročam v ponedeljek zvečer, kako kej kaže moji škatli. Sam se imam za realista tako, da pričakujem famozni tropski sadež.

Verjetno bom kupil še en xbox, kjer bom recoveral gamertag in igral hude orginale online (MW2, Bad Company 2,...). Starega bom pa mel za offline špile (npr. AC2) in kake športne da bom z cimri igral.

Če se me pa slučajno bog dotakne in mi ne banajo konzole, bom pa še naprej igral po takih pravilih (abgx, nič wave 4 do novga ix, Verbatim,...) kot sem do zdaj. :)

Rubuz.png%5D
Link to comment
Vrjetno ja ker si zavrnil updejt ko ti zjebe HDD.

ja ko sm vidu tisti update sem vedel koliko je ura, namreč malo drugače je kot tisti video-i iz youtubea ko folk naredi test in pol jim pokaže prijazno šifro, kar pomeni da niso banani.

vsega skupaj sem igral 3 tedne online, na začetku leta nekaj malo PES 09 na poizkusnem goldu (itak je laggalo za umret, tako da samo nekaj tekem) in sedaj v oktobru sm nabijal FIFO 10.

Kakorkoli BMK! V življenju je dosti bolj pomembnih stvari, tako da se ne sekiram, čeprav upam, da bo to moj prvi in zadnji ban v življenju! Obenem upam, da bom še dolgo živel :D Bom pa server za CoD1 postavu pa tisto nabijal ;) ali pa še boljše, napijal se bom kot car! :beer:

BAN BAN BAN, LOOK WHAT HAVE THEY DONE AND WHEN THEY'RE GONNA STOP?! (Robbie Williams)

nič grem nabijat špile offline!

tf7master.th.png
Link to comment
Dobil so ban še: Mlaky SLO, Waky SLO, Keso,... očitno samo jez še čakam, ma ko ga jebe grem po novo konzolo pa jebeš flash, kupš original MW2 in to je to, druzga ne rabš

Alexs FOTR M.I.A., ZZR FOTR M.I.A.

Še dobro da imam en orginalen xbox ker mi je eden crknil pred mesecem in sem ga moral zamenjat (mene so pač učili da ko greš na randi z dekletom imej s seboj vedno še ene čiste spodnjice za vsak slučaj, pa tudi rezerven kondom ker nikoli ne veš če boš isto noč srečal še kak dober komad, zato sem ta nauk prenesel tudi na druga področja in imam vedno dva boxsa za vsak slučaj) :D .

Pogrešam pa zelo vse vas slovence pri MW2. Samo neki prekleti francozi igrajo. Kje so tisti cajti ko sem po eno uro preklinjal ker nisem mogel v skupino ker nas je bilo preveč :( .

P.S.: Upam da boste vsi čimprej nabavli nove boxse. Zdaj pa grem nad te preklete francoze, kot pravi nemebasat kollljiiii :bringiton:

Link to comment
@samotar:

Hvala za odgovore.

Sem zadovoljen, tvoji odgovori so zmeraj poučni in nas kaj naučijo, predvsem pa pomagajo pri reševanju težav.

Mah, konzolo ni problem kupit, škoda bi bilo računa, ki je še aktiviran 6 mesecev, pa vse karte od COD5 - MP1/MP2/MP3, pa na računu imam še 1400 MS pointov, pa nekaj oblek za avatar, pa .. pa .... dosti tega sranje in je dejansko škoda, da to vse propade, samo v tem je fora ... metanje denarja skozi okno.

gamertag ti ostane in vse kaj spada zraven

sam na noven xboxu daš recovergamertag in je spet vse kot je bilo :beer:

Xbox

Link to comment
in kaj v 3 tednih niso ugotovili, da si meu flešanega?

kaj pa rrod, okvara? kako si ga pa takrat 'zadušu'?

Takrat je naredil samomor...

Sam zalne slovesnosti pa ni blo....

Link to comment
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.