Skoči na vsebino

Dobil sem banano !? Novi BANWAVE od M$


Gost aljo11

Priporočene objave

Pa ko jebe m$ bomo pač ps3 zaćeli špilat, boli me že kurac za tote m$jeve smrdljivce,itak če hočejo da nebo piratstva najboljše da kr vse banajo ker redkokeri špila sam orginale no kakih 20 procentov mogoče.

:headscratch: ne razumem zakaj se zdaj naj jebe M$ če te zbanajo !!

Ko si banan lahko naprej igraš, pač ni Live več !

Sam vsi pa pizdimo ko ni več Live, ker je x360 brez Live pol manj vreden ;) in frendliste za MP in seveda GS

Skratka pa ko si daš flashat konzolo itak igraš loterijo in upaš da te ne banajo pač nek riziko je ali igraš pol manj špilov in kupuješ originale ali si pa piratek in imaš veliko špilov ter upaš, da ne fašeš banane.

Nihče te v to ne prsili, da si daš flašhat konzole.

Če pa že dobiš banano si pa do zdaj že toliko prišparal, ko si se igral piratka!Če si 1,2,3 leta igral piratke! Velika razlika če daš za original 50-60€ ali pa 1-2€ za prazen DVD-DL.

Tako da nemoreš reči jebi se M$ ker so me banali ;)

Xbox

Link to comment
  • Odgovorov 750
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

tole sem najdu na netu

So a method has been determined to discover if your 360 is banned from live or not. I've tested this myself, and it seems to be true. My banned 360 returns the error code, my legit xbox will work fine.

Credits go to the posters at X-S.

To see if your console is banned without logging on:

1. Register (if it is not already) console on Xbox.com

2. Click "Request a Repair" button

3. Check the returned URL. If it contains "Errors.aspx?id=54420" console is banned.

Unfortunately this information came too late for me, but if your console is modded and you've been reluctant to take it online for fear of losing your hard drive, you can use this check to find out with no sleazy destruction of your HDD capabilities.

tko ugotovite ali ste bannani brez da bi prižigali xbox in si tko onemogočli inštaliranja na dvd

Link to comment

tu je še en način kako pogledati ce imas konzolo bannano:

It seems there is a way to check if your console is banned without having your hard drive, game saves or profiles mucked up but this MUST be done BEFORE your console is banned.

Follow this guide:

* Unplug hard drive and/or memory unit,

* Turn on 360 with ethernet cable/wireless plugged in,

* Go to "system settings" in the dashboard,

* Click on "Network",

* Click on "Test Xbox Live Connection"

* Wait for the results, if it asks you to update click CANCEL.

* Click on "Y (Yellow)" to get the status report up on screen:

If the status reports the following you ARE banned:

W: 0000-0008

X: 0000-F001

Y: 00A8-6820

Z: 8015-190D (this line shows if your banned)

ID: 0008-0000

If the status shows you are banned do NOT connect to live as it will muck up your hard drive, just stay offline, you will then still be able to install games on to hard drive and move your saves/profiles around as normal, the media extender *should* also work.

Ko vam bo pri preverjanju povezave za xbox live napisalo za update ga zavrnite ker naj bi biu to ta update ki ti hdd zj*be pri banu

IceCold4949.png
Link to comment

Ko vam bo pri preverjanju povezave za xbox live napisalo za update ga zavrnite ker naj bi biu to ta update ki ti hdd zj*be pri banu

A nisi to mogel povedati eno uro prej :lol: hehe :lol:

Jaz pa sem ravno namestil nov update ko sem se priklopil na live :doh: Upam da nisem flagan ker zaenkrat banane še ni :tepen:

Jesenican91.png
Link to comment

Ko vam bo pri preverjanju povezave za xbox live napisalo za update ga zavrnite ker naj bi biu to ta update ki ti hdd zj*be pri banu

A nisi to mogel povedati eno uro prej :lol: hehe :lol:

Jaz pa sem ravno namestil nov update ko sem se priklopil na live :doh: Upam da nisem flagan ker zaenkrat banane še ni :tepen:

možno tut da ni to ta update ampak se mi zdi da je to sam se je govorilo naj bi ta update ze bil augusta 09

IceCold4949.png
Link to comment

Neverjetno dosti vas je dobilo ban, jaz pa še vedno bluzim z 1.4ixtreme za zaenkrat še nič, pomojem je dosti odvisno od iger katere igraš pred uradnim izzidom sploh pa zdaj ko se je začel game wave (COD,Borderlands, GTALCE, FORZA 3 itd.) še posebej gledajo pa flagajo...LP

xXTrustN1Xx.png

Link to comment
Neverjetno dosti vas je dobilo ban, jaz pa še vedno bluzim z 1.4ixtreme za zaenkrat še nič, pomojem je dosti odvisno od iger katere igraš pred uradnim izzidom sploh pa zdaj ko se je začel game wave (COD,Borderlands, GTALCE, FORZA 3 itd.) še posebej gledajo pa flagajo...LP

meni se tudi tako zdi, da na***ejo predvsem tisti, ki igrajo ta nove špile. po eni strani tudi upam, da je tako, ker namreč nisem nič od zgoraj navedena sprobal.

ena stvar mi pa ni še čisto jasna... ko si enkrat flaggan lahko dobiš ban naslednjič ko greš na live oziroma tudi ne, lahko te pomilostijo in te banajo kasneje ali celo ne (boš pa prej ali slej prišel na vrsto)???

flagganje se dogaja, ko so banwavei, torej če nisem še flagan in grem ne grem na live dokler trajajo banwavei me posledilčno ne morejo flaggat???

potemtakem se še vedno bolj splača počakat da gre banwave mimo in ne hodit na live kot pravijo nekateri (da je vseeno, ker če imaš za bit banan boš kakorkoli bil)???

tf7master.th.png
Link to comment

To, da te banajo, mi je jasno in vse lepo in prav. Jebat ga. M$ ima pravico to naredit in naj to dela. Sam kako je z diskom? Ok, sem razumel, da je fora v tem, da ne moreš več instalirat gor iger. Sam, če bi pol hotel kupit novo konzolo in bi hotel dat tamle stari disk, da mi ni treba prenašat stvari preko memory carda, bi šlo?

Al gre disk dokončno rakom žvižgat in moraš nabavit novega?

Profil in sejve se da prenašat?

lp,

k_k

Link to comment

banane u akciji.Hvala bogu z drugo kišto se nism konektu.HDD install je šu u kurac,dva enoletna live acc.-preostalo 10 mesceu-šlo po vodi.multi player mape šle....Xbol live,... mislm da ne več,ker nema para.Call of duty lahk še igram MP prek sistem linka in grem na mali programček ki poveže userje ki so bananani.Tko da če je še kak model ki ima prazne žepe,se zmenimo za igranje.

OSTALO.....

Precej sem prebral danes zadev in.....morm rečt da zna držat zadeva!???

kopije so bile use čekirane,igranje po izdaji,tudi offline.tako kot skuba.

Na netu je opis nekega modela,ki naj bi delal pri MS(ponavljam naj bi),in model pravi da so te varnostne datoteke pfi,ss,dmi in tako naprej samo varka,smoke...Da modeli jasno vidijo da je firmware flashan,in seveda ne banajo use hkrati ,ker bi s temu vzbudil totaln kaos(prehod na PS3,zguba strank).Kar je u bistvu zelo brihtno,dajati upanje da si nevidn in potlej vržeš še malo dnarja za njih(za kako leto ,dve).

- Moje mišljenje:ban bomo dobili usi slej ko prej.

- Predlog-če ste že banani in če kupite novo konzolo,igrajte nanjo samo originale zaradi MP in to je to.

PS:game sejvi so potlej pokvarjeni-ponovi vajo...in pa za gamertag .Menda morš dat recovery(nism sto posto siguren)

Link to comment
To, da te banajo, mi je jasno in vse lepo in prav. Jebat ga. M$ ima pravico to naredit in naj to dela. Sam kako je z diskom? Ok, sem razumel, da je fora v tem, da ne moreš več instalirat gor iger. Sam, če bi pol hotel kupit novo konzolo in bi hotel dat tamle stari disk, da mi ni treba prenašat stvari preko memory carda, bi šlo?

Al gre disk dokončno rakom žvižgat in moraš nabavit novega?

Profil in sejve se da prenašat?

Se popolnoma strinjam. Mene tudi zanima kako je z diskom? :headscratch:

Ali lahko uporabljaš stari disk na novi konzoli brez omejitev, ali pa je šel za vedno rakom žvižgat?

Link to comment

mam še nekaj vprašanj, upam da bo na ta vedel kdo odgovorit:

če dobiš banano se ne da na noben način 'rešit' hdd? formatirat oziroma kaj podobnega???

v primeru, da nekdo s tistim postopkom, ki je zgoraj opisan pogleda, če je dobil ban brez, da bi imel hdd v konzoli in si na ta način vsaj hdd reši (denimo da je res dobil ban)... a je možno, da če potem priključiš ta hdd na novo neflašano konzolo (kjer igraš samo originale), dobiš ban, ker so razbrali iz hddja, da si igral neoriginale oziroma ne povsem stealth igre???

tf7master.th.png
Link to comment

banajo te iz live, zjebejo ti disk in to vse čez internet, wtf? Kak dolg pa bojo še banal oz. kak doug bo še trajal to bananje ? Baje sem bral da preberejo pogon če je flashan, to lahka od zdej z nekim novim updejtom ko je bil. Se pravi je bolš kupit neflashanega se povezat ne neet updejtat, pa potem flashat, sam itak pride pol slej ko prej spet nov updejt

mislim 100x bol logično bi blo da ti banajo profil na boxu, pa morš potem kupit sam novo naročnino ne pa da ti konzolo zbanajo, bedaki

Link to comment
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.