Skoči na vsebino

[Uradna tema]Mass Effect 2


SlashSpeed

Priporočene objave

  • Odgovorov 72
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Vse se ti resetira... Edino kar se ti spremeni je začetni level, glede na to kak level si imel, ko si zaključil enko (začneš lahko z max lvl 5). Ter če si končal kot rich char, dobiš na začetku dodatnih 100.000 creditov.

Pa zgodba se seveda prilagodi glede na odločitve, ki si jih sprejemal v enki (koga si pustil, da preživi itd...).

lp,

k_k

Link to comment

Meni je pa tam tam z enko... Po eni strani so preveč poenostavili frp del in odstranili določene pomanjkljivosti enke, namesto da bi jih popravili (tole polovičarstvo me je precej razočaralo). So pa izboljšali combat, vendar ne tako zelo kot sem si želel...

Je pa vzdušje še vedno tisto pravo Mass Effectovsko... Upam, da bo tudi zgodba tako dobra kot v enki. Zaenkrat je samo prolog bil epski... Bomo vidli kako se bo odvijalo dalje...

lp,

k_k

Link to comment

Mene moti to, da manjka skill tree in inventory. Imaš samo en armor katerega upgrejdaš, tisto v omarci ne šteje ker dejansko spremeniš samo barvo armorja (vsaj mislim). In še čestitke EAju ker je zadevo kar se tiče DLCja tako zakompliciral, da kar smrdi... KRETENI! Zakaj ne moreš redeemat kod katerih dobiš, kar preko XBL? Vpisem kodo za DLC na bioware.com, opazim da še nimam xbox persone, in ko želim

vpisati svoj tag mi napise, da je ze zaseden WTF?

Pošljem mail na EA, če mi mogoče znajo oni povedati zakaj se gre in še vedno nisem dobil odgovora, čeprav na strani piše, da odgovorijo v roku 24h ur, PEDRI! Tako, da bom sedaj spremenil svoj tag in DLjat DLC :crossfingers:

Drugače je pa špil zakon! Igram na insane z neko random classo (mislim, da soldat). Ql se mi zdi tudi, da AR, SMG, šoti in ostala orožja ne zgledajo čez cel špil enako.

p.s. Ne bom presenečen če pride špil tudi na PS3.

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment

Ne zamudite priložnosti, da dobite te stvari(jaz jih že mam :D ):

view_320200_1_1265165399.png

view_320200_1_1265165396.png

view_320200_1_1265165387.png

Navodila, bolj enostavno ne mora biti:

You've all heard about the Dr. Pepper/EA promotion going on with a certain game called Mass Effect 2 right? You also might know that each Dr. Pepper drink you buy includes a code for one of three ingame items in Mass Effect 2. What you didn't know was that the codes are static. Unlike other EA codes and Xbox Live codes, these codes can be used over and over again. And you know what else? You don't even need to drink Dr. Pepper to get them because ta-da, we have some for you right here.

The codes are as follows:

CBEEAAA41NWH

CBEEAAAE4L9N

CBEEAAAFQG9J

CBEEAAAE98ZV

All you have to do to redeem these codes is to create a Dr. Pepper user account here: http://www.drpepper.com/promotions/ea/signin/ and then jsut fill in all the information with fake data and a fake email address. Jsut remember what the username and pass is jsut in case. After you are done, you will need to log into your real EA account to claim the DLC. Easy. Just reapeat two more times.

What items will you get? You can choose either the Umbra Visor, the Recon Hood, or the Sentry Interface. Just repeat all the steps above 3 times to get all 3 items.

Happy gaming.

Recon Hood je badass :lol:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.