Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Gears of War 3: Fenix Rising Map Pack


Bessie

Priporočene objave

Če rabi kdo achievement Lambency 50G naj me exekjuta če zmore :D

Execute an Epic employee, or someone who already has Lambency, in Versus multiplayer (any mode). :yes:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Danes sel po igro v Muellrja oz. zamenjal za kaksen teden nazaj kupljeno igro + dodal 15€. Se lotil kampanje in mi je osebno kar nad pricakovanjo do sedaj, skocil v versus match in dobil Lambency cisto po nakljucju ftw :) Edino "razocaranje" je mogoce da spil nimam kaksnega posebej manuala kakor pri enici ampak to je irrelevant glede na to kako super je igra.

Link to comment

Jaz sem se tudi svetovno zajebal s tem 3D svetom. Tipi očitno še kr nimajo špila, totalna polomija. Pa če jim ne bi sam maila pisal sploh ne bi vedel kaj se dogaja, ker te nihče nič ne obvesti, nikjer ni nič napisano. Če bi lahko preklical naročilo, bi ga že par dni nazaj, ampak majo pogoje prodaje tako nastavljene, da nimaš več kot ene ure časa. Najbrž bi lahko vmes naročil kje drugje, ampak se mi res ne potem zajebavat z dvema igrama, tako da bom pač moral počakat. Potem pa ne grem več niti blizu te štacune, nesposobno jim mater vidim.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Jaz sem se tudi svetovno zajebal s tem 3D svetom. Tipi očitno še kr nimajo špila, totalna polomija. Pa če jim ne bi sam maila pisal sploh ne bi vedel kaj se dogaja, ker te nihče nič ne obvesti, nikjer ni nič napisano. Če bi lahko preklical naročilo, bi ga že par dni nazaj, ampak majo pogoje prodaje tako nastavljene, da nimaš več kot ene ure časa. Najbrž bi lahko vmes naročil kje drugje, ampak se mi res ne potem zajebavat z dvema igrama, tako da bom pač moral počakat. Potem pa ne grem več niti blizu te štacune, nesposobno jim mater vidim.
playtech.si tm sm jo jest naroču in dobil včeraj! :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Sej vem, če bi naročil v katerikoli od vsaj štirih drugih slovenskih trgovin bi lahko zdaj že igral, pa še ceneje bi prišo skozi. No, zdaj sem si vzel par minut in jim namenil par besed za zamislit, nastalo je to:

Pozdravljeni

Pišem zato, da bi izrazil mojo zaskrbljenost s hitrostjo in kakovostjo vaše storitve. Naj vam predstavim moje stališče: v ponedeljek, 19. tega meseca sem v vaši spletni trgovini naročil igro Gears of War 3. Napis, da igra izide naslednji dan mi je dal misliti, da bo le-ta na voljo na ta dan in da jo lahko pričakujem v razmeroma kratkem času.

Resnica je na žalost precej drugačna - tretji dan po naročilu še vedno čakam in vse kaže na to, da bom moral čakati še vsaj do sobote, kar je v danih okoliščinah nepričakovano in nezaželjeno. Najbrž tudi sami veste, da gre za zelo pričakovano igro in v vaši trgovini sem jo v prvi vrsti naročil zaradi želje po čim hitrejši dostavi. Očitno sem se precej opekel, saj bi v primeru naročila pri vsaj treh drugih lokalnih ponudnikih zadevo že igral (verjetno tudi po nekaj nižji ceni), sedaj pa ne bi imel niti informacij, kaj se z naročilom dogaja, če se o tem predhodno ne bi pozanimal sam.

V zaključku naj torej še enkrat povem, da so se stvari odvile v nepričakovano smer, za kar mi je precej žal. Sicer razumem, da ste igro naročili precej pozno in da je v tem trenutku bog ve kje, ne razumem pa, zakaj so lahko drugi ponudniki igro dostavili na dan izida, medtem ko jaz po več kot dveh dneh še vedno čakam in bom očitno čakal še vsaj dva dni.

Upam, da mojega sporočila ne vzamete kot zlonamernega. Gre le za pripombo razočaranega kupca, ki jo lahko uporabite za izboljšanje vaše storitve - ne glede na to, če je moj primer osamljen, ali se podobne stvari pogosteje pojavljajo.

Lep pozdrav!

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Evo 3D svetovno lame odgovor:

Pozdravljeni,

Razumemo vašo jezo. Zadeva je sledeča, igra Geras of War je izšla 20.9.2011. Ker pa mi naročamo igre iz Velike Britanije (igre naročamo pri distributerju, ne v trgovinah), smo primorani zaradi poštnine (ki ni poceni) primorani počakati kakšen dan več. Igre ponavadi dobimo konec tedna (četrtek ali petek). Naj Vas pomirimo, igro bo pri nas jutri in Vam jo bomo poslali še isti dan, tako da bi pri Vas morala biti že v soboto. Vas pa čisto zastopim, da je težko pričakati odlično igro, se bomo pa potrudili, da se Vam oddolžimo, saj je pri nas najbolj pomemben zadovoljen kupec.

S spoštovanjem

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.