Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Gears of War 3: Fenix Rising Map Pack


Bessie

Priporočene objave

Danes pa dobimo nov DLC: RAAM's SHADOW.

Več kot 3 ure kampanje, 6 novih MP karakterjev in čokoladna orožja (nebi raje iz medenjakov ker je že tak čas v letu?) in 10 achievementov.

Achievementi:

  • Welcome to Zeta - Complete "RAAM's Shadow" in Standard Campaign on any difficulty. (25 points)
  • Some Friendly Competition – Completed “RAAM’s Shadow” in Arcade on any difficulty. (25 points)
  • Help from my Friends – Completed “RAAM’s Shadow” in 4 player co-op in Arcade or Standard Mode. (25 points)
  • Finger of Doom – As RAAM, kill 50 gears using your Kryll. (15 points)
  • I’m Rubber, You’re Glue – As Mauler, kill 10 Gears by reflecting their bullets using your shield. (15 points)
  • Death from Above – Using the Hammer of Dawn Command Center, kill 50 Locust. (15 points)
  • Unarmed and Dangerous – Using the Loader, kill 10 Locust. (15 points)
  • Ghosts from the Past – Play 10 matches of Versus as a member of Zeta (Barrick, Tai, Minh, or Valera) (Standard or Casual). (15 points)
  • Foreshadowing – As RAAM, execute Minh 10 times in Versus MP (Standard or Casual). (25 points)
  • Zeta Team, Go! – Complete waves 1 – 10 of Horde with 5 players as Zeta (Barrick, Tai, Minh, Valera, and Jace). (75 points)

Vse skupaj 250 gramov. Danes @22.00?

Link to comment
Danes pa dobimo nov DLC: RAAM's SHADOW.

Več kot 3 ure kampanje, 6 novih MP karakterjev in čokoladna orožja (nebi raje iz medenjakov ker je že tak čas v letu?) in 10 achievementov.

Achievementi:

Vse skupaj 250 gramov. Danes @22.00?

250 gramov!!! komaj čakam :lol

Predvidoma ob 22h, če se slučajno kaj zavleče, vas obvestim preko xbox.com ali klepetalnice tu :plan:

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Ok....

EPIC me je lepo okrog prineso... kupil sem season pass, ko je igra ven prišla. Danes sem hotel dol potegnit raam's shadow in vidim "a season pass download is available... sicer piše, da stane 1200 ms points ampak predvidevam da velja, to kar piše - A SEASON PASS DOWNLOAD, vendar temu ni tako... dam confirm download in mi zaračuna 1200 točk.

zdaj sem plačal že 3600 točk za DLC-je pri gow3...

če je še kdo slepo vrjel EPIC-u ali M$, so ga lepo okrog prinesli =)

Link to comment
ja tako je... nisem šel na market place, v igri je napisalo da je DLC gor pa da lahko dol potegnem...

potem sem pač sklepal da je za mene zastonj čeprav piše 1200 točk. pa ni =) še je potrebno počakat, da dajo še zatiste, ki imajo season pass... strategija epica, da se čim več ljudi zmoti... =D

Podla stategija.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

kaj si dol potegnil s season passom?

česar ne vrjamem... ker še noben ne poroča, da bi šlo.... mislim da si plačal 1200 pik...

Edit: kontaktiral M$ in dobil nazaj točke, čeprav pri prvem nisem mel sreče, je bil pa drugi tolko bolši

je rekel drugi: po eni strani imaš pa srečo, zdaj ko še čakajo tisti s season passom lahko ti že igraš. xD

Urejano od HornetDust
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.