Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Gears of War 3: Fenix Rising Map Pack


Bessie

Priporočene objave

What am I going to do if I do not get my copy of GOW3 on release day??? How am I going to react to the postman empty hands ???

Remember what happened to the messenger in "300?" The delivery man/woman is the messenger and I'm king Leonidas....except with poop...

Urejano od Mitkko

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ker ne poznam GoW serije zadosti, me zanima kakšen reputation imajo posamezni pre order skini? Savage Kantus, The Savage Grenadier Elite, Commando Dom ali Mechanic Baird? Sploh nimam pojma kje naj naredim preorder. Kateri skini so in, kateri so za fagote...? Čist tko me zanima, da ne udarim mim. Kul sta mi recimo Dom ali pa Savage Grenadier.

Urejano od Gregor
Commando Dom 2x napisan
Link to comment

jst tudi pri game.co.uk tko da commander Dom...

Najbolš zgleda Savage Kantus IMO

Also. Comander al Comando Dom je isti skin ;)

Urejano od Mitkko

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Jz bom igral z običnim skinom, tko da mi precej dol visi. Raje bi mel pa mechanic bairda, čeprav je relativno gay - baird je pač baidrarey, kakorkol pogledaš.

A shopto ma bairda? Zdele gledam, pa majo precej neumen webpage.

*edit

Ne, zdej sm se premislu, hočem savage kantusa, evo. Ker baird je osnovni skin mega. Kje dobim savage kantusa fakmenseboutrgalčenebohmal20septemberaaaaaaa D:

Urejano od Arey
Link to comment

Kodo dobiš po mejlu tko da ni panike...

Sm pa naroču Vanquish 18.avg in ga še ni :/

Naroču pri game.co.uk, tko da malo paničarim glede dostave gearsov...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Tudi game.co.uk zna včasih zagnojit pri dostavi podobno kot zavvi, po mojih izkušnjah je najbolj zanesljiv amazon... nizka cena ima včasih to slabost, da ti zamudi dostava, pač dan dva, teden gor ali dol :daz: znajo pa tudi presenetiti in dobiš dan pred uradnim izzidom... mal za tolažbo :iq:

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.