Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

Slučajno kdo ve, kje bi se dalo pri nas dobiti samo kitaro(brezžično ali žično)? Lahko za Rock band, lahko Guitar hero. Mantis vidim, da prodaja dva Guitar hero paketa z igro. Vendar me GH ne mika in bi raje RB, zato iščem vsaj posebej kitaro za GH, če že za RB ni nikjer. Potem še me zanima tudi, kje se še dobi mikrofon. Našel sem ga pri Goblinu, vendar je cena malo visoka.

Bil sem že v BB, našem in avstrijskem mullerju, mediamarktu, prebrskal sem (verjetno) vse naše spletne prodajalne, ampak periferije za Rock band oz Guitar hero enostavno ne najdem. Še posebej ne za Rock band. Za GH se še najde kaka kitara(seveda ne x360 ampak samo wii ali ps3), bobni, mikrofon so že redkost. Edino klaviature se pojavljajo ponekod, ki pa me ne zanimajo(še).

hvala

Link to comment

@Arey: sem ne-len, imam kreditno saj redno kupujem iz tujine. Izbira niti po tujih prodajalnah ni velika in večina prodajaln niti ne pošilja k nam takih paketov. Še Lipsa z mikrofonom nočejo(game, zavvi, gameplay...) Kot zadnjo opcijo sem si dal amazon ali uk ali de in zgleda da bom moral naročiti od tam. Prvo samo hočem preveriti kako je s prodajo pri nas, da ne bom naročal takega paketa iz tujine in plačeval visoke poštnine brez potrebe. Ima pa amazon edini neko izbiro te periferije.

@tazy81: Muller ima trenutno akcijo, 139€. Ne vem če boš dobil pri nas kje ceneje.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

Ve kdo mogoče da pri nas kdo prodaja Microsoftov brezžični volan? Seveda rabljenega, ker ga ni več na trgu. Preden grem na ebay bidat za njega.

Alternativa vem da sta še dva volana ki se dobita pri nas, eden brezžični ki nima force feedback (Madcatz X360 wireless racing wheel) in en žični (Madcatz MC2 Microcon) ki kao ima nek force feedback ampak je tako sranje da glava peče.

Tako da iščem tistega Microsoftovega.

Link to comment

Pozdravljeni!

Odločam se za nakup Xboxa pa me zanima kaj menite, koliko sta po vaše vredni naslednji 'ponudbi':

5 mesecev star xbox Slim 250GB + igre: forza 3, battlefield BC 2 in GTA 4

1 mesec star xbox Slim 250 GB + igre: FORZA 3,Call of duty 4, Alan Wake, Resident Evil in banjo-kazooie

hvala za odgovore

Link to comment

Ja, vredu je stari. Za 250 dobiš pa novega z garancijo in brez težav in tko naprej.

Rabljena konzola tako ni vredna 200€, prej 170 max. Stara verzija (kar ni Jasper) ni vredna 80€, Jasper pa pod 150€, prej 100.

Kdor da 200€ za rabljen xbox je malo smešen. Razen če ma najnovejših 10 špilov zraven.

Link to comment

Najbolje ti bo, da primerjaš na primer cene novih špilov z našimi trgovinami in recimo amazonom ali kako drugo britansko trgovino. Načeloma so slednje zaradi tečaja funta pri novih igrah za kakih 10€ cenejše (40 funtov + poštnina napram 60€ pri nas), starejše igre pa so se mi zdi nasploh cenejše v tujini.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.