Skoči na vsebino

Kje kupiti Xbox 360 in stvari ?


Repminister

Priporočene objave

http://www.gameplay.co.uk/ (poštnina 3 funte)

http://www.zavvi.com/home.dept (poštnina samo en funt)

Samo zavvi ne... Igro Borderlands sem si naročil (oz. Ljud89) par dni pred mojim rojstnim dnevom (18.12), v ponedeljek pa sem dobil mail, da so zadevo že poslali in igro dobim v roku 10ih delovnih dni.

Se strinjam, z zavvijem sem imel tud sam zelo slabe izkušnje. Špili so prišli odprti, en plošček celo spraskan, čeprav mi je njihov support zatrjeval, da pošiljajo samo nove zadeve :| Zdaj že več kot 1 mesec čakam, da mi pošljejo zamenjavo, so mi pa obljubili, da mi bodo povrnili stroške pošiljanja (7€ me je stalo, da sem priporočeno poslal nazaj).

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

V bistvu bom še Gameplay danes skurcal, zgleda se vsem kolca od teh praznikov. Naročil dva artikla na zalogi en teden nazaj. Do danes sem živel v prepričanju, da so že odposlali, ker še vedno kaže artikle "on stock" (nisem bil prepričan, ali bom dobil še kako potrditev ali ne, glede na vse pa sklepal, da zgleda ne), danes pa dobim mail, da so odposlali zadeve. Kaj so delali en teden, ne vem.

Link to comment
Mogoče kdo ve kje v SLO bi se dalo dobiti cenovno ugoden capture card ?

Lp

Odvisno kaj hočeš snemati (SD signal ali HD signal) in ali hočeš medtem igrati, ali ti je dovolj snemanje brez hkratnega igranja.

Za SD je dovolj bilokatera cheap Pinnacle PCTV kartica, ki jo dobiš na bolhi in okoli za ceno enega kebaba in kokakole. za HD robo je pa povsem drugi par rokavov. Hauppage in pa Hava imata dobre eksterne recorderje za component inpute, ki imajo hkrati passtrough za signal. Mislim ,da se enega od teh dve hdobi tudi v sloveniji.

Hardcore, a relativno poceni rešitev je Blackmagic intensity za 200 eur (ali 200 usd za prekoocence). Dobiš tudi pri nas in ima lagless HDMI passtrough (ter seveda component), le da ne gre preko 720p, pa tudi v zmerno nabildan komp jo moraš dati. And plenty of HDD space.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Probal bom naredit rrod fix pa bi rabo te vijake in podložke:

12mm Cheese Head Screws

8 M5 Nylon Washers - 1 mm thick

16 M5 Steel Washers - 1 mm thick

zanima me če se to da dobit v navadni trgovini(merkur...) al bi mogo it v kako računalniško trgovino...aja pa še to s čim lahko sčistim staro termalno pasto lahko uporabim kaj domačega?

hvala za odgovor

lp ales7 :rock:

ales7.jpg
Link to comment

Za RROD sem vse vijakce in matice (plastične in železne) dobil v HOBI-ju, kupiš jih na težo. Vijakce ne dobiš v računalniški trgovini.

Termalno pasto Arctic Silver 5 sem dobil v BigBang-u cca. 15€.

Termalno pasto na x360 sem očistil z WD-40 :) in gre dol super.

Fix je deloval 3 mesece in potem je X360 crknil zaprav.

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.