Skoči na vsebino

WiiConnect24 in Firmware upgradi in NintendoVIP pike


Corben9

Priporočene objave

Ola !

Samo na hitro a kdo od vas we ali WiiConnect24 sam firmware upgrade izvaja ?

Al se ti instalirajo pac ko gres v options meniju pod update wii system software???

Moj je updatal pac po tem ko sn nastelal wireless povezavo . Zdaj je na 2.0E.

Predvidevam da E stoji za Europe.

Aja pa se eno vpr .. a je kdo dobu v konzilo pa pr zeldi nintendo VIP pike?

Jaz sn jih dobu samo z WiiSports .

Napisite malo kak ste vi to vse dovzeli :D

Link to comment
  • vrhovni
Jaz sem pri Zeldi dobil VIP pike, vendar pa sem jo nabavil v Avstriji in ne pri nas.

Ioooo, /me gonna kick someone's ass real good. :x

Glede zvezdic in Wii točk - nič se ti ne pozna, če samo linkaš in se verjetno tudi ne bo .. najbolj verjeten scenarij je, da bodo nekega dne v Stars Catalogue vrgli Wii točke, ki jih boš lahko nabavil z zvezdicami. Če bo zadeva količinsko omejena, se lahko že sedaj vsi obrišemo pod nosom, ker takih stvari potem zmanjka v roku parih ur, če ne še prej (npr. Age of Empires za DSja, ki si ga lahko nedavno "nabavil" za zvezdice).

Link to comment
  • vrhovni

Greš na http://www.nintendo-europe.com/, si izbereš državo, katere jezik ti najbolj ustreza in se prijaviš na strani. Nekje pri dnu na desni strani imaš potem 'Register another product now PIN#', kjer vpišeš PIN kodo, ki si jo dobil ob nakupu špila - in za vsako stvar, ki jo tako registriraš, dobiš na Nintendovi strani zvezdice, s katerimi lahko potem "nakupuješ" razne screensaverje, ozadja, zvonenja za mobitele, nekoč v prihodnosti pa naj bi lahko s prisluženimi zvezdicami nabavil tudi Wii točke. To je to. :)

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 1 year later...

Za Avstrijo bi pa ja mogel biti.

EDIT: Sem šel preveriti. En model je napisal tole:

Oh, not all of Europe has Club Nintendo offerings. For example, in Austria we get all these cards with codes for stars packed in our games. We can make accounts and input those codes to see our stars soar. But we can't redeem them. Why? Because in Austria, there is no Club Nintendo. There isn't even a Nintendo because publishing of all Nintendo Products is done by a company called Stadlbauer. So, they're dangling all the kool rewards in front of our faces and we can't nab them except for having a friend in Germany who would send the to us.
Link to comment

Mam eno vprašanje glede zvezdic in nintendo pik. Končn sem zamenju zvezdice za 500 pik (5x po 100 pik). Problem pa je, ker mi je 400 pik sprejelo brez problema, zadnjo mi pa javi :

ERROR CODE: 205618

This wii points card cannot be used in your region.

Ne razumem kje je fora, saj sem zamenjal na isti način kot vse ostale :crazy:

bassivity.jpg
Link to comment
Mam eno vprašanje glede zvezdic in nintendo pik. Končn sem zamenju zvezdice za 500 pik (5x po 100 pik). Problem pa je, ker mi je 400 pik sprejelo brez problema, zadnjo mi pa javi :

ERROR CODE: 205618

This wii points card cannot be used in your region.

Ne razumem kje je fora, saj sem zamenjal na isti način kot vse ostale :crazy:

A prejšnje točke pa delajo? Hmm, vse si uveljavil na istem Nintendo VIP pagu, a ne? Ker razumel bi, če nabaviš točke iz Amerike da ne dela, ampak da 4 kode delajo, zadnja pa ne... uganka, vsaj zame.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.