Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

Sam tale bf3 pa pokosi vse cod-e kar se tiče mp. Ker tuki maš prov tako vzdušje, koda si res v vojni in vse. In morš taktično pristopit, individualno nabiraš sam crkote. Da o kakih rushih iz coda tle ne omenjam, ker je pogreb. In tut sama dinamika bolano dobra. In orožja- fizika in vse. Cod res izpade otročje lahki proti bf3. Tak, da sem naudušen nad bf3 sam, ko bi se še nauču strelat bi blo tut fajn.:lol

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
Kupi ofišl PS headset, na planetaxel za 70€, če bi bil brez, bi se omislil kaj takega ali pa ta nove Turtle beach PX5 cena tam nekje 250€... brez je Co-Op mal dolgcajt in MP tudi...

Oboje dobiš tudi v SLO, samo cena verjetno ni ista.

Aaammmm jaaa...Je še kaka cenejša vrjanta? Pa pomožnosti, če se da dobit kej v BB? Ker ta tedn grem v btc spet, pa lahk takrat vzamem če majo kej. Ve kdo kej? Drugač pa 250€? are you joking?

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
Sam tale bf3 pa pokosi vse cod-e kar se tiče mp. Ker tuki maš prov tako vzdušje, koda si res v vojni in vse. In morš taktično pristopit, individualno nabiraš sam crkote. Da o kakih rushih iz coda tle ne omenjam, ker je pogreb. In tut sama dinamika bolano dobra. In orožja- fizika in vse. Cod res izpade otročje lahki proti bf3. Tak, da sem naudušen nad bf3 sam, ko bi se še nauču strelat bi blo tut fajn.:lol
*plosk* *plosk* Škoda, ker več folka to ne pogrunta :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
Aaammmm jaaa...Je še kaka cenejša vrjanta? Pa pomožnosti, če se da dobit kej v BB? Ker ta tedn grem v btc spet, pa lahk takrat vzamem če majo kej. Ve kdo kej? Drugač pa 250€? are you joking?

Ti jaz šenkam en original PS headset na kabel... ti pa doniraš Ksi?

sony-ps2-lt-headset.jpg

Za slušalke se kar splača dat malo več ja! Komunikacija je zelo pomembna, da se zmeniš kdo kaj pokriva in kam se gre, ker drugače se ves čas iščeš oz. soliraš...

Včeraj se je dobro videlo kako so bili nasprotniki usklajeni in so po vrsti zasedali točke v skupini, brez kominkacije je to zelo težko...

@Raptor90, v platoonu na PS3 nas je cca 38 Slovencev...

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Manny imaš mogoče kakšen Bluetooth slušalko od mobitela? To deluje na PSu ane? Za osnovno komunikacijo je čisto ok.

Jaz uporabljam Turtle Beach Ear Force PBT Bluetooh (Goblin jih ima za 49,00 Eur) je super. Sma z Bessijem preigrala coop od Socom4 pa do Resistance3 in se odlično razumela. Poleg tega imaš še mini jack gor tako da če si kdaj omisliš bolj konkretne slišalke od TurtleB ki nimajo Bluetootha, jih connectaš z njimi.

Link to comment
Manny imaš mogoče kakšen Bluetooth slušalko od mobitela? To deluje na PSu ane? Za osnovno komunikacijo je čisto ok.

Jaz uporabljam Turtle Beach Ear Force PBT Bluetooh (Goblin jih ima za 49,00 Eur) je super. Sma z Bessijem preigrala coop od Socom4 pa do Resistance3 in se odlično razumela. Poleg tega imaš še mini jack gor tako da če si kdaj omisliš bolj konkretne slišalke od TurtleB ki nimajo Bluetootha, jih connectaš z njimi.

Nimam nobenih slušalk:D Zadne kere sem kdaj koli mel za špilanje je blo, ko smo še nabijal cod 2 pa 4 na kompu. Pol je pa vse šlo. Tak, da zdej mal gledam po netu, kak so kej ponudbe za ps3 slušalke. Bom pogledu te, ko si napisu, da majo v goblinu.

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
Včeraj sem se malo učil pilotirat... bo treba še kar nekaj treninga

Helikopter:

L2/R2 je dol/gor

Desna gobica naprej/nazaj in vrtenje in pogled levo/desno

Leva gobica vrtenje okoli osi

se lepo sliši samo v praksi pa crash, bum tresk :beer:

Za letenje ti sam priporočam da si nastaviš na Legacy in za Jet in za Heli. Sam sem že tolko v teh helikopterjih da ti ta razporeditev tipk omogoča najboljše zaviralne momente, prste proste za strelanje na trigerjih pa izmikaš se RPGjem še najlažje :D

Amicus Omnibus, Amicus Nemini...

KaSpeex.jpg

Link to comment
Za letenje ti sam priporočam da si nastaviš na Legacy in za Jet in za Heli. Sam sem že tolko v teh helikopterjih da ti ta razporeditev tipk omogoča najboljše zaviralne momente, prste proste za strelanje na trigerjih pa izmikaš se RPGjem še najlažje :D

Ohh heliji so jeba, jes jih raj klatim dol, ko da bi jih vozu. Prisegam na kopensko ofenzivo z tanki :D

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.