Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

Najboljš trening za helija je druga coop misija. Jaz sem se tam navadu vozit, ker je razlika, med BC2 in BF3 v vožnji helija, ogromna.

Mi je pa vožnja scout helija veliko bolj zabavna, ker je okretnejsi in z miniguni lažje sejem smrt med pehoto. :D

Sej to sva z Bessiem učeri probavala v co-op pa sma prej šla kaput, predn so sploh začel napadat XD. Je jeba ja, če nisi navajen vozit. Jes pa nikol nisem znal v nobeni igrci dobr z heliji in avioni, tak da, ostajam kr na tleh XD

Urejano od MannyPacman

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Vidim da nekateri nemoteno igrate MP, meni pa nekaj šteka (PS3). Campaign mi dela, sem probal, MP ali karkoli kjer se igra poveže online (tudi co-op ali pa join session with friend online) pa se takoj ustavi, tako da morem vn iz igre preko PS menija.

Mogoče je pa tukaj vzrok:

NOTICE Heads up for all of our PS3 players out there - PlayStation Network will have scheduled maintenance from 8 a.m. until 10 p.m. PST today
Link to comment
Ni pa nevem kako koristno, ker ima večina folka unlockane ir flares za letečneže.

Pa še kako koristno je. Če si v heliju al pa avionu se prvi raketi z lahkoto ogneš z flari...problem pa je, ker se raketa inžinircu reloada hitrej, kot flari v heliju/avionu in moreš nujno spizdit stran. Torej če imaš nekoga v nasprotni ekipi, ki je zavzet temu da sesipa vse iz neba, ne boš mogu velik nardit ker bo skoz bežal. :)

Drugač pa moj rekordni HS je 781 metrov. :D

Urejano od Rubuz
Rubuz.png%5D
Link to comment

Pa kak vam to folk ratuje? Geez:headscratch: Kero snajpo maš SV98? Ker kuk vidim to folk najbolj uporablja in pol očitn deluje, ko pa MK11 in SVD. Al kaj vse je še odvisno, da lahk koga skineš rečmo +500m?

Drugač pa jes najraj inžinerca špilam.Pred mano ni varn noben frčoplan al pa tank, kaj šele kaki kemperi v bajtah, vse sesujem če le lahko XD.I so love big destructions :rock:

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

SV98 majo vsi, ker je zgodnji unlock in nimajo še vsi odklenjene M98B ki je najjača in metek nabolj ravno leti. Sam uporabljam M98B z 12x povečavo in bipodom, ki merek popolnoma umiri...vse ostalo je pa odvisno od tega koliko prakse maš oz. kako si navajen na bullet drop. Aja...pa dobra pozicija je tud pomembna. :D

Rubuz.png%5D
Link to comment

Misliš Teheren higway mapo ?

No včeraj sem imel cel dan zase, pa sem se malce posvetil lahkemu in jurišnemu helikopterju, ter letalom.

Lahko rečem da sem kar fajn nadrkal vožnjo, z FFAR raketami sem pošteno obdelal precej tankov, hiš ter celo aa tanka, posebaj pa omenim dvoboj med dvema helikopterjema v katerem sem celo zmagal.

Sem pa igral na strežniku , kjer je folk namontiral aa sisteme na lahke helikopterje ter letel visoko in me stalno lockal, ko sem sem se podil v letalih. Kasneje sem tipe naučil lekcije, da se z hornetom ni za igrat ter z vulcan topom počistil nekajkrat nebo, dokler niso obupali. Pravijo da je posest zračnega prostora v sodobni vojni nujna za zmago...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.