Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

Zadnjič sem živce izgubil na Caspian border, ker so se modeli zaredili na anteno ter se sproti spawnali, skozi so streljali z iglami, snajpali, skratka podn od njihove igre.... Saj jih zaradi ograje nisi uspel ubiti ne z snjapo, ne z ničemer, saj so rakete ter top od letala prešibka za pehoto, ter so te prej sestrelili , na koncu sem adminu ter kamperjem j**** mater ter jih poslal v tri krasne , ter kvitnil... :yuck:

Link to comment

Jaz sem pa učeru folku povzroču živčne zlome. Celo rundo Seine Crossing( conquest) sem okuperu tank in me niso mogl uničit pa za neč. Naštepu sem 24-0.:D Sam vozu se od točke do točke in lepo zauzemu in sprot jih tamanu.Haha eni so nakonc obupal, ker me enostavno niso mogl uničt. Ja tak je to, ko jes dobim svojo naljubšo igračko v bf 3:P

[h=3][/h]

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Ja škoda res, da ne moremo igrati skupaj. Takšne želje so utopija, potem bi morali razvijalci iger imeti serverje na katerih bi zadeva tekla. Heh, si predstavljate da bi imela Microsoft in Sony skupaj mašine?

Po drugi strani pa, Pc in Mac userji pa lahko igrajo skupaj.....

Jaz bi prvotno sicer nabavil za Xbox, pa je Bessie že imel na PS3 in sem tudi jaz, ker ko skupaj špilamo se dogaja, brez izjeme, tud če failamo cel večer. Itak nas je pa povsod dost, na enem in drugem.

Do 23.00 gasa BF3, kar bo zadeva dala, tudi coop, pa kakšen MP, potem pa Girse naprej šopamo.

Link to comment
Vsaj nekdo ki se znajde z vozili v Bf3. Včasih se vsedem zraven kerga da se odpelamo pa potem po drevesih pleza pa čez skale se prevrača, tko da sam exit vehicle pa on foot naprej.

Danes lahko gremo spet kakšen MP skupaj, pa bomo tripali s tankom okoli. :punch:

Pa pri tankih, je dobro, da maš dobrega strojničarja. Da ti daje kritje, da lahk tank popraviš al pa kej. Jaz, kot rečeno učeri z enim izjemno sodeloval, vedno mi je dal kritje, da sem porihtu tank nazaj in vse. Dejansko noben nama ni pobegnu :D

Ker se mi je že doskrat zgodil, da je ker bil tak lesen, da je mel nasprotnika pred sabo pa ga butl ni vidu, un pa z rpg po nama drap, pa boom... Tank je timsko delo. Sam teško, kej nardiš, ker si prepočasn, če pa maš še strojničarja, da zna pol pa si lahko zelo močn trn v peti nasprotnikom.

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Jaz sem učeri čist tak z enim random folkom to delu. Brez komunikacije. Pač model je vedu, kak se to dela. Sam žal je takih dost malo, ko vejo zakaj so tanki in podobne stvari. Eni butli letijo v tank, pa se zapele direkt v sovražnikovo bazo, da ga vržejo v luft, pred ti sploh prideš do njihove baze peške. To so talenti pa pol. Drugač pa ja, dost je odvisn od tima. Mene razpidi, branimo bazo, pa neki cajta vsi nakupi pol pa, ko rabim pomoč pa nikjer nobenga pa me fentajo. Mislim, eni se vidi, da prov cod style furajo.Jebe se njim za tim sam, da je prvi na lestvici.:duh:

Urejano od MannyPacman

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Vsem začetnikom bi rad dal samo en namig. Tanki, jeepi, lahka oklepna vozila in F18 / SU35, ter v Back in Karkand tudi F35, letala imajo možnost "turbo" oz. večjega pospeška ali višje končne hitrosti ko stisnete med vožnjo tipko za Sprint (za Xbox360 vem, da je to stisk palčke za gibanje ali L-Stick) :)... SAMO če vi vozite :D

Amicus Omnibus, Amicus Nemini...

KaSpeex.jpg

Link to comment

Včeraj je pa blo tolk fun kot že dolgo ne.

Vglavnem, z Bessijem sma šla furat helikopter (the one that we bought with money from people's taxes). V bistvu sem jaz večinoma fural, Bessi je pa jabolka obiral z dreves. Pokosila sma par kandelabrov, parkirala znotraj (!) hiše, pristala bottom side up sredi polja pa še in še. Gunner je lahko samo gledal, ker ima kontrole samo eden.

Kar hočem povedat je, da je totalno preveč fun. Spremljat je treba HUD, naklon, višino, moč, dobesedno stvari ki so ble včasih le predmet dobrih simulacij. Spomnil sem se na igro Team Apache, ki sem jo z yostickom igral na PCju 11 ali 12 let nazaj. In bil totalno navdušen.

To se bo treba natrenirat in v MP dominirat po zraku (seveda dokler te nekdo ne sklati).

Danes coop prva pa druga misija? Pred Girsi seveda.

Link to comment

Ne vem na podlagi česa ti dodeli igra zic v heliču, če se ne motim sem samo ene 2x imel možnost šofiranja, drugače je pa res fun...

BTW a bi šla Apache Air Assault, se mi zdi da je cel SP coop...

Apache: Air Assault puts players in the pilot seatl of a few different models of helicopters: the Apache AH-64D Longbow, Apache AH-1, Apache AH-64X Experimental Prototype, MQ-8B Fire Scout and the Mi-35 Hind. Each model varies in size, features and depending on your control settings - maneuverability. You’ll can customize each aircraft with different paint jobs and decals that you unlock from playing the game’s 16 missions.

The online co-op is an absolute blast. If you can get a good group of players together, the experience is top notch as you both work as a team and communicatel. There were many times we’d call out enemy helicopter positions in our allies blind spot saving their neck.

The Co-Op Experience: Play locally with a friend as one controls the pilot and another the gunner in same screen co-op. Play online with up to three other friends through a variety of missions where each player controls their own helicopter.

V bistvu je coop za tri...

Povezava

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Stinger pa Igla sta enaka, kot SMAW in RPG. Le izgled je drugačen. Za scout in attack helije treba 1 zadetek za disable, za transport helija mislim da 2.

Mogoče ga nisi mogu sklatit, ker si igral core in je uporabljal gasilni aparat in je vedno ko si ga zadel pogasil ogenj in se autohealal (ker v core se tud vozila ne sam pehota), ali je pa uporabljal exploit kjer (ko vozis sam in imas nastimane flare na gunnerju in na pilotu) zamenjaš na hitro sedež v heliju da lahko spustiš flare tudi kot gunner, in imaš potem v bistvu 2-kratne flare. :)

Rubuz.png%5D
Link to comment
BTW a bi šla Apache Air Assault, se mi zdi da je cel SP coop

To bi blo zanimivo ja. I'm in.

Sem pa mel včeraj tudi izkušnje z klatenjem teh kant z IGLO. Če ti spusti flare ga ne zadaneš, itak maš pa sam 2 izstrelka, tako da ti prej zmanjka dokler sploh kej narediš. Support pa glih ko ga rabiš ni nikjer. Itak pa, sej vsak po svoje igra, se ne briga kaj se dejansko dogaja na battlefieldu.

Link to comment

Neki me mikrofon zeza, ne vem zakaj. Mal morm prečikerat nastavitve.

Aja kak daleč sta učeri pri co-op pršla. Jes sem obtičal v tretji mapi. Ne morm in me morm naprej. Že z nevem kok rendom folka sem šov in vedno crknemo. Faq za ponoret. Al dobim take hepane, ko leti naprej pa ga takoj frderbajo in ga morm it reševat in pol še mene. Al pa kurc neč ne nardi pa vse leti po men. In pol mene frderbajo predn on rit preple do mene, da bi me rešeu. Za popizdit.

Urejano od MannyPacman

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.