Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

  • N7

no, jest sploh nisem vedu, da cross-game chat opcija nosi s seboj tako hud tehnični kiks. res ne. zato sem se tako zakopal v problem. ne glede na dejstvo, da bodo na bf3 (verjetno) odpravili težave pa je ravno ta komponenta odgovorna za nadvlado šatulje. vsaj v tem pomenu. ne bom zdej smetil teme ampak sem totalno turnoffan! poleg tega odpravljajo težave že tako dolgo, da to samo po sebi sporoča o resnosti težav. folk dobesedno zavrača špil! hudo.

zdej. ne glede na to, da sem v vseh rankih še frišn bom iz ljube in gole solidarnosti ostal na ps3. evo. zarad besija pa gregorja. če ne bi špil sam naprej že včerej.

sam ne vem kako bi zvezu chat iz drugih virov z ingame zvokom...

1. varianta, sredi belega dne naviješ zvočnike in fejdaš zvok čez slušalke

2. varianta, igraš ingame zvok praktično na mute s kolegi pa beatboxamo

3. varianta, bt slušalko nabijem pod x41 in uživam v vseh zvočnih kulisah dokler mi po približno 1 uri ne odpade desni uhelj...

:headscratch:

ozi_SLO.png

Link to comment

Cross-game chat je nekaj kar ima Xbox, prej tega ni bilo, nima ga Wii in nima ga PS3, čvekanje do prihoda Xbox pač ni bila domena konzol. Seveda je bil voice chat v MP igrah, ki je moral delati, DICE pa si je privoščil dati na police izdelek, ki ne deluje kot bi moral, še posebej, ker je to bistveni del igre in posledično nateg, ker tega pač ne moreš kar tako popraviti, podobno se je zgodilo pri Skyrimu, ko Bedseda ne popravi težav s shranjevanjem in posledično lagom na PS3, enostavno želijo zaslužiti na obeh konzolah, namesto, da bi naredili ekskluzive, ki bi delovale kot se šika.

S tem da je DICE točno vedel za težavo in nas je navlekel z LE verzijo in predizdajo dodatkov za PS3 in obljubo dodanega BF1942..., ki so ga s težavo tudi dali na voljo!

Sicer je po mojem mnenju bolj kot DICE kriv EA, ki pač želi služiti $$$

Kar se mene tiče sem za igro dal itak 17funtov, ampak X360 verzija bi me stala enako ;) Skyrim je pa Božiček prinesel... PS3 verzijo bumbar...

Če se ne motim sem nekoč odprl temo s primerjavami multiplatform iger, ravno iz razloga, da nabaviš tisto najbolj optimalno, pa verejtno nekje leži pozabljena :puppy:.

BessieSABU.png

Link to comment
  • N7
Cross-game chat je nekaj kar ima Xbox, prej tega ni bilo, nima ga Wii in nima ga PS3, čvekanje do prihoda Xbox pač ni bila domena konzol. Seveda je bil voice chat v MP igrah, ki je moral delati, DICE pa si je privoščil dati na police izdelek, ki ne deluje kot bi moral, še posebej, ker je to bistveni del igre in posledično nateg, ker tega pač ne moreš kar tako popraviti, podobno se je zgodilo pri Skyrimu, ko Bedseda ne popravi težav s shranjevanjem in posledično lagom na PS3, enostavno želijo zaslužiti na obeh konzolah, namesto, da bi naredili ekskluzive, ki bi delovale kot se šika.

S tem da je DICE točno vedel za težavo in nas je navlekel z LE verzijo in predizdajo dodatkov za PS3 in obljubo dodanega BF1942..., ki so ga s težavo tudi dali na voljo!

Sicer je po mojem mnenju bolj kot DICE kriv EA, ki pač želi služiti $$$

Kar se mene tiče sem za igro dal itak 17funtov, ampak X360 verzija bi me stala enako ;) Skyrim je pa Božiček prinesel... PS3 verzijo bumbar...

Če se ne motim sem nekoč odprl temo s primerjavami multiplatform iger, ravno iz razloga, da nabaviš tisto najbolj optimalno, pa verejtno nekje leži pozabljena :puppy:.

se strinjam s tem, kar si napisal o nekakšni "ekskluzivi" x360. ampak, ps3 je prišel ven kasnej in kot nadmočnejši. in bom še enkrat reku. če si sposoben konstrukcijsko zafurat tok boljši stroj si milorečeno nesposoben. halo. nadalje je tud res, da če bi ingame chat delal kot se spodobi takega žolča morebiti ne bi bilo - ali pač? nenazadnje furajo voice/webcam chat kot s00per social feature, ki je spet povsem neuporaben v kombinaciji s špili, kar je pa primarna domena konzole.

viceo chat bi moral bit neodvisen conference-call, kjer bi se npr. štirje mudeli lahko vidl medtem, ko flejmaš po nasprotniku. zato sem ogorčeno presenečen, da se po vsem tem cajtu, kar sem brez konzole ni sprememnil kej dost (=nič).

... a bi mogu tole prestavt v gnojiščno temo?

pozdravljam pa idejo o temi. kar odpri. bomo mel kej za pisat.

:thumbsup:

ozi_SLO.png

Link to comment

No saj o tem smo že velik povedali, je kot je... tista tema pa ej obstajala samo kje naj jio najdem... :headscratch: še bolj prav pa lahko pride tale had2had :beer: gre pa predvsem za grafične primerjave, tako npr. BF3 na PS3 zmaga...

This was a pretty close comparison overall. Loading was nearly identical between versions with rather short times overall and performance ended in a tie as both versions tore rather bad, despite a smooth frame rate. What did make a difference here was the visuals. Both versions pulled their own cards from under their sleeve, but when it came to the overall number of advantages it was the PS3 version that had the deck stacked in the end. Noticeable Anti Aliasing advantages, extra post processing effects, and the lack of Z-fighting far out weigh a very minor texture disadvantage and equally minor texture streaming issue. All in all, the PS3 version pulls through with a win on one of this years most anticipated games this Holiday season.
Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

BF3 event na USA Home (Playstation 3)

Our friends over at EA are hosting a special Battlefield 3 event this Saturday, January 7th. Show the world who reigns supreme on the battlefield: Metal or Hip Hop. Join Jonathan Davis from Korn (PSN ID: JonathanDavisBF3) or Mickey Factz (PSN ID: MickeyFactzBF3) in Battlefield 3. Visit blogs.battlefield.ea.com for more information on how to pledge your allegiance to either Metal or Hip Hop in this all-out war!

6636291739_f9f9f008cf.jpg

BessieSABU.png

Link to comment

Sveže...

post-101-144771013889_thumb.jpg

pa še bolj...

post-101-144771013891_thumb.jpg

naj jim en na Twiter napiše (nimam :o)

H...,

My ..me.. .s ..ill Ga.. and I like... Batt..eld.. and.. wa.. t. giv.. dona.. off.. ...ion dol... to you!

..est ga.. ..ver!!..!

...

Hello,

My name is Jill Gaga and I like not Battlfield 3 and want to give Donat Mg offten to milion doll animals so they can shit to you!

Unfinishest game ever!!!!!

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

A se bo kdo udeležil, mene žal ni...

This Saturday and Sunday, you have the opportunity to play with (and against) Hip Hop artists Mickey Factz and Big Boi or Metal heads Dave Mustaine from Megadeth and Jonathan Davis from Korn to see what genre reigns supreme: Metal or Hip Hop? To pledge your allegiance to Hip Hop or Metal, make sure to become a fan of the hip or Metal Platoon of your choice on Battlelog. Which of the two sides can amass the most fans and claim the title as the biggest force in music? Click the links below to go directly to the Platoon of your choice become a fan and pledge your allegiance: Visit Dave Mustaine’s (Megadeth) Metal Platoon Visit Big Boi’s Hip Hop Platoon Visit Jonathan Davis’ (Korn) Metal Platoon Visit Mickey Factz’ Hip Hop Platoon January 7 and January 8, these artists will go head to head in Battlefield 3 for two hours. For a chance to join, become a fan of their Platoon and follow us on Twitter. We will tweet from @battlefield and post more information on the Platoon walls in Battlelog to let you know which servers you will find your favorite artist on. Read on for the full schedule. BATTLEFIELD 3 METAL VS. HIP HOP CHALLENGE SCHEDULE MATCH-UP NO. 1 Representing Team Metal: Megadeth’s Dave Mustaine VS. Representing Team Hip Hop: Big Boi Time: 10AM-12PM, January 7 2012 Weapon of choice: Battlefield 3, Xbox 360® Map and mode: Strike at Karkand, Conquest Assault MATCH-UP NO. 2 Representing Team Metal: Korn’s Jonathan Davis VS. Representing Team Hip Hop: Mickey Factz Time: 10AM-12PM, January 8 2012 Weapon of choice: Battlefield 3, PlayStation® 3 Map and mode: Strike at Karkand, Conquest Assault Throughout the month of January, you can also take part in the Metal vs. Hip Hop war by creating your own custom Metal or Hip Hop Platoon on Battlelog. Just name your new Platoon “[MvsH] Metal” or “[MvsH] Hip Hop”, gather as many fans as you can and prove your allegiance by playing Battlefield 3 throughout January. Any game you play for your Platoon will be automatically monitored by the powerful stats tools in Battlelog so everyone can see who has the most badass Platoon. After the end of January, DICE will crown the champions among the user generated Platoons in a number of areas, such as total score amassed, number of fans, and more. Now go out there and fight for the glory of Metal or Hip Hop! Start by siding with one of our artist Platoons, then create your own. Stay tuned for details on what servers Dave Mustaine, Jonathan Davis, Big Boi and Mickey Factz will duke it out on this weekend.

BessieSABU.png

Link to comment

Še enkrat preberi bolj podrobno.

Za Xbox:

MATCH-UP NO. 1 Representing Team Metal: Megadeth’s Dave Mustaine VS. Representing Team Hip Hop: Big Boi Time: 10AM-12PM, January 7 2012 Weapon of choice: Battlefield 3, Xbox 360® Map and mode: Strike at Karkand, Conquest Assault

Za PS3:

MATCH-UP NO. 2 Representing Team Metal: Korn’s Jonathan Davis VS. Representing Team Hip Hop: Mickey Factz Time: 10AM-12PM, January 8 2012 Weapon of choice: Battlefield 3, PlayStation® 3 Map and mode: Strike at Karkand, Conquest Assault
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.