Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

Sej pravm, da so izjeme med katere spada BF3, po drug stran pa še vedno nisem naredil par dokaj lahkih easy achievov v SP v BF3 in po moje niti enga špila še ne 100% kar se tiče trofej/achievov, to k rečem je zato k je usput ane... pa odklepa ti nova orožja imo to ni čist isto, kot trofeje...

BessieSABU.png

Link to comment
  • N7
Sej pravm, da so izjeme med katere spada BF3, po drug stran pa še vedno nisem naredil par dokaj lahkih easy achievov v SP v BF3 in po moje niti enga špila še ne 100% kar se tiče trofej/achievov, to k rečem je zato k je usput ane... pa odklepa ti nova orožja imo to ni čist isto, kot trofeje...

šadap. ok!?

:eviltongue:

ozi_SLO.png

Link to comment
Niso me banal.

Pač fresh start. Starmu računu poteku gold, pa ratal je corrupted z enim kupom breveznih in nepreigranih špilov. Ne maram!

Se vidimo online, pa če kdo rabi coop na Hard + achievemente v coop, sem na razpolago.

fresh start? dobr si. jaz imam tudi kar nekaj iger nedokončanih in dvomim, da bodo kdja dokončane, ampak na fresh star pa ne bi šla.

kot je bessie rekel, če rabiš co-op za gearse, halo lahko tudi mene rukneš. ;)

mistress3riple.png

Link to comment
  • N7
Kdaj pa kaj igrate na serverju? Bi se vam pridružu... aja pa iščem enga za COOP.

vsak dan v večernih urah. po 20h recimo je strežnik praktično zabito poln. če postaneš VIP si VIP tud na listi in si prioritetno na vrsti.

če želiš coop delat na hard (zarad dosežkov) ti svetujem najprej, da zadevo preigraš na MP. potem bo coop enostaven, sicer boš frustriran.

ozi_SLO.png

Link to comment
vsak dan v večernih urah. po 20h recimo je strežnik praktično zabito poln. če postaneš VIP si VIP tud na listi in si prioritetno na vrsti.

če želiš coop delat na hard (zarad dosežkov) ti svetujem najprej, da zadevo preigraš na MP. potem bo coop enostaven, sicer boš frustriran.

Sem že preigral MP (zaenkrat rank 60) samo helikopter mi ne gre lih najbolj in zato sem pol kar coop mal pustu...

Link to comment
  • N7
Sem že preigral MP (zaenkrat rank 60) samo helikopter mi ne gre lih najbolj in zato sem pol kar coop mal pustu...

lahko greš z menoj potem. jest delam na hard, trenutno sva z mistress3riple na 3 stopnji a to ni problem. gremo pač čez. sploh 2. misija s čoperji mi je konc huda.

:thumbsup:

ozi_SLO.png

Link to comment
lahko greš z menoj potem. jest delam na hard, trenutno sva z mistress3riple na 3 stopnji a to ni problem. gremo pač čez. sploh 2. misija s čoperji mi je konc huda.

:thumbsup:

Super. Se vidimo na XBL. Jaz igram po 21i uri. Bom pa danes šel mal igrat in upam, da bo še kdo gor, saj sem zadnje čase samo za kako igro skočil gor.

Link to comment

pa kje ste bili včeraj? sem vas čakala do 22ih :(

bila 40 mrtva v enem matchu :eye::no_no:....na koncu sem pa smo po mapi skakala in razpošiljala medic pack-e in oživljala. no ja, na začetku sem bila pissed off, ker se prepočasno. resnično, preden jaz namerim in ustrelim, me on že ubije, ali pa streljam v noge...idiot. na koncu, sem se pa samo še režala mojemu neznanju

mistress3riple.png

Link to comment

Hja jaz sem prišel gor cca 22h in sva z Gregorjem špilala do 0:30...

For now, mark your calendars with the 48 hours of Saturday and Sunday October 27-28. Note that we use the UTC timezone to decide start and end times. Click this link to see when the start time corresponds to in your time zone. Technically, the competition will start already on Friday evening October 26 if you are located on the west coast of America, for example.

post-101-144771022883_thumb.jpg

Halloween Double XP event

For this month’s Premium exclusive double XP event, we decided to celebrate all the way from Halloween to All Saint’s Day. For 96 hours straight, starting October 31, you get double XP for everything as long as you are a Premium member playing on Ranked servers. This double XP event will start 7AM October 31 PDT/3PM CEST October 31. Click the link to see what time this corresponds to where you live.

Soldier Upgrade

The October Soldier Upgrade was delivered automatically on October 1, featuring five new Premium exclusive Assignments tied to 5 new weapon camos: L85A2 Berkut, MTAR Woodland Oak, LSAT Digital Woodland, SKS Desert Stripe, and UMP-45 Berkut. As always, you can track your Assignments on Battlelog or the Battlelog Iphone app.

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.