Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

  • N7
pa kje ste bili včeraj? sem vas čakala do 22ih :(

bila 40 mrtva v enem matchu :eye::no_no:....na koncu sem pa smo po mapi skakala in razpošiljala medic pack-e in oživljala. no ja, na začetku sem bila pissed off, ker se prepočasno. resnično, preden jaz namerim in ustrelim, me on že ubije, ali pa streljam v noge...idiot. na koncu, sem se pa samo še režala mojemu neznanju

sem sel vcerej s kurami spat :) danes bom nadoknadil ;)

- from iPhone using Tapatalk

ozi_SLO.png

Link to comment
  • N7
lahko kakšno skupaj igramo na našem serverju. včeraj je bil prazen.

pa če bomo skupaj igrali...imejte potrpljenje z mano. lahko mi tudi kakšne fore poveste.

Ja, ce ni folka server ostane prazen. Ko pa nas je nekaj gor se hitro zabase.

In nehej se ze sekirat. Vsi smo bli n00bi, mas super ekipo, ki ti bo pomagala. Ostalo je pa itak sam trening. ;)

- from iPhone using Tapatalk

ozi_SLO.png

Link to comment
Ja, ce ni folka server ostane prazen. Ko pa nas je nekaj gor se hitro zabase.

In nehej se ze sekirat. Vsi smo bli n00bi, mas super ekipo, ki ti bo pomagala. Ostalo je pa itak sam trening. ;)

- from iPhone using Tapatalk

saj se ne sekiram tok, samo včasih se počutim butasto, ko pridem v igro in me takoj ubijejo. spet pridem v igro in enako. sem si dala cilj, da bom do konca leta malo dlje zdržala v igri.

vem, da je vse samo trening. kot vse ostalo v življenju.

mistress3riple.png

Link to comment

Saj se da veliko narest tudi z samim supportom ekipi. Medi packi, oživljanje, asistence...vse to prinese kar nekaj točk na koncu. Se pač malo nazaj držiš in si v pomoč.

Razen kakšen Noshahr Cannals, katerega TDM najraje igram, je čiti kaos. Tam vsi letajo ko kure pa ropota ko zmešano. Je pa fajn za nabijanje killov, levelanje orožij in assignmente.

Link to comment
  • N7
to sem vas že hotla vprašat...katero puška je naj za assault ali je vse odvisno od posameznika?

kakšni so dobri nastavki? je boljš imeti red dot ali 4x zoom?

heh, tko sem jest začel; medikiti, resupplies pa rewajvat! pike gredo v nebo.

za trening preciznosti in okornosti obvezno vztrajat na "gun master". se pozna izjemno.

assault puska, stvar preference in seveda unlockov. potem pa se posamezni unlocki na orozje. od mape je odvisno kako si spimas pusko; close quarters ne mores it z optiko in obratno; kaksen armored shield ljubi optiko, ker so mape ogromne. vse ostalo, spet: praksa...

- from iPhone using Tapatalk

ozi_SLO.png

Link to comment

Danes sem jest 100% gor, ker sedaj lahko uporabljam slusalke na novem kontrolerju! Whohohohoh!! :) Bessie še enkrat hvala pa bomo še kdaj ponovil tole mini čajanko!! :)

@miss: Glede orožja je tko... tist kar ti paše. Zdej najbolse za assualt so M16A3, M416, AEK, F2000, tudi AK je dobr ampak na bolj daleč. Men osebno je AN-94 ampak zelo zahtevna puška, ki rabiš malo da se navadiš. Glede optik je pa tko jest nimam nikol 4x povečave gor pač nisem tko navajen. Imam red dot, holo, ali pa cobro. Potem pa kakšen foregrip, ki pa ni dober pri vseh orožjih. Ker foregrip ti zmanjšuje recoil gor in dol in pri AN je bolje, da ga nimas pa tudi pri M16 mislim, da ni razlike. Moj assult je sestavljen tkole. Kakšen AN94, L85, AUG ali pa scar potem pa ali z forgripom ali brez in pa nujno more bit MASS 26 :) Pa seveda defiblatorji! :)

Pa seveda tako kot je Ozi rekel revivanje je nujno in pa metanje medikitov! Pa bojo točke šle v nebo. Zdej umirala boš tako kot smo vsi na začetku ampak ko boš malo bolj redno igrala boš tudi ti začela ubijat ;) Samo ne obupat! :P Plus še to, drži se zmeram svoje ekipe in poslušaj kaj govorijo in pa spotanje je zelo pomembno! :) Če te pa še kej zanima pa prašaj ali bomo pa med igro povedal ;)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.