Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

Potem pa kakšen foregrip, ki pa ni dober pri vseh orožjih. Ker foregrip ti zmanjšuje recoil gor in dol...

Foregrip kolikor jaz vem zmanjša opletanje levo in desno, na vertikalno vzpenjanje pa ne vpliva. Prav tako zmanjša natančnost pri ADS merjenju (skozi merek). Jaz ga uporabljam pri orožjih za na blizu s katerimi se večinoma strelja brez zooma (hip fire).

Link to comment
  • N7
guys...hvala za včeraj. tako se še nisem zabaval pri igranju mp. sedaj ste me čisto zasvojili :D

no, če me pri zadnji igri ne bi suhi skoz ubijal, bi bilo še boljše.

ozi, se morva zment, kdaj bova dejansko nadaljevala s co-op. a rečeva, da igrava ob četrtkih ob 21ih co-op, ostale dni pa mp?

sej sm prletu včerej. ampak si šla ti takoj dol :P

četrtek = jutri. lahko se zmeniva fix, lahko pa tudi danes, če se srečava. no frx. jest bi rajš prej kot slej. sam težko vedno napovem kdaj bom online.

ozi_SLO.png

Link to comment
sej sm prletu včerej. ampak si šla ti takoj dol :P

četrtek = jutri. lahko se zmeniva fix, lahko pa tudi danes, če se srečava. no frx. jest bi rajš prej kot slej. sam težko vedno napovem kdaj bom online.

vem, sem te videla, vendar so me začele oči bolet. nisem še tok navajena to igrat. saj, več ko bom igrala, boljše bo. ko me enkrat začnejo oči bolet, potem raje neham, ker se lahko naslednji dan samo glavobol pojavi.

jaz bom danes mogoče gor, če ne bom preveč utrujena od pasje šole, jutri bom 100% gor.

ko se vidiva, se lahko zmeniva

mistress3riple.png

Link to comment

a je treba vsakič uredit vojaka (orožje), ko prideš v igro? v torek, ko sem končala, sem šla v customize in uredila orožje, včeraj pa sem morala vse še enkrat urediti.

pa če pri US strani izberem orožje in grem potem na RU stran, mi tam izpiše isto orožje, pa čeprav je RU stran ne more uporabljati :headscratch: ker bi rada na US strani imela M16A3, na RU pa M416, da bi z obema odklepala stvari, da pridem do konca in šele nato bi šla na drugo orožje. nekako bi rada malo sistematsko odklepala stvari :D

mistress3riple.png

Link to comment
  • N7
a je treba vsakič uredit vojaka (orožje), ko prideš v igro? v torek, ko sem končala, sem šla v customize in uredila orožje, včeraj pa sem morala vse še enkrat urediti.

pa če pri US strani izberem orožje in grem potem na RU stran, mi tam izpiše isto orožje, pa čeprav je RU stran ne more uporabljati :headscratch: ker bi rada na US strani imela M16A3, na RU pa M416, da bi z obema odklepala stvari, da pridem do konca in šele nato bi šla na drugo orožje. nekako bi rada malo sistematsko odklepala stvari :D

ne. ostane. verjetno nekej nisi prav applajala. kombinacije orožij med war klasami mislm da niso možne, al pač? razen za nekatere komade, ki jih kaneje odleneš za "vse" klase. sam spet ne vem al velja za vse klase znoraj ene vojske al za obe armadi... bo potrdil kdo drug.

ozi_SLO.png

Link to comment
ne. ostane. verjetno nekej nisi prav applajala. kombinacije orožij med war klasami mislm da niso možne, al pač? razen za nekatere komade, ki jih kaneje odleneš za "vse" klase. sam spet ne vem al velja za vse klase znoraj ene vojske al za obe armadi... bo potrdil kdo drug.

hm, bom pogledala danes, če bom mogla spet spreminjat.

kaj pa je tisti loadout na battlelogu?

ja, imam milijon in eno vprašanje. to je pa tko, ko začnem nekaj špilat

mistress3riple.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.