Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

pozdravljeni! nekaj me zanima,in sicer kupil sem ta špil (battlefield3),in ko ga obrnem na single,bi rad igral online. račun na live že imam. je postopek preprost,torej kupim samo še gold,vtipkam kodo,se logiram,in to je to? nekje sem zasledil da bom moral plačati še 800ms points. to drži? in pa zanima me še,če bom dvd za singleplayer lahko prodal,tistega za online pa obdržal? ne rabim obeh verjetno,al kaj?

Link to comment
pozdravljeni! nekaj me zanima,in sicer kupil sem ta špil (battlefield3),in ko ga obrnem na single,bi rad igral online. račun na live že imam. je postopek preprost,torej kupim samo še gold,vtipkam kodo,se logiram,in to je to? nekje sem zasledil da bom moral plačati še 800ms points. to drži? in pa zanima me še,če bom dvd za singleplayer lahko prodal,tistega za online pa obdržal? ne rabim obeh verjetno,al kaj?

Vtipkaš kodo za gold in loh začneš igrat. Ne vem pa zakaj boš rabu 800 MS points. Za multiplayer rabš samo drug disk. Pa najbrž se boš mogu še na ea registrirat.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment
nekje sem zasledil da bom moral plačati še 800ms points. to drži? in pa zanima me še,če bom dvd za singleplayer lahko prodal,tistega za online pa obdržal? ne rabim obeh verjetno,al kaj?

Možno, da misliš na Online Pass - le ta, stane 800 Microsoftovih točk. V primeru, da si kupil novo igro, ga ne boš potreboval, ker je priložen v škatli zraven DVD-jev. Ko boš igro prvič zagnal, te bo le ta vprašala po Online Pass-u, kjer boš moral izbrati opcijo za redeem kode in jo nato vpisati v okence.

Jaz na tvojem mestu, ne bi prodajal DVD-ja za Singleplayer. Zna se zgoditi, da ga boš kdaj še potreboval.

Link to comment

Ja to je tut možno zaradi upgradov ali samga tipa orožja. Niso vsa orožja enako močna. Ena so bol za long range ena pa za close range. In to tut dost upliva na uspešnost. Učasih pa imaš samo nesrečo, da te potamani prej, ko ti njega. Vrjamem pa da zna najedat to ja. Če maš opcijo hc pejt to špilat. Tam ga pa potamaniš z enim šusom.

Urejano od MannyPacman

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
mp sploh ni več zabaven. vsaj za moje pojme. jaz lahko 1000metkov streljam v sovražnika in potem še zmeraj on mene ubije.

Probaj puško malce predelat pa dodat foregrip , na dolge razdalje je tudi bolje namestit otpiko tipa acog (tam med dodatki jo najdeš) , probaj streljat po en naboj, saj automatsko streljanje raztrosi naboje naokol in nič ne zadaneš na blizu. Odvisno je tudi katero orožje imaš, če igraš z inžinerjem, potem se splača bojevati na blizu, ker nosijo karabinke, ki imajo manjši doseg.

Link to comment
hardcore mod je to.

>http://www.youtube.com/watch?v=rtnGBiazl5g

thx. bom probala doma narediti samo infrantry, da bo brez tankov.

Probaj puško malce predelat pa dodat foregrip , na dolge razdalje je tudi bolje namestit otpiko tipa acog (tam med dodatki jo najdeš) , probaj streljat po en naboj, saj automatsko streljanje raztrosi naboje naokol in nič ne zadaneš na blizu. Odvisno je tudi katero orožje imaš, če igraš z inžinerjem, potem se splača bojevati na blizu, ker nosijo karabinke, ki imajo manjši doseg.

ok. trenutno imam samo na M16A3 možen foregrip. acog imam trenutno na tej, AK-47M in M416. igram pa večinoma assault.

kako pa pogledaš, s kakšnim rate ti streljaš? ko smo že pri puškah, katera je boljša M16A3 ali M416? ali je vse pač odvisno od igralca.

mi je pa zanimivo, kako je tukaj težji "revive". pri bad company 2 sem z lahkoto imela po 7 "revieve" na igro, tukaj mi jih ni upspelo niti 5.

prav tako je po eni strani dobro, da moraš za vsako puško na novo dobiti nastavke (optiko in ostalo), po drugi strani me pa moti.

kaj je že avenger kill in nemesis kill? nemesis je tisti kill, ko ubiješ svojega ubijalca ali je to avenger?

saj, če bi našla čas in igrala po več kot 2 uri vsak dan, potem bi mogoče bila boljša.

po moje se sprašujete, zakaj sploh igram, če nimam pojma....pač, občasno imam rada igre, kjer se strelja. si malo sproščam jezo, pa čepram me potem začne igra jeziti, ker me vsi ubijejo

mistress3riple.png

Link to comment
kaj je že avenger kill in nemesis kill? nemesis je tisti kill, ko ubiješ svojega ubijalca ali je to avenger?

Nemesis Kill – 50 XP

Kill a player 5 times or more.

Avenger Bonus – Varied

Kill the opponent who has recently taken out any of your teammate.

Drugač pa tuki maš cel "slovar" teh izrazov kaj pomenijo v bf3 =) http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3/1435207-how-do-nemesis-kill.html

Kar se pa orožij tiče pa je tut, kak se kermu dopade kero. Naprimer jes dost letim z kalašnikom okol, sam zdej, ko sem še čist na začetku pa bf3 mi je prvi špil za konzolo, me hebe fejst.Ker sem čist zgublen, vse novo za mene pa še nisem navajen igrat fps na joystick.

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.