Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

Sej pr men je tut podobno. Na začetku mi gre, mam kak "adrenalin rush". Pol pa me začnejo tamat, sem pa fertik. Počasn sem z merjenjem, če pa pride na close combat, sem pa mrtu v sekundi. Ma lovim se z samim joystickom plus, da mi je to prvi fps špil za konzolo prek neta. SP se še nekak zvlečem skos, pri mp pa, ko folk to geeka po cele dneve, jes pa en popoldanc, ko pride mal špilat itak, da sem lahka tarča.

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
Meni tudi ni jasno kako je folk že presegel level 50, potem pa še nabral par zvezdic, a ti igralci sploh kaj spijo ?

Razlika med M16A3 in HK416 je ta, da slednja strelja natančneje ta prva pa hitreje. Dodatke za puške odklepate s čim daljšim igranjem z določenim orožjem.

Zadnjič sem padel v Hardcore SquadRush igro, kjer so nabirali EXP... In to s tako hitrostjo da ti čeljust pade... 4je se postavijo v kvadrat, dva US in dva RUS, vsi assault in se strelajo ter oživljajo nazaj... Headshots + kill + nemesis + avenger + itd. itd. in naenkrat dobivajo po 2700 EXP na minuto ob vrhu vseh tagov... Plus to da orožje zlevelajo do 5 zvezdic če ne še več... Folk je imel že okoli 34.000 EXP samo v eni igri preden sem zapustil igro iz samega dolgočasja... Nizkotno početje, po mojem mnenju :|

Amicus Omnibus, Amicus Nemini...

KaSpeex.jpg

Link to comment
.. Nizkotno početje, po mojem mnenju :|

Mogoče delajo na temu :

-Colonel - 50 cMWqi33vd7VoXoMu7e1Xn2EfK_ueAvgwtQiAN427ezJCvmIfgkSxCGNh32eJVZ7y8BXaAB8gKUGZT86ECVCUW02MrjVUDR4Kc_321K6VRTo2O0XAG1c Achieve rank 45

Pač mimajo vsi časa in niti volje nabijat multiplayer mesece in mesece

po moje se sprašujete, zakaj sploh igram, če nimam pojma....pač, občasno imam rada igre, kjer se strelja. si malo sproščam jezo, pa čepram me potem začne igra jeziti, ker me vsi ubijejo

Jst isto. Zato pa mi bolj odgovarja npr. Black ops zombies. Veliko pobijanja, kjer si lepo sproščaš jezo, malo smrti, dobra zgodba, easter egg-i da padeš dol, co op sodelovanje

Urejano od xboxowner

XBL : C Denis SLO

PSN : C_Denis_SLO

 

Link to comment

Evo ravnokar naročil kar pri Igabibi, za tistih par Eur se ne bom sekiral. Verjetno dobim v dnevu dveh pa potem lahko pičimo coop.

edit:

Sporoç ­o vam, da je bil vaš nakup v spletni trgovini IGABIBA odposlan.
Kje majo toti serverje? Kajmanski otoki? Nimajo SLO nabora znakov? Urejano od Gregor
Link to comment

Mislš xbox live party?? Kle ni nobenga problema...ingame chat pa tut dela brez problema.

Pa še za tiste k ste bolj novi v tej igri! :)

>http://www.youtube.com/watch?v=m76o3DBhkNM&feature=feedlik

Urejano od Rafko

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.