Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

To se je men samo enkrat zgodilo in to v zadni misiji, čist nakonc, ko butneš skoz ene vrate in je že pol filmček. Men pa friznlo. Klel sem pol, ko star kočijaš pa še na hard je blo. Sam sreč sem pol dobil dobrega soigralca in sma razmetala zadn lvl, ko za hec.

Na hard morm sam še 1, 3 in 5 obrnt in pa trofeje, ki so mi ostale. Pol pa še mp sfinišeram nekak da poberem končn prvo platimum trofejo. :D

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
In our largest crackdown yet, this week sees us banning a significant number of cheaters. Because you deserve a fair game.

Also, we have a fix on its way for the VOIP issue that some Battlefield 3 players have experienced on PS3. Expect your patch soon (stay tuned for exact timing), and have a great gaming weekend!

Povezava

Kaj pa zdaj, ravno dobil sem verzijo za X360 :headscratch: fuuuuuu, dilema!

BessieSABU.png

Link to comment

Tole še enkrat...

In our largest crackdown yet, this week sees us banning a significant number of cheaters. Because you deserve a fair game.

Also, we have a fix on its way for the VOIP issue that some Battlefield 3 players have experienced on PS3. Expect your patch soon (stay tuned for exact timing), and have a great gaming weekend!

Povezava

BessieSABU.png

Link to comment

Danes bo EA šraoufal strežnike, zato MP ne bo deloval, morda pa popravijo tudi kvaliteto chata na PS3, BTW BF3 je na X360 grd v primerjavi s PS3 verzijo, PC je itak superiorna, ampak X verzija me je pa glede grafike kar malo razočarala :(

EA’s servers will be undergoing maintenance this Tuesday from 12:00 a.m. to 3:00 a.m. PST. Your ability to access Battlefield 3 online services during this time may be affected.

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.