Skoči na vsebino

Spisek Online UK trgovin za nakup Wii robe


AndY1

Priporočene objave

  • Odgovorov 126
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

V začetku marca sem kupil Wii, pa sem do zdaj opravil dva UK nakupa.

Prvič sem naročil pri ChoicesUK, ker so imeli (mislim, da še vedno imajo) zelo poceni Wariota in Raymanove Zajčke (prvi nekje 28, drugi pa 25 funtov). Poštnina je pa bila 3 funte za vse skupaj (poleg teh dveh iger sem naročil še nekaj različnih kontrolerjev za Wii). Zadevo sem dobil čez dvanajst dni, s tem, da so poslali šele po šestih dneh od naročila (robe za Wii itak vedno primanjkuje).

Drugič pa sem naročil pri Gameplay.co.uk, ker imajo za razliko od ChoicesUK in Sendit tudi GameCube zadeve. Jaz nikoli nisem imel GCja, pa sem si naročil dva joypada in memory card za GC, pa še nekaj GC iger (bolj mala izbira slednjih, imajo pa Player's choice SSBM in WW(Zelda), vsak za okoli 17 ali 18 funtov, ki sem ju seveda naročil) in še en Wii Remote. Order confirmation je bil takoj, po šestih dneh pa me je že ravno začelo skrbeti, kaj je to, da mi še niso odgovorili o pošiljki, pa je kar naenkrat prišla domov velika škatla. Sicer pa je bila poštnina 2.95 funtov za celotno pošiljko in ne za vsak artikel posebej.

Potegaman.jpg
Link to comment
Ali se mi splača kupovati preko www.gameplay.co.uk? Meni se zdi da so še kar poceni. Če naročiš blago iz te spletne trgovine je poštnina na posamezen izdelek 2.95 funta. Edini problem je, ker jaz ne zaupam spletnim trgovinam, ki niso slovenske (kreditne kartice ipd.). Ali imate vi že kakšne izkušnje s to spletno trgovino in ali jim je za zaupati (kreditno kartico). V slovenskih trgovinah (spletnih- mantis.si, igabiba.si) pa imajo za X360 zelo slabo izbiro iger. :crybaby:

To je trgovina, kjer jaz največ kupujem! Priporočam!

Xsiluro.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Ok, mislim, da je tu najprimirneje da vprašam, kakšna razlika je med tema dvema kabloma?

Kabel 1: http://shop.gameplay.co.uk/webstore/pro ... cart_cable

Kabel 2: http://shop.gameplay.co.uk/webstore/pro ... _rgb_cable

Gledam in gledam, oboje je SCART priključek, tko da mi res ni jasno s tem da je prvi za 10 funtov cenejši. WTF?

Pa še nekaj, nekje sem prebral ja so stroški pošiljanja s te strani 2.95 na celo pošiljko, nekje pa da na izdelek, na njihovi strani piše 2.95 futna PER ORDER, tko da verjetno pol na celotno naročilo neglede na št. kosov v paketu? Lahko kdo s prve roke potrdi.

Hvala za razlago

Link to comment
Ok, mislim, da je tu najprimirneje da vprašam, kakšna razlika je med tema dvema kabloma?

Kabel 1: http://shop.gameplay.co.uk/webstore/pro ... cart_cable

Kabel 2: http://shop.gameplay.co.uk/webstore/pro ... _rgb_cable

Gledam in gledam, oboje je SCART priključek, tko da mi res ni jasno s tem da je prvi za 10 funtov cenejši. WTF?

Pa še nekaj, nekje sem prebral ja so stroški pošiljanja s te strani 2.95 na celo pošiljko, nekje pa da na izdelek, na njihovi strani piše 2.95 futna PER ORDER, tko da verjetno pol na celotno naročilo neglede na št. kosov v paketu? Lahko kdo s prve roke potrdi.

Hvala za razlago

Priporočam ti, da vzameš uradni Nintendov kabel, ker so kvalitetni, taki 3rd party pa delajo bližnjice, da so cenejši. Ena taka bližnjic je, da posamezne žice niso oklopljene, kar povzroči prenašanje šumov med žicami v kablu.

Daš enkrat mal več, pa imaš za vedno zelo dober kabel.

wii_forum2.jpg
Link to comment
  • vrhovni
Priporočam ti, da vzameš uradni Nintendov kabel, ker so kvalitetni, taki 3rd party pa delajo bližnjice, da so cenejši. Ena taka bližnjic je, da posamezne žice niso oklopljene, kar povzroči prenašanje šumov med žicami v kablu.

Daš enkrat mal več, pa imaš za vedno zelo dober kabel.

To glede bližnjic pa nisem vedel. :rockbrow: Sem mislil, da je scart kabel scart kabel in da ni mogoče, da bi bil kako drugače narejen. Še posebej, da imajo nekateri boljši prenos podatkov. :sweat:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pri komponentnem in SCART kablu se informacije o sliki prenašajo analogno, zato je še posebej pomembna kvaliteta izdelave.

Razlika med uradnim in ostalimi 3rd party so predvsem v tem, da ima uradni kable zaščitene pred motnjami. 3rd party kabli tega nimajo, zato lahko tudi ponudijo nižjo ceno. Vendar, prenos po nezaščitenih žicah poslabša kvaliteto slike - preverjeno.

Za GC sem imel 3rd party RGB SCART kabel, ki je imel enako kvaliteto slike kot Wii-jev default kompoziten kabel. Šele zdaj, ko imam Nintendo Wii original RGB SCART kabel, vidim razliko v kvaliteti. Primerjava je bila med isto GC igro na GC in Wii konzoli.

Pri 3rd party kablih, ki niso zaščiteni se predvsem opazi dot-crawl. To se najbolje vidi tako, da pogledaš robove površine, ki je živo rdeče barve. Tam se ponavadi pikice rdeče barve prelijejo čez robove v druge barve.

wii_forum2.jpg
Link to comment

Odlično, hvala za odgovore, bom tudi jst nabavu neki dodatne robe za wii-ja. Med drugim classic controler, nintendo rgb kabel in lan adapter, fenomenalno je torej da plačam samo 3 funte za celotno pošiljko, in tu pol vrjetno slovenska pošta ne zaračuna nič več, plačas s kreditno kartico in dobiš na dom brez dodatnih stroškov. Upam sam da novjo kej zajebal :)

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 3 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.