Skoči na vsebino

Spisek Online UK trgovin za nakup Wii robe


AndY1

Priporočene objave

GamePlay.co.uk se mi zdi zaenkrat še najboljša izbira.

Sendit mi je že poslal napačno robo :-(

ChoicesUK tudi niso ažurni

GameSeek ti zaračunajo, še preden imajo robo na zalogi. Ni pa nujno, da jo imajo na zalogi, kjub temu, da jim to piše na spletni strani. Ko jih po parih dneh vprašaš, zakaj še niso poslali, ti povedo, da ni na zalogi.

wii_forum2.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Odgovorov 126
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Jaz imam zaenkrat še kar vredu izkušnje s sendit.com sem naročil RE4 in so mi tudi takoj poslali...trenutno pa čakam na Big Brain Academy, ki pa ga že več kot 2 tedna ni na zalogi :S

Za hardware robo imam pa zelo dobre izkušnje s play-asia.com sem kupil že lan adaptor (ki ga je rahlo nemogoče dobiti v evropi) in nunchak ceneje kot jih imajo v evropi in tudi poštnina ni draga glede na to da je iz hong konga...

Če bo slučajno kdo naročal pri play-asia.com NE KUPOVATI iger ker imajo SAMO za NTSC Wiije!

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
Online trgovina, kjer sem naredil že drugi nakup (prvi uspešen, drugega sem preklical):

http://nintendowii.gameseek.co.uk/

Cene dokaj normalne, je dobra alternativa prejšnjim trem, če zgornji nimajo itema na zalogi. VENDAR je poštnina 4 funte na item! Včasih je bila poštnina 3 funte na prvi item in na vsak naslednji 1.5 funta.

Dodana opomba: Pri njih sem preklical naročilo RGB kabla ker:

- ga dejansko sploh nimajo, kot jim piše na njihovem Website-u

- ti zaračunajo nakup na kreditni kartici kljub temu, da RGB kabla sploh nimajo in ko jih kontaktiraš, ti povejo, da ti ga bodo poslali, ko ga dobijo. (Aha, za Trading Standards pa še niso slišali)

Mnja, potrjujem. Naročil sem tri igre, dve sem prejel, tretjo sem ravnokar preklical, ker jo enem mesecu še kar nimajo na zalogi, v tem času je pa prišla k nam na police. Ažurnost ni njihov adut, je pa treba priznat, da imajo veliko ponudbo v primerjavi z ostalimi.

Aja, pa hvala za seznam trgovin še z moje strani, Andy1!

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Tukaj http://www.game.co.uk/wii/ sem 17.12.2007 naročil tale kabel http://www.game.co.uk/Wii/Hardware/Acce ... ent-Cable/ in ga danes 20.12.2007 dobil, čeprav so mi odpisali, da imajo zaradi novoletnih praznikov veliko naročil in da zna pošiljanje trajati malo dlje. Poštnina je 2,95 funta to je cca 4€.

Kabel sem že preizkusil in deluje odlično. Za polovico cene originalnega componentnega kabla dobiš praktično enako sliko kot z originalom.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...

a mi lahko kdo od vas pomaga glede enega naročila iz gameplay.co.uk?

Kaj se pri plačilu s kartico Maestro navede kot Card Number? Jaz sem vpisal št. bančnega računa (SI56 0448.....) pa mi ni sprejelo. Če napišem SI56... mi ne sprejme, ker prepozna samo števila in ne črk, če napišem brez SI56 mi tudi ne sprejme, če pa napišem samo 560448.... (celo številko, brez SI) pa mi sprejme a čez par minut dobim email da je številka kartice napačna :headscratch:

pa Card Verification Value, na mastercardu so na zadnji strani 3 številke, na maestru pa je samo ena dolga 19-mestna cifra... a je treba vpisati zadnje 3 št. od te dolge cifre ali se za maestro pusti prazno?

hvala

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

V Big Bangu (Europark Maribor) imajo izgleda ponovem Wii konzole priložene tudi Classic Cotrolerje, cena pa je še vedno 270 € ... tako so vsaj približno prišli na Evropsko ceno (20€ kontroler in 250€ konzola) ... pa še neke nalepke za ppust majo spet ... in 10 % opusta na Wii in DS igre do konca marca.

Seveda sem jaz kupil konzolo, Classic kontroler, Wii pointse in Zeldo malo prej ko so oni začeli z akcijo ... ker pač v Mullerju v MB jim vedno vsega zmanjka ko hočem kaj kupit (to se je zgodilo pri konzoli, pointsih in Zeldi ... Classic kontroler pa ma itak isto ceno povsod)

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.