Skoči na vsebino

R4 for DS


Davodax

Priporočene objave

  • Odgovorov 184
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

V Sloveniji nima nobena trgovina R4 v ponudbi. Prav tako pa je problem za placilo po povzetju, zaenkrat se ne da iz tujine. Drugace pa lahko nakazes preko banke denar v anglijo ali kamorkoli. Pac zahtevaj od prodajalca podatke za bancno nakazilo pa gres na banko in to izvedes, sala mala.

ps, se lazje pa je ce ga vzames pri meni ( samo bo mal drazji), imam pa dva doma:)

Za vec info ZS

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment

Najceneje jo dobite na BambooGaming (pičlih 22€, zastonj pošiljanje), je pa res, da pošiljajo obupno počasi, sam sem za neko stvar čakal 24 dni. :?

Moj drugi favorit je shop.01media.com, ima izvrsten customer support, hitro pošiljanje (dobil v dveh dneh), le cene so mičkeno previsoke. Ampak se zdrži. :razzy:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

ja nimam izkušen sem pa tudi razmišljav o nakupu ene od teh dveh,

obe sta kvalitetne, še posebej ta druga ker jo preprosto priključiš na komp brez dodatnih kartic (sd, micro sd....). Bere pa itak vse, od mp3 do filmov pa še veliko stvari, ki so prepovedane in jih ne odobravam(piratske igre) :a_a:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.