Skoči na vsebino

R4 for DS


Davodax

Priporočene objave

  • Odgovorov 184
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ne vem, meni dela vse normalno (preverjeno - sem včeraj po osem ur igral brez polnjenja). Verjetno imaš pokvarjeno baterijo ali pa do konca uštimano osvetlitev ...

Sicer pa, malo provokacije: Zakaj ne igraš pač originalnih iger namesto varnostnih kopij? :plan:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
Ne vem, meni dela vse normalno (preverjeno - sem včeraj po osem ur igral brez polnjenja). Verjetno imaš pokvarjeno baterijo ali pa do konca uštimano osvetlitev ...

no, sklepam da ti uporabljaš old DS. jaz uporabljam DS Lite, in sem sam opazil da da pri old DS je baterija normal pri DS Lite pa se mi skrajša... :puppy:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment
hvala za pomoč.

Ali je program nujen ali lahko spremeniiš samo končnico avi npr. v dpg?

Vprašam zato ker programa ne znam uporabljati.

Končno mi je po približno 3-eh mesecih uspelo skovertirati film v .dpg iz avi. in mpeg. Samo ne s programom na tistem LINKU ampak z DPG Tools 1.21, ki je po moje vsekakor bolj lažji za uporabo ko t tisti na LINKU :D

[edit]Manj smajlijev prosim[/edit]

Evo moja spletna stran: http://www.freewebs.com/nintendek

KSi to smo mi,

KSi to ste vi,

KSi to smo vsi.

KSi- the best slovene web page and forum

Link to comment

ampak mahe, baterija na DS Lite drži 18 ur pri najnižji svetislnosti. Preden sem si kupil R4 sem od julija pa do marca napolnil Lite cca. 3-4x MAX. 5x. Ve tem času sem preobrnil NSMB (2 zvezdici) dosegel 1920g pri Big Brain Academy igral Mario 64 DS...in še kaj se je našlo. Sedaj pa moram polnit skoraj vsak drugi ali pa tretji dan. svetilnost pa imam narejeno na minimum.

BTW: nintendek, res malo zmanjšaj uporabo smajlijev :crossfingers:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.