Skoči na vsebino

Spisek slovenskih trgovin z Wii robo


Anduril

Priporočene objave

Update, 13.11.2007

V iskanju MP3 sem prehodil Bof, Big Bang in Mueller v BTCju. Zanimivo je, da so imeli povsod veliko WiiPoints 2000, se bolj zanimivo pa je, da so v Big Bangu in Bofu 5 EUR drazje. Pravzaprav je v splosnem Mueller najbolje zalozen z opremo in najcenejsi.

Na vseh treh lokacijah je precej novih iger, za nekatere še tudi slišal nisem :o, nikjer pa bilo videti Super Mario Galaxy, zadnji Metroid Prime 3 pa sem v Muellerju vzel jst. Recimo prvic sem videl (to ne pomeni, da ze kdaj prej niso imeli) Endless Ocean, Chicken Hunt in Monster Truck.

Sicer imajo v Muellerju vse: Wii, dodatne Wiimote, kable, boksarske rokavice, plasticne dodatke za WiiSports, volan, silikonske srajcke in kup iger...

LP

Link to comment
  • Odgovorov 236
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

dones so imeli v mullerju na čopovi enepar wiijev še (5,6), 1 wiiplay, 1 nunchak (20€ se mi zdi), 1 classic controller (20€). Iger je bilo bolj malo (čeprav si jih nisem najbolj ogledal), vem pa da so med drugim ble Super Mario Galaxy, Super Paper Mario, Mario Strikers Charged, MySims pa še enepar (ene 5, za ktere pa si nisem zapolnil naslovov).

upam da bo kej pomagalo komu.

Link to comment
  • vrhovni

V Müllerju v MB imajo okoli 5× SMG (50€) in polno drugih iger. Vzel pa sem enega in edinega Wii-ja (250€). Wii je že imel Wii dalinca oblečenega v Wii Remote Jacket!!! Zgleda kar cool, edina slaba stran teh novejše zapakiranih Wii-je je ta, da ni več trdega ovitka (ovitek kot je pri vseh drugih Wii igrah) za Wii sports, ampak ceneni kartonasti. :doh:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Updejtal prvi post z vsemi nedavnimi informacijami - fenk ju kajnd pipl. :beer:

Big Bang Mega v Kranju danes: Wiiji (269€), komponenti kabel (35€), Classic Controllerji, Wiimotei (45€), RGB kabel, LAN Adapter, Wifi Adapter, Wii 2000 Points kartice in še kaj. Polno špilov, več ali manj vsi novejši, razen MP3 in SMG.

Link to comment
Fantje iscem polnilec za wiimote, a jih je kdo kje v Ljubljani ali Mariboru oz. na slovenskih internetnih stacunah zasledil? Vem, da so jih vcasih imeli v Müllerju na Copovi, vendar ga zdaj ze kak mesec nimajo.

Preden kupiš polnilec preveri kako močni so akumulatorji, sicer boš več polnil kot igral. V Muellerju sem kupil recharger od firme Brooklyn z 1800 mAH in to je tko kakor nič, približno 3-4 ure igranja. Pa še akumulatorje je potrebno jemat iz Wiimota (ki ga imaš oblječenega v jacket, a ne). Neuporabno. Še za naprej prodat ni.

Torej iščeš polnilec, ki se lahko uporablja brez, da jemlješ akumulatorje ven in noter in imajo spodobno moč.

Zato enostavno uporabljam polnilec in baterije, ki ga imam sicer za digitalca in z 2 × 2500 mAH akumulatorji lahko igraš dneve in dneve. :rock:

LP

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.