Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Legendarni Hi-Octane od še bolj legendarnega Bullfroga. To je takrat bila res huda zadeva, samo je nisem nikoli igral.

Samo Bullfrog je pa res bila legendarna firma, dejansko so včasih bili oni glavni PC šefi (Magic Carpet, Syndicate, Theme Park, Populous, Dungeon Keeper,..., res same legendarne in izvirne zadeve). Karkoli so naredili, si vedel, da bo nekaj taboljšega - kot je pozneje veljalo za Blizzard.

Potegaman.jpg
Link to comment

Evo, to zdaj pocnem s PS3, da vidim, ce dela. Sicer na tak nacin vecino svojih postov napisem, se pa se nikoli prej nisem spomnil, da lahko tudi slikice s PS3 hendlam (ja, sem prelen, da bi sel v sosednjo sobo na PC, pa se kosilo je ravnokar bilo).

Upam, da te igre se nisem dal.

piramida1qe3.png

Zgleda, da dela. Edino to je finta, da sem jo odrezal (trimming iz 4:3 na 16:9), ker drugace nisem znal imena fajla spremeniti (sem spremenil ime slike, na imageshacku je pa se vedno pisalo originalno ime fajla, ko sem pa zadevo trimnil, pa je nov fajl dobil ime po sliki). No, samo na spodnjem delu ni nobenega bistvenega podatka, pac nekaj spodnjih vrstic stopnje manjka.

Potegaman.jpg
Link to comment

Tocno tako, Zizek. Jaz za to igro sploh nisem vedel, dokler ni prisla na VC. Sem si jo nabavil (5 EUR stane, tako kot ves NES stuff) in je zadeva res cisto predobra arkadno-miselna platformica. Pa tudi precej nudi, 100 stopenj, pri cemer so kasnejse tako kruto zajebano svinjske, da se ti kar zmesa. So bile kaksne tri, ki sem jih res moral skoraj dve uri drkati in nestetokrat umirati (da je se mene zacelo po luftu metati, ki sicer uzivam v takih sadomazo zadevah).

Samo na koncu mi je vseeno uspelo obrniti vse stopnje. Je pa kul, da te lahko poljubno izbiramo, tako da nic hudega, ce se nam pri kateri zatakne. Poleg tega ima igra tudi kul editor, na Wiiju pa izdelke lahko tudi posnamemo.

Gre za res tako super oldschool miselnico (od VC NES miselnic je meni takoj za Solomon's Keyem in celo pred sicer zelo odlicnima Adventures of Lolo 1 in 2), izredno priporocam vsem ljubiteljem taksnih zadev.

Edit: Pek, to je legendarni Rampart, samo zdaj ni tvoja, temvec Zizekova poteza.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.