Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Jap. Travar je v eni drugi temi napisal, češ, kako je Sega pojem kvalitete (in s tem mislil, da ni). To dandanes žal pretežno drži, a včasih so razturali z odličnimi arkadnimi špili, predvsem na avtomatih. S. Harrier je bil en od njih, leta 85 neverjetno napreden špil, uporabljal pa je Segino revolucionarno "Super Scaler" tehnologijo. Tako grafiko smo na domačih sistemih uzrli šele leta 94 na Sega 32X. Toliko malo trivie, če koga zanima.

Kr nadaljuj.

Link to comment
Pa, a tukaj sploh še kdo ve, da je treba počakati na potrditev pravilnega odgovora, preden daješ naslednji špil? :?

Naceloma me to moti, v tem primeru pa ne. Gre res za legendo, ki jo vsi poznamo. Poleg tega je gor se Gamespot logo, tako da res ni problem preverit pravilnosti odgovora. Pa tudi ze po mojem odnosu in lahkosti uganke se je videlo, da samo hocem, da stvar cimprej siba dalje.

Potegaman.jpg
Link to comment

MDK ! :bowdown:

Ena dizajnersko najizvirnejših PC iger, ki sem jih videl.

Grafično nadmočna za uni cajt, stil pa še danes caruje, igralnost uživantska, z jadranjem in head-zumom, svojevrsten humor. Res, dovršene zadeve. Shiny Entertainment! :bowdown:

Aja, pa cela kolobocija je bila okoli tuhtanja, kaj naslov "MDK" sploh pomeni. Rešitve ni bilo nikoli, sprejeta je bila "Murder Death Kill", čeprav je Jokerjev "Mali Drekec Kakec" močna alternativa. :rock:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.