Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Streljam na Hexen 2 čeprav se mi zdi da sploh ni :D

Ni Hexen.

V tej igri so bila različna nestandardna orožja, npr. krožna žaga, katerega si lahko vrgel kot frizbi in odrezal ude. Tudi sovražniki so bili zelo zanimivi in raznoliki. Igra je bila (vsaj zame) dosti zanimivejša od igre Quake I.

Link to comment
V tistih letih sem igral skoraj vse streljačine, a te se ne morem spomniti.

Najbolj me spominja na Blood 2, a mislim da ni.

Žal ni Blood.

Sicer je Blood 2 iz leta 1998 (Monolithov 3D pogon, uporabljen tudi v Shogo: M.A.D.), ampak igra na zgornjih slikah je iz leta 1997, torej bližje Blood 1 (ki je uporabljal Realmov 3D pogon, istega, katerega so uporabili tudi v Duke Nukem 3D).

Torej še enkrat: igra na sliki ima nativni 3D pogon, podoben tistemu iz Quake 1. Pojavila se je nekej leto dni za Quake 1. Večina folka ga je pregledala, jaz jo nisem.

No, še nekaj slik, morda se bo kdo spomnil naslova igre:

ugranime3.jpg

ugranime4.jpg

ugranime5.jpg

ugranime6.jpg

ugranime7.jpg

ugranime8.jpg

ugranime9.jpg

ugranime10.jpg

ugranime11.jpg

Zdaj sem pa že res ogromno informacij prispeval...

Link to comment

Tako je, uganil si!

Chasm: the Rift :china:

Hehe, no te igre sem se tudi jaz zdaj spomnil, a je nisem nikoli igral, spomnim se pa opisa v Jokerju kjer je bila dokaj spljuvana, zato je nisem nikoli igral (sploh ker v tistih časih je bilo itak preveč dobrih streljačin na izbiro).

Po slikah (okolju in sovragih) pa je idealna za moj okus, en dan jo bom sigurno sprobal.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.