Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...

Wiipointse je treba kupiti posebaj, predlagam da v Mullerju, kjer so po evropski ceni: 2000 points = 20 eur.

Glede Wiimota. Evo ti eno lepo ter funkcionalno sliko iz katere se da razbrati vse, glede podpore. Aja, pred nakupom se vseeno pozanimaj, če 100% drži, da igra res podpira tip kontrolerja.

vc-control.jpg

Link to comment

I'm online guys! :hyper: Koncno sem si omislil Nintendo Wi-Fi USB Connector. Inštalacija je potekala tekoce brez problemov, tudi Wii in DS sem povezal brez problemov. A na žalost ni šlo vse gladko...problem je v FireWall. Vsakič, ko vklopim Firewall povezava "crkne". Sledil sem vsem navodilom, razen teh:

4) Vse je v inštalirano v redu, DS pa se ne uspe povezati na WFC.

Rešitev: ta problem se največkrat kaže zaradi raznih firewall nastavitev in se ga ponavadi odpravi, če v firewallu naštimate popoln dostop do interneta naslednjim stvarem:

Navedek:

Porti:

- TCP: dostop prometa do lokacij na portih 28910, 29900, 29901 in 29920

- UDP: dostop vsega prometa do vseh lokacij (potreben za povezavo na druge igralce)

Programi, ki rabijo dostop do interneta:

- Nintendo Wi-Fi Connector USB (NintendoWFCReg.exe)

- Setup.exe (med inštalacijo programja)

- SoftAPInstDrv.bin

- mdriver.exe

Če sami tega ne znate naštimati, se obrnite na koga, ki ima s tem več izkušenj.

Poskusal sem in mi ne uspe...najprej sem v Windows FireWall vnesil tiste porte, a sem ugotovil, da to sploh ni vazno, saj ima FireWall čez F-Secure, v katerem se na žalost nisem znašel :uke: . Prosil bi za pomoč.

Upoštevam pa sem nasvet na koncu odlomka iz navodil :) .

Še to. Predvidevam, da bo zdajle na pomoč priskočil kakšen Cloud ;) . Torej zadeva je taka. Kje najdem mojo online kodo? Kje za posamezno igro? Kako vas dodam na moj seznam? Že v naprej hvala za pomoč :china: .

Link to comment

Žal ti ne znam pomagat z f-securom, lahko pa izklopiš ceu firewall od f-secura. Mogoče pa pogledaš kak FAQ, kjer sigurno to piše.

Za wii friend code pa ni nobenih problemov, wii kodo najdeš nekje pod messages če se ne motim. Za kode v igrah, pa ko connectaš igro na internet tudi najdeš kodo brez problema.

bassivity.jpg
Link to comment
Žal ti ne znam pomagat z f-securom, lahko pa izklopiš ceu firewall od f-secura. Mogoče pa pogledaš kak FAQ, kjer sigurno to piše.

Za wii friend code pa ni nobenih problemov, wii kodo najdeš nekje pod messages če se ne motim. Za kode v igrah, pa ko connectaš igro na internet tudi najdeš kodo brez problema.

Da sem prisel na internet sem izklopil celoten Firewall, ampak ko je to zvedel moj foter, se to ni ponovilo :tepen: .

Še to vprašanje. Od kdaj je Wii Opera zastonj?

Link to comment
Še to. Predvidevam, da bo zdajle na pomoč priskočil kakšen Cloud ;) . Torej zadeva je taka. Kje najdem mojo online kodo? Kje za posamezno igro? Kako vas dodam na moj seznam? Že v naprej hvala za pomoč :china: .

Ker imam ravno par sekund preveč časa. Poskusi s to temo, v njej so navodila kje najti Wii online kode, ter pravtako kode ostalih igralcev. Scena je sicer malo zamrla, a potrebujemo le enega manijaka (yep, yep, :lol: ), pa en super duper Mario Kart, da nas povleče noter.

http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... sc&start=0

P.S: Najenostavneje boš prišel do kode, če se boš držal tega v igri:

Nintendo WiFi Connection ->izbereš Mii -> Friend Roster

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.