Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Pomoje je IGN dokaj trofil, vsaj IMO. Bom nabavil igro pa stestiral, ko bo čas, pa vam potem povem.

EDIT:

Pa še ocena za Lost Winds, luštno 2D platformščino, ki je zame itak must-buy. Kot kaže se GS (edini) s tem ne strinja.

Gamespot 55.0%

IGN 82.0%

Eurogamer 90.0%

GamePro 100.0%

Gamervision 80.0%

Zentendo 80.0%

Link to comment
Pomoje je IGN dokaj trofil, vsaj IMO. Bom nabavil igro pa stestiral, ko bo čas, pa vam potem povem.

EDIT:

Pa še ocena za Lost Winds, luštno 2D platformščino, ki je zame itak must-buy. Kot kaže se GS (edini) s tem ne strinja.

Gamespot 55.0%

IGN 82.0%

Eurogamer 90.0%

GamePro 100.0%

Gamervision 80.0%

Zentendo 80.0%

Lost Winds sm vidu in owna!! :rock:

drugače pa FFCC itak da je kul

raizssx.png
Link to comment

SVAŠTA!!! eni pa jejo gobice na ful :lol:

In an interview with Siliconera, Hudson's Executive Vice President Kentaro Murayama revealed that their online-enabled Tetris title will introduce a number of new features to the series, including foot controls.

"Currently, we're tossing around the idea of using the Balance Board," he said, without elaborating any further. Murayama also confirmed Tetris will support up to six players WiFi battles.

Of all the developers that have pledged games to Nintendo's recently launched WiiWare download service, Hudson has arguably made the biggest investment.

Currently, the confirmed Hudson WiiWare titles include Alien Crush, Blue Ocean, Bomberman (where players can battle each other across both WiiWare and Wii versions of the game), and Tetris all expected to hit Japan later this year.

ratt-logo.gif
Link to comment
  • vrhovni
Dobil sem simobilov internet, zdej pa hočem po navodilih povezat prenosnika z wii- jem brezžično , vendar mi ga ne zazna. Javi mi nek error. Kaj bi še lahko spremenil v nastavitvah?

Kakšen error? Te error cifre ti ponavadi lahko povejo marsikaj, preveriš jih lahko pa na Nintendovi strani.

Link to comment

Moja težava je sledeča. Kupil sem si router za povezavo z wii-jem in sem si vse lepo nastavil, wii mi zazna povezavo in sem ga tudi že updatal. Iger pa še vedno ne morem igrat preko interneta in mi skozi pravi, da Wiiconnect24 ni na voljo. Pri news channel pa mi pravi, da moram vspostavit povezavo z Wii connect24 in napiše error: 109139.

Wiiconnect24 pa sploh ne morem vspostavit, ker mi pravi, da ni na voljo. Upam, da mi kdo čimprej pove rešitev moje težave, da lahko grem končno mario kart nabijat do onemoglosti, ker me prsti že pošteno srbijo.

Link to comment
Mislil (čeprav nisem pogledal kaj tista cifra pomeni), da je težava v tem, da imaš v options nastavljeno državo, ki ne podpira Wiiconnect24. Poskusi nastaviti na United Kingdom. That should work.

Prav si imel in se ti tudi zahvaljujem za pomoč. Zdaj pa imam še eno vprašanje, ko se hočem pozevat pri mario kartu na race mi napiše naslednje:" Please connect your wii to internet, make sure your Wiiconnect24 is activated." Zdaj pri Wiiconnect24 sem dal obe možnosti na ok, tak da zopet nimam pojma kaj hoče od mene.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.