Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Prvi problem z Wiimotom. Že med igranjem ga je malce medlo, ko sem pa šel v Wii Menu, pa ga enostavno ni hotelo zaznat, ko sem nehal igrat Zeldo. Na zaslonu v meniju ni bilo pokazatelja, edino vse štiri lučke so na par sekund utripnile. Potem sem zadevo ugasnil, dal ven baterije (ki so bile malce premaknjene), jih dal nazaj in sedaj zadeva spet normalno deluje.

 

 

Link to comment
Prvi problem z Wiimotom. Že med igranjem ga je malce medlo, ko sem pa šel v Wii Menu, pa ga enostavno ni hotelo zaznat, ko sem nehal igrat Zeldo. Na zaslonu v meniju ni bilo pokazatelja, edino vse štiri lučke so na par sekund utripnile. Potem sem zadevo ugasnil, dal ven baterije (ki so bile malce premaknjene), jih dal nazaj in sedaj zadeva spet normalno deluje.
stari, če sem prav prebral ti še nimaš wifi, meni se je konzola že 2xupdejtala, tako da so mogoče že kaj popečal tudi v tej smeri.

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
  • vrhovni
stari, če sem prav prebral ti še nimaš wifi, meni se je konzola že 2xupdejtala, tako da so mogoče že kaj popečal tudi v tej smeri.

verjetno ja. Bo pač treba patchat, ako se bo še kdaj ponovilo.

Jaz bi bolj reku, da bi moral ti nasynchat zadevo, pa bi bilo .. meni je ob prvi uporabi tudi en wiimote nekaj štrajkal, pa ga je brat synchal in ni bilo več nobenih problemov.

Link to comment
Zdravo

Mene zanima glede modre lučke,ko se ti prižge na začetku,če si lahko tako narediš da ti una lučka skos sveti.

:)

Mislim, da ne. Zasveti se ti recimo, ce je prispelo kaksno sporocilo, je na voljo update ali kaj podobnega.

Lahko si na svoj wii mail sendas mail pa potem pustis prizgano ce hoces. ;)

Link to comment
Prvi problem z Wiimotom. Že med igranjem ga je malce medlo, ko sem pa šel v Wii Menu, pa ga enostavno ni hotelo zaznat, ko sem nehal igrat Zeldo. Na zaslonu v meniju ni bilo pokazatelja, edino vse štiri lučke so na par sekund utripnile. Potem sem zadevo ugasnil, dal ven baterije (ki so bile malce premaknjene), jih dal nazaj in sedaj zadeva spet normalno deluje.

Jaz sem imel podoben primer,ko sem prišel iz Wii sports.Kurzor je izginil in lučke na kontrolerju so utripale.Po zamenjavi baterij z novimi je stvar začela delat.Če dam pa stare nazaj pa ne dela.

Link to comment

Hmm zasledil sem še en majhnen problemček.Pokrovček za baterije pri wiimote je grozen.Odkar sem menjal baterije sploh ne stoji lepo.Sicer je zataknjen in vse,vendar se premika iz poleg tega škriplje.No na srečo sem iznajdliv in sem iz papirja in lepilnega traku naredil enzatič,ki ga porinem pred tisti del,ki se zatakne.Stvar je sedaj veliko boljša.Čeprav ni čisto odpravljena.

Kontroler pa mi ni padal po tleh in nisem bil nasilen :D do njega.

Link to comment
  • vrhovni
ZPa tudi baterije sem bral na netu, da se nekaterim spraznijo v po 2-4urah intenzivnega igranja.

Mi imamo v Wiiju pomoje že blizu 30 ur, od tega večino časa igranje vsaj z dvema wiimoteoma naenkrat, pa imajo še vsi trije vse črtice? :o

Gandalf: pomoje ti želijo samo povedati, da se te kul ideje ni spomnil ravno Nintendo prvi - ker je tvoj post napisan, kot da so oni to iznašli. :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.