Skoči na vsebino

Grand Theft Auto IV


Priporočene objave

  • Odgovorov 123
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...
Na IGN.com je bilo oblavljenih nekaj svežih detajlov iz GTA IV, in sicer, letala naj bi bila izključena, a bomo še vedno lahko leteli s helikopterji. Podobno kot v GTA SA si bo tudi tukaj moč najti punco, plezali pa bomo baje lahko tudi po telegrafnicah :lol:

Še link:

http://ps3.ign.com/articles/782/782956p1.html

keri k...i letala so najbolša pr san andreasu razsturajo k maš unga potniškega k je velk k cel los santos al kaj je že... pol pa sam v stavbo :lol:

Link to comment

Mja, ker nimajo vse 360 diska, pri taki igri pa je fejn met disk zaradi streama podatkov, vse pa zaradi te bedne core verzije, ki bi jo mogo microsoft že davno odjebat, jebat ga naj si folk kupi disk, če hoče gta4 igrat. Zdaj pa vbistvu najebemo mi, ki imamo disk in na koncu tudi ps3 userji, ker primarni razvoj teče za 360.

:beer:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Glede multiplayerja je takole ne...

Do zdaj niso Rockstarovci povedali nič določenega, all out deathmatcha pa baje le nebi blo... Določeni načini pa sigurno bojo (jaz bi reko da kako dirkanje, pa mogoče kake co-op misije pa to). Počakajmo do trailera, nekak se mi zdi da bi lahko predstavli tud kaj v zvezi z online igro

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.