Skoči na vsebino

[Multi] CoD: Modern Warfare 3


Priporočene objave

>http://www.youtube.com/watch?v=eRVm_TAE24A&feature=related

Prosim ne hodi off-topic oziroma ce nimas nic pametnega za postat v to temo ne postaj, ze tako je dosti off topica s tvoje strani v tej temi da ne bo potem spet jaz nisem nic kriv kot ponavadi.

Urejano od Xbawks
Link to comment
v comshopu so ga ze v soboto prodajali. vcasih je dobro, da tam delajo ljudje, ki se ne spoznajo najbolj na igre. :D

Kak zanimiv kontrast - včasih hodiš po teh naših trgovinah, iščeš nov špil in ga ni nikjer, četudi je en teden al pa več po izidu. Potem pa MW3 prodajajo kaj jaz vem kolk dni pred vsemi ostalimi. :D

Drugače pa se lahko igramo še eno drugo igrico - kdo je na CoDih porabil manj :D

Jaz sem kupil štirko in MW2, le-to pa sem potem zamenjal Metalordu za BO. Torej dva nova špila za primerno ceno.

Avart pravi, da je kupil enega novega in enega za 20€, tako da trenutno vodi. :rock:

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Kak zanimiv kontrast - včasih hodiš po teh naših trgovinah, iščeš nov špil in ga ni nikjer, četudi je en teden al pa več po izidu. Potem pa MW3 prodajajo kaj jaz vem kolk dni pred vsemi ostalimi.

Ali pa greš v dve trgovini 15m narazen (Mueller in Big Bang v Qlandii) in isti špil (govorim o onem drugem, ne MW3) 10 Eur razlike (~15 %). S tem da je še vedno najcenejša varianta dobrih 15 Eur dražja :loser: (brez poštnine) od recimo Game.co.uk.

A te naši trgovci sploh kaj prodajo?:headscratch:

Link to comment

Do sedaj preigral vse COD-e razen BO MP in tudi MW3 bom,ko cena pade ...:car:

Ker je pri nas luksuz špile nakupovat,sem malo za cajtom . Igram še stare špile ,sej se nikamor ne mudi.

Še vedno mi je najljubši MP COD MW2, COD 2 MP:thumbsup:

KO boste CODMW3 prešpilal se mi javte ,pa kupm špil,seveda za nižjo ceno:lol

barocco1974.png

barocco74.png

barocco1974.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.