Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

Ma, ja meni gredo teli _____ Movie že pošteno na živce, živijo samo še od stare slave prvih dveh delov Scarry Moviejev. Na tem filmu je dober le začetek, damn right its better than yours...

Tale film je tako fakin legendaren, Jean Reno prav caruje, slika je malodane popolna, muzika isto, popoln film skoraj skratka:

pravimokita2.jpg

Ženska: So, from what world do you come from Enzo.

Enzo: I come from Italia.

Link to comment

Le Grand Bleu.

Nekako se mi zdi, da smo ta film pred kratkim že imeli, zato sem šel pogledat vseh 14 strani, pa ga nisem našel. Čudno. Samo res se mi zdi, da smo ga že imeli. Ali pa samo zato, ker je bil pred kratkim po TV? No, tudi če je že bil, take hude filme nič hudega, če se dvakrat da, si zaslužijo.

Potegaman.jpg
Link to comment

Se opravičujem za delay. Razlog, zakaj je do tega prišlo, grem zdaj pisat v temo Firefly, če koga zanima. Sicer pa ne boste nič zamudili, če ne boste šli brat, bo pač taka tipična Đunijeva jamrovščina (no, tega ne vem, ker še nisem zadeve napisal, samo sem še precej pod vplivom včerajšnjega razloga za moje izogibanje dolžnosti postanja naslednje uganke, tako da čisto možno, da bo do tega prišlo).

Gremo hitro dalje, ker se mi mudi pisat zgoraj omenjeni post. Ena čisto predobra zadeva, ki sem jo že mnogovelikokrat pogledal, pa mi je še vedno čisto preveč tabuljša. (Hint: iz slike se pomoje da razbrati državo porekla tega filma.)

kaseteww9.jpg

Potegaman.jpg
Link to comment

Ja, je link spodaj, s katere strani sem potegnil. Do zdaj sem ponavadi kar na IMDB strani vlekel slikice za to temo, ki je res super stran za vse mogoče podatke, povezane s filmi. Samo, kar se pa slik tiče, so pa precej bogi. Za veliko filmov sploh nimajo slikic, ali pa jih imajo zelo malo. Ma daj, enkrat sem hotel dati Titanic, pa nimajo niti ene slikice iz tega filma. Mislim, pa to je najbolj uspešen film v celotni zgodovini.

No, na tej strani, ki je napisana spodaj, najdeš to sliko. Samo, ti kar pojdi jo iskat, če se ti da. Saj lahko, da jo boš našel, samo ti bo precej časa pobralo, ne vem, če se ti splača (zato sem tudi link pustil, ga nisem cenzuriral, ker priporočam to stran tudi drugim za iskanje primernih slikic). Je pač ena taka fina stran, s tono slikic iz vseh mogočih filmčkov. No, prvo sem hotel dati slikico iz enega precej znanega in odličnega filma, samo je tudi tu ni bilo (na IMDBju pa sploh niti približno), potem sem pa slučajno ta film videl na seznamu, pa sem se odločil, da bom dal slikico iz tega. Je pa bilo zelo veliko slikic, samo sem se na koncu vseeno odločil za tole. Ko boste videli, kateri film je to, bo jasno zakaj. Ne vem, meni se zdi dokaj očitna uganka, kdor je gledal film, bi skoraj moral vedeti. Takih pa je pomoje nekaj, je zelo znana japonska zadeva.

Hint za tiste, ki ne gledajo japonskih filmov: obstaja tudi ameriški remake.

Potegaman.jpg
Link to comment

Ja, Ringu je. Tweety nadaljuje. Ta film je tako zelo čisto preveč najbolj tabuljši, jaz sem ga že zelo veliko prevečkrat videl, pa me še vedno vsakič, ko ga spet pogledam, čisto zmatra, ker je res čisto preveč prehuda zadeva. Takih filmov ni veliko, ki bi me prisilili, da moram take bedarije o njih pisati, samo si ne morem pomagati, če je pa res ta zadeva čisto preveč prehudo nadpredobra. Samo bi res lahko že po prvi slikici vedeli, je bila zelo hintasta, se prav vidi v spodnjem levem kotu, kako una huda kaseta ven štrli.

Ta film je res čisto predober.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.