Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

O fak mi je tole znano, a ni so bili v Star treku: wrath of khan takile črvi, samo nisem siguren.

Ker potem je bilo še kup filmov, kjer so črvi rili po puščavskem pesku, ampak tale svstloba v ozadju me res spominja na tisti planet, ampak sem gledal že res dolgo nazaj, tako da ne bom popolnoma nič presenečen, če tidi blizu nisem bil.

Link to comment

Morda kakšen Tremors?

Vem, da je bilo cel kup teh filmov, kakšni trije ali štirje. Jaz sem gledal samo enko že precej let nazaj, zato sem že malo pozabil, kako so točno tam črvi zgledali. Se pa spomnim, da mi je bil film prav fini, taka totalno odštekana "grozljivka", kjer neki veliki črvi okoli razgrajajo po puščavi in papajo ljudi, potem jih pa ena banda raznih čudakov kolje na razne spipane načine.

(Kar se tiče Wrath of Khana. Tam so bili neki miceni črvi, ki so lahko skozi uho prišli v človeka do možganov in ga potem kontrolirali. Sicer pa totalno legendaren film, poleg trojke (Search for Spock ali nekaj takega) meni daleč najboljši Star Trek film. Hehe, se spomnim, da so se enkrat še pri Seinfeldu kregali, ali je boljša dvojka ali trojka.)

Potegaman.jpg
Link to comment
No, jaz sem pač rekel Tremors, ker je Dune že bil zaseden. Samo mi je malo čudna slika, iz katerega filma točno je to? (Se mi zdi, da je cel kup nekih remakov bilo, jaz sem gledal samo originalni Lynchev Dune, pa se mi ne zdi, da bi to bilo od tam.)

Sej po moje da tudi ni ceprav je pisalo , mozno da je iz serije ce ne celo iz igre. Ampak v Tremors so bili pa cist drugacni:)

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment

Hehe, mi pa vsi zaradi enega napačnega ločila dva dneva čakamo, da se bo kaj zgodilo.

Samo kaj točno je zdaj tukaj vprašanje? Kaj je slučajno samo v enem filmu Ed Harris umrl? Ali je vprašanje v katerem filmu je umrl tako, da je nanj padel nagrobnik?

Kolikor se spomnim, je v filmu The Rock (Alcatraz) umrl, samo nisem čisto prepričan, ker sem gledal samo enkrat precej let nazaj. Se pa spomnim, da je bil tam glavni bedgaj. No, nisem čisto prepričan, če je tam res umrl, še bolj pa nisem prepričan, kako je umrl. Samo so tam na koncu z letali bombardirali cel otok, možno, da je kaj na njega padlo.

Pomoje sem čisto mimo ruknil, samo se mi tvoje vprašanje malo nerazumljivo zdi.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.