Skoči na vsebino

Psp-2004 --pomoč


rulja

Priporočene objave

Zdravo sem nov na tem forumu.

Ker je zelo veliko tem in se mi ne da vsake posebaj zdaj brati sem ustvaril novo.

Problem je sledeč.

Imam Psp-2004 -slim.

Pred kakim mesecem dni sem psp odklenil z nekim e-bootom z interneta,katera navodila sem dobil od tistega,katerega psp sem kupil. ( bil je nov,zapakiran neodprt) ( zdaj 2 odklenjen )

Danes pa ko sem ga prižgal,se psp normalno prižge,vendar ostane pri črnem zaslonu.

Pri power gori zelena luč vendar je zaslon črn in sploh se nič ne pokaže.

Nazadnje ko sem ga prižgal sem ponesreči še enkrat zagnal e-boot.

Vse je teklo normalno (se ni hotelo izključiti ) le psp baterija mi crknila.Psp sem pospravil,danes pa to.

Upam,da se problem,da rešiti.In da dobim kake dobre informacije.

( trenutno ga polnim,da se baterija do max. napolni )

Lp.

Link to comment

No in imam že novo težavo.

Glede na to,da se mi je PSP srečno prižgal ta težava verjetno ni tako huda kot bi bila lahko tista prej.

Problem sedaj je sledeči.

Psp--> dela normalno se prižge,na njega lahko daš datoteke vse normalno.

Ko pa zaženeš igro se ta lovda,lovda in lovda.Ko se že na lovda pa "šteka" tako,da je brezvezno igrati.

Pri igri takken pa ko se že na "lovda" pa ne moreš niti izbrati igralca s katerim bi se boril.

Ima kdo kak nasvet ?

lp. rulja

Ps.Zdaj ko se je prižgal sem videl,da nisem zagnal e-boot ampak Pro psp firmware update,nakar je šla baterija zjutraj pa je bilo tisto

Urejano od rulja
Link to comment

No ko smo že pri tem sem odkril spet novo težavo.Sem malo googlav pa nisem našel kake pametne ideje.

Težava je sicer ta.

Na psp -ju mi nič več ne deluje wi-fi.

Katero koli dostopno točka ( odprto,zaprto ) mi napiše :

The access point was not detected.

The signal of the access point may be weak or the ssid you entered may not be correct.

Ko potem kliknem : [New Connection] --> Scan -->scanning --> SSID - .... Security - not supported

Signal strenghth - 100 % V čem je zdaj to point,prej je normalno delalo zdaj pa ...

Če ma kdo kako idejo če tud napačno bi prosil za nasvet.

Hvala.

Lp. rulja

Link to comment
  • vrhovni

Sam sebi si že napisal odgovor na težavo:

Security - not supported

Torej spremeni varnostno nastavitev na dostopni točki/routerju na neko bolj osnovno, ki jo PSP podpira.

Če tudi to ne pomaga, probaj kar izključiti zaščito brezžičnega omrežja in se povezati s PSP. Da vidiš ali se poveže ali ne.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

In potem boš vedno za povezavo z internetom šel v LJ in povezal PSP? :lol

Priskrbi si dostop do routerja ali dostopne točke (odvisno kaj uporabljaš). Nato pa se poigraj z nastavitvami.

Ker je PSP že stara zadeva, podpira samo wireless standarda b! Prav tako je tudi podpora zaščite omrežja že zastarela, zato so podprti samo tile standardi zaščite: WEP, WPA-PSK (TKIP) in WPA-PSK (AES). WPA2 PSP žal ne podpira.

Skratka skrajni čas da pride PSP Vita in poskrbi za večjo brezžično varnost. :P

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

No in ravno WPA2 imam jaz :eye:

Ne tisto z Ljubljano sem mislil,da lahko pol tm...

Itak sem 6 X na teden v Ljubljani.

No ko sem prejšnje dneve probaval,kaj je narobe z wi-fi jem.

Sem pod : wlan settings,kliknil Automatic,potem pa AOSS'tm.

Ko pa sem kliknil mi napiše Press and hold the Aooss button of the access point until the aoss indicator starts blinking.

If you..... Kje sploh je ta aoss button ? Ker ga na psp -ju vsaj pomoje ni.

Vem,da sem že nadležen ampak,mi vsak vaš odgovor koristi in dobim nadaljne informacije.

Namesto,da se matram z googlanjem.

Link to comment

AOSS gumb imajo samo Buffalovi routerji, pri povezavi pritisneš na aoss gumb na routerju in se tako samodejno nastavi največja varnost, ki jo podpirata obe napravi, ki se povezujeta (torej router in psp v tvojem primeru).

Označen je pa takole:

33-162-031_h3.jpg

We don't quit playing because we grow old. We grow old because we quit playing.

userbardanteksi.gif

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.