Skoči na vsebino

par začetniških vprašanj


primorc1

Priporočene objave

Hi all!

Ok 1uro sm iskal pa nisem našel odgovorov na naslednja vprašanja:

****************

Kje/kako uporabljat internet? Povezavo sem zrihtal, v main menuju imam samo weather, news in shop. A je to to, al se da pridet na google.com kot na PCju z opero. Neki mi teži z wiiconnect24, sam ne znam zrihtat. (internet dela, ker mi lepo pokaže temperaturo ljubljane v weather forecastu :)) manual sm bral. A ker je Wii kupljen v italiji morem izbrat državo italijo? A ima to kej veze?

****************

Tista žica je mal dolga med obema "daljincoma", ki jih držim v rokah. A še koga zajbava?

****************

A se da izklopit Wii update? Ker neki sm bral da se zna zgodit, da ne bojo več delali *backupi* iger.

****************

A ima kdo kak link do bar vrstice za podpis na forum :) En sm vidu tle na forumu, da ima future wii owner, sam tista mi ni všeč.

****************

Multiplayer online sem prebral, da bo mogoč od 24maja naprej? Al sem nahitro/narobe prebral.

****************

Tolk za zdej ;) PS:Wii si lastim 1dan in je zakon :) Kje se pa dobi kabel za priklop Wiija na monitor? (v sloveniji)

LP,Žiga

Link to comment
  • Odgovorov 55
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

1. greš na shop kanal in si potegneš opero (ah ja, izberi si uk al pa nemčijo, zaradi kupovanja iger, ker slovenija ni podprta, se zdi mi)

2. ne

3. http://www.konzole-slovenija.com/forum/viewtopic.php?t=1246

4. se mi ne da

5. net multiplayer bo ko bodo igre zanj. trenutno še ni nobene, prva pa bo mario strikers charged in sledile bodo še mnoge

6. ne vem, žal (probaj playgame.biz)

glede 5. je tko: prva igra bo pokemon battle revolution(tko prevjo pr nintendu)

Drugi na KSI-forumu z osebnim tagom !!!

Link to comment
  • vrhovni
glede 5. je tko: prva igra bo pokemon battle revolution(tko prevjo pr nintendu)

Ne pri nas, v Ameriki. Pri nas bo prva online igra Mario Strikers Charged, ki izide čez dobrih 14 dni. V Ameriki Pokemoni izidejo junija in bodo tam prva online igra. Na Japonskem so izšli že davno in tam online že laufa.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

jst mam tut neki uprasan ...

1. k bi mogla tista lucka modra ku das dvd not skos svetit al sam takrt ko das dvd not k men za 2 sekunde posvet pol pa za sskos neha ?

2. kolk cajta bi zdrzou wii mote z 2 navadnima polnma baterijama , mene je neki zacelo zajebavat po 3 dnevu igranja z wii motetom in pol sm zamenjov baterije in je spet delalo ?

3. na kok casa bi mogu wii ugasnt da nebi blo kej narobe oz. nebi zacelo kej stekat ?

Link to comment

Ojej ojej ojej!

To si že vprašal na slo-tchu in dobil odgovor!

Torej še enkrat:

1. Sveti, ko dobiš sporočilo od koga, so na voljo updati...

2. Ne vem natančno ampak odvisno koliko časa igraš, kaj z njim delaš... mislim,da je 3 dni čisto normalno.

3. Na 0 dni! to je konzola in namen nje je, da deluje, ko je elektrika. Seveda ne puščat svari prižgane čez noč ampak drugih omejitev pa ni! Vglavnem glede tega ne rabiš skrbet!

Link to comment
  • vrhovni
jst mam tut neki uprasan ...

1. k bi mogla tista lucka modra ku das dvd not skos svetit al sam takrt ko das dvd not k men za 2 sekunde posvet pol pa za sskos neha ?

2. kolk cajta bi zdrzou wii mote z 2 navadnima polnma baterijama , mene je neki zacelo zajebavat po 3 dnevu igranja z wii motetom in pol sm zamenjov baterije in je spet delalo ?

3. na kok casa bi mogu wii ugasnt da nebi blo kej narobe oz. nebi zacelo kej stekat ?

1.) Tista lučka ne sveti vedno. Zasveti samo na začetku, ko ga prižgeš za 2s, nato pa vgasne. Lučka je namenjena, da ti pokaže kdaj si dobil kakšno novo sporočilo, update, Mii-ja,... ali pa kadar je aktivni WiiConnect24. Pod nastavitvami maš tudi opcijo, ali naj ta lučka sveti ali pa utripa.

2.) Baterija drži 60h, če igraš igre, ki zahtevajo samo merjenje pospeška (kadar ne ciljaš na TV z Wii dalincem) in 30h, kadar igra zahteva merjenje pospeška in ciljanje na TV.

3.)Err... WTF! Od kot ti ta podatek? Mislim da nikjer ne piše na vsakih koliko časa bi naj vgasnil konzolo. Moj Wii je že prestal 9 in pol urno neprekinjeno igranje, pa še vse vredu dela in ni niti 1× šteknil. xD

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Ja to je bila samo Nintendoca komercialan finta, da je pritegnil kupce s to lepo modro lučko. :P

Um... po drugi strani pa ne, ker si lahko nastaviš Wii-ja tako, da ti ves čas lučka sveti.

Want your plain-looking Wii to have some style? Add a blue light around you CD drive anytime the console is on by doing the following:

Go to your email from the home menu, and add your personal computer email address to your address book. Wait ~1 hour for the email (mine took at least this long) Reply to the email from your computer. In a few minutes, you will have an email waiting for you on your Wii. Don’t read it! As long as it remains new, you have a pretty blue light!

Email A Wii: You can email any Wii that you know the Friend code for. The Email address will be w(Wii Number here)@wii.com. For Example: w123456789012@wii.com.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Obstaja pa par Wiijev, ki skurijo graficen cip, ko so v standby, ker nepravilno ugasnejo graficno, oz. je spljoh ne in se ta zacne pregrevat. To se potem pozna na zaslonu, ki ga krasijo random bele pike. N of America, je priznal napako in menuje te konzole, ni pa jih odpoklical, ker ne vejo ce je fuc serija, al pac nesreca posameznika.

(:

Link to comment

bom tuki uprasou , kako deluje tista stvar mii k si nardis svojga cloveka in se pol lahko pogovarjas samo s tistimi ki si jih dodal al gres lahko tut na kaksn "server" na katerem je velik ljudi in se z vsemi pogovarjas ???

aja pa ko ti nekoga upises , njemu kej napise da si ga upisou al te mora on posebej , zato k ce jst enga dodam pol tist sploh nebo vedu da sm ga dodal ...

pa se neki , kaj mors prtisnt da gres tja k so drugi unu MII PARADE al kaj ???

Link to comment

Mii kanal je samo zato, da notri zbiraš mii-je drugih wiifriendsov oz. da notri ustvarjaš svoje. Mii-je lahko dobiš preko pošte ali na mii-paradi. Imaš lahko največ 100 miijev. Če želiš deliti svoje-mii-je jih moraš posebej označiti, kako si pa preberi v navodilih.

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.