Skoči na vsebino

Mario Strikers Charged


matej1990

Ali si boš nabavil/a igro Mario Strikers Charged?  

22 glasov

  1. 1. Ali si boš nabavil/a igro Mario Strikers Charged?



Priporočene objave

Sam sem sporobal igro in sicer me je grafika dokaj navdušila.

Igralnost je super kontrole prav tako kontrole :D.

Priporočam pa, da ko boste dobili špil predno se zaženete igrat online greste skozi vse vodiče, ker so ludije ze dokaj dobro na "geekani" špila in prvo igro, ki sem igral na online sem zgubil z 0-8 tako da trenutno študiram vodiče oz. igram single.

LP

pDOC

hehe sam pri online je kej laga blo?

sm pričakovaw da jih bo dost nageekanih arghhh

raizssx.png
Link to comment
  • Odgovorov 102
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Joj, kakšen smeh je ta fuzbal. Včeraj pri frendu zapravil pa ur življenja zaradi njega. Ampak se je splačalo. Na zunaj preprosta formula s časom razkrije svoje adute (specialke, prava izbira soigralcev, ...). Večigralstvo je hudičevo nalezljivo.

Nasprotno pa me puščavništvo ni prepričalo. Naslovu se vidi, da je v prvi vrsti namenjen za splet ali igranje z druščino.

Link to comment
Joj, kakšen smeh je ta fuzbal. Včeraj pri frendu zapravil pa ur življenja zaradi njega. Ampak se je splačalo. Na zunaj preprosta formula s časom razkrije svoje adute (specialke, prava izbira soigralcev, ...). Večigralstvo je hudičevo nalezljivo.

Nasprotno pa me puščavništvo ni prepričalo. Naslovu se vidi, da je v prvi vrsti namenjen za splet ali igranje z druščino.

XDD ja sam js ponavat srečam sam tiste geek pa me nabijajo na Golden golu pa zgubim tko da mam zdej ratio 9-11 XD...

sam mi zna kdo povedat kko ta rank sploh ker nevem niti keri sem v skupnem ranku

raizssx.png
Link to comment
  • vrhovni
Res?.

Ker ta igra naj bi bila "region specific".

http://www.nintendolife.com/articles/20 ... n_specific

Kar naj bi izločilo "lag" probleme :D.

LP, pDOC

Ja, samo regija v špilu je pomoje vezana samo na verzijo špila, kar pomeni, da evropski špil, igran na ameriškem Wiiju, šteje kot evropski. In te poveže z evropskimi igralci, čeprav si dejansko na drugem koncu sveta. Bi znalo biti, da je to res razlog za kakšen orto-lag vsake toliko, ko se niti ne zavedaš, da špilaš proti kakšnemu Bušmanu. :bringiton:

Link to comment
Po moje je kaj takega, kot je rekel Gredinus. Torej, USA Wii lastniki imajo počipano konzolo, ki jo naredi region-free. Na ta način potem lahko zaganjajo EU špile in se jim dejansko špil povezuje na EU serverje in z EU igralci, kar lahko povzroči lag.

hmm in vi misliti zato te ne pusti gor..? učasih

raizssx.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.