Skoči na vsebino

The Last of Us


Priporočene objave

  • vrhovni

Fuck it... vseeno sem prednaročil + kupil Season pass

Enostavno se mi je igra zdela že od začetka zelo zanimiva, sedaj pa mi je še MP zelo všečen.

Povrhu vsega pa če igra dobiva TAKŠNE ocene... potem ne moreš zgrešit. :yummy:

British film magazine Empire has given the game a perfect 5 out of 5 score, stating that "The Last of Us is not just the finest game that Naughty Dog has yet crafted and an easy contender for the best game of this console generation, it may also prove to be gaming's Citizen Kane moment, a masterpiece that will be looked back upon favourably for decades". PlayStation Official Magazine echoed the positivity in their review, also giving the game a perfect 10 out of 10 score, calling the game "A work of art in which amazing sights and sounds fuel an emotionally draining, constantly compelling end of days adventure". IGN also gave the game a perfect 10/10, stating "The Last of Us is a masterpiece, PlayStation 3's best exclusive and an absolute must-play." In a 10/10 review from Destructoid, Jim Sterling praised the game highly as a complete package, saying "There is more to The Last of Us than just combat and "emotional" story tropes... The Last of Us had achieved everything it needed to achieve in order to provide me with everything I wanted."

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Nisem še preigral, trenutno sem nekje na 30% in... ja nč... ne maram zombijev in podobnih for... preveč me spominja na neke druge igre... prevečkrat mi zavda nadzor... da bi se kar takoj strinjal, je lepa, je vzdušna ima odličen zven in vsebina ni kar ena... pa mi vseeno ne dogaja tako kot npr Enslaved, ki je tehnično slabši in sem pri igranju zaradi nadzora nekajkrat skoraj izgubil živce... kar me najbolj moti, tudi pri drugih igrah, je, da najtežja varianta ni dostopna takoj... tako, da igram na normal, če se mi bo dalo it še enkrat, bom šel pa še na Survival... ampak se mi zdi, da se mi ne bo dalo... nekako so te naveze med liki že malo izpete od ICO preko Enslaved do Walking death in Heavy rain...fak, še Metro najdem notri pa Alan Wake, Uncharted pa itak, sej je kul mi pa nekaj manjka, en žmoht... al neki... no mogoče do konca še spremenim mnenje... absolutno je pa odlična igra in ena boljših kljub vsemu napisanemu!

BessieSABU.png

Link to comment

Ne gre za iskanje vporednic, bolj zato, da ko igraš ti v ozadju pride, ah to je pa tako kot, tam, to pa tako kot tam... asociacije, ki ti nehote dajejo občutek že videnega. Saj pravim, ko končam bo povedal končno sodbo, btw meni je en boljših koncev v Enslaved, enako velja za samo zgodbo, škoda, da nadzor ni bil najboljši...

BessieSABU.png

Link to comment

Enslaved mi je bila osebno kar se režije in zgodbe tiče, res izjemna igra. Samo imo še vedno ni primerjave s TLOU. Kvaliteta celotne izvedbe (spoliranost vseh vidikov igre - gameplay, režija, grafika) je imo kar nekaj nivojev višje.

Urejano od ke_kit

lp,

k_k

Link to comment
  • vrhovni
[ATTACH=CONFIG]4023[/ATTACH]

Njen odgovor:

"I guess I should be flattered that they ripped off my likeness, but I am actually acting in a video game called Beyond Two Souls, so it was not appreciated."

Podobnost likov v igri The Last of Us in Beyond: Two Souls bi naj bila zgolj naključna. Celotno zgodbo pa si lahko preberete tukaj: KLIK!

Ha! Pozor možnost kvarnika, sam nisem vsega bral, da si ne bi pokvaril igranja, čeprav se mi zdi, da vem v katero smer gre...

The Last of Us vs. The Walking Dead: The Comparison We Had To Make

Podobnost obeh iger v sami zgodbi je zelo očitna! Sam sem začel opažati podobnost nekje na polovici igre. Več kot sem preigral, bolj se mi je dozvedalo, da je Naughty Dog kopiral ideje v zgodbi od TWD igre. In to seveda ni slabo, ker pri TLoU je zaradi boljše vizualne podobe in odličnih likov zgodba popeljana še na višji nivo. :love:

Moram pa rečt, da mi je bil konec veliko bolj všečen pri TWD, ker ni bil niti približno tako očiten, kot pri TLoU. Tako da zaradi konca igre sem bil najbolj razočaran nad igro, vse ostalo je pa top! Res TOP! :car:

Igra kot celota je odlična! :thumbsup:

Aja, opis igre glede vsega dobrega in slabega pride kmalu!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Definitivno se proti koncu igre (80%) da slutiti kako se bo zgodba odvila. Resnično sem pričakoval preobrat, pa ga nikjer ni bilo. Kar naenkrat konec.

Verjetno sem preveč močno pričakoval nek velik preobrat, ki ga na koncu ni bilo.

Sem že napisal da ne pravim da je zgodba slaba, prej obratno. Ampak če gledaš samo zgodbo sem mnenja, da ni nič posebnega.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Ni me razočaral konec, samo ni bilo tistega nekaj več, kar sem pričakoval. Mogoče sem res preveč pričakoval od zgodbe, ker sem bil RES zagret za igro in sem imel mogoče previsoka pričakovanja glede zgodbe.

Ali pa imam že preveč nasičene survival-zombie ideje od The Walking Dead TV serije in Telltale games igre. :D

Me pa res zanima ali se bodo držali tega kar so rekli, da je TLoU zaključena zgodba. Čeprav lahko naredijo nadaljevanje, mogoče prequel - od začetka izbruha in vse do 20 let po tem.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.