Skoči na vsebino

Devil May Cry 4 [PS3, X360 & PC]


Priporočene objave

  • Odgovorov 134
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Ne bi glih reko, da je sranje. Pač majo drugačen stil pisanja. Enim ni glih všeč, drugi pa to zgleda obožujejo. Tud meni tale polslovenščina ne "dogaja" ravno, pa zato ne pravim da je Joker sh!te. Pač ga ne kupujem, ekipo pa vseeno spoštujem, ker najbrž ni glih lahko napisat takega članka :lol: Vsaj meni ne.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Samo sam lahko oceniš, ko vidiš in igraš...

Lahko pa prepustiš ocenjevanje drugim in si ovca...

Ne glih.

Men je vazno da mi je spil vsec, pol pogledam se mal ocene teh strani, konkretne komentarje publike in ce je ok pol kupim ...

Sicer pa men je bol pomembno kaj je napisano in ne kako je ocenjeno ... no dobro ocena tut igra vloko

In kako veš, da ti je špil všeč, če ga nisi še igral?

A tako kot si "vedel", da bo DMC4 boljši na PS3? lol

Torej si neke vrste Nostradamus?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Joj, joj, kaj ni bilo na KSi že dosti raznih "Joker sucks" tem?

Saj vem, da že vsi nestrpno pričakujemo to igro in da se nam že vsem od tega meša in da se pač vsak s tem po svoje spopada. OK, se je zasvinjala npr. Lair tema, koga briga. DMC je pa po drugi strani vseeno serija, do katere bi morali gojiti malo več spoštovanja in se vzdržati raznih butastih komentarjev, ki s samo igro/serijo nimajo nič skupnega.

No, da to popravim, evo link do enega Japanese style DMC 4 demo hardkor megaownič videota. Sem ga že videl kakšen teden nazaj na Pretep forumu, samo sem ga pozabil tukaj nalimat.

Ja, tako to počnejo pravi šefi. No, saj kdor ni demota igral, se mu ne bo zdelo nekaj ekstra. Samo v resnici je pa to čisto tumač, kar tip počne. OK, pač standardna perfect run roba, štihne vse monsterje z max možnim stylom, šefa itak na SSS, kasira vse orbe, tudi skrite, poleg tega itak kasira No Damage, na koncu mu pa še ena minuta ostane.

Saj, nič kaj takšnega, samo fora je v tem, kako to počne (no, saj to je itak edini način, da stvar tako poownaš). Kot vidite, ima praktično vse udarce ognjene, oziroma načarđane. No, saj veste, da imamo v igri en knof (na PS3 L2), s katerim čarđamo udarce. Samo, če to na suho počnemo, traja precej časa in ni ravno uporabno. Fora je pa v tem, da lahko po vsakem udarcu naredimo just frejm (timingi se seveda zelo razlikujejo med različnimi udarci). Če pravilno tajmiramo, bo pač naslednji udarec avtomatsko ognjeni. Torej, če čisto po vsakemu udarcu pravi čas pritisnemo knof za čarđ, bodo tako čisto vsi naši udarci ognjeni (in s tem veliko močnejši).

No, saj dejansko to instant čarđanje ni tako težko, kot izgleda. Sem po ogledu tega filmčka šel malo sprobavat zadeve. Po kakšni urci mi je že kar dobro ratovalo, sicer nisem niti približno imel 100% ali pa 90+% izkoristek just frejmov, samo vseeno, mi je kar šlo. Ko bom pravo igro špilal, bom itak to orenk natreniral, samo demota se mi pa res ne da (vsega skupaj sem ga kakšni dve uri igral). Ni mi jasno, kako se enim da že takšne zadeve (demote) tako v nulo naštudirati, za to so prave igre.

Potegaman.jpg
Link to comment
Ne bi glih reko, da je sranje. Pač majo drugačen stil pisanja. Enim ni glih všeč, drugi pa to zgleda obožujejo. Tud meni tale polslovenščina ne "dogaja" ravno, pa zato ne pravim da je Joker sh!te. Pač ga ne kupujem, ekipo pa vseeno spoštujem, ker najbrž ni glih lahko napisat takega članka :lol: Vsaj meni ne.

V Jokerju pa ni cisto nic polslovenscine. Vse kar najdes v Jokerju, najdes tudi v SSKJ. In vse je noter zgolj za razgibanost teksta, da le ta ni suhoparen zaradi ponavljanja vedno enih in istih besed.

(:

Link to comment

Whatever. Se mi ne da, skratka pojdi v knjiznico (zgradba, kjer hranijo in posojajo knjige) pa si izposodi SSKJ, katerega tudi odpri. Pa morda prej preberi navodila za uporabo. Pozor, ne vsebuje slikovnega gradiva, zategadelj moras znati citati. Ce cesa ne najdes ali ti ni jasno, pa poglej se v pravopis. To je knjizica, ki opisuje mahinacije nad besedami. Torej, ceravno kaj dobesedno ne obstaja v SSKJ, lahko to v veliki vecini izrais s temi pravili, velja?

(:

Link to comment

Ja, tako to počnejo pravi šefi. No, saj kdor ni demota igral, se mu ne bo zdelo nekaj ekstra. Samo v resnici je pa to čisto tumač, kar tip počne. OK, pač standardna perfect run roba, štihne vse monsterje z max možnim stylom, šefa itak na SSS, kasira vse orbe, tudi skrite, poleg tega itak kasira No Damage, na koncu mu pa še ena minuta ostane.

Ne ne, hehe en skriti orb je pozabil. Takoj ko prides v katedralo, moras tam levo skocit gor in kasiras velik skriti rdeci orb. Za moje pojme je to povrsnost. :) Je pa dober, meni sicer uspelo vse pobrat in sefkota prefukat na S, ostalo pa mi 12 sekund. Za misji kakec. :) Skipnil pa sem nekaj bojev, predvsem v zadnji polovici, kar vse ki so zunaj na prostem in ne omejujejo napredovanja.

(:

Link to comment

Ah v tem je finta tega poljnjenja, jaz pa neke na mestu polnim brez kakega smisla. Podobno kot un meter za večji damage v gears of war.

Pa prvi minus vidim v tej igri, da igraš še danteja potem, upam, da to ni obvezno, celi cajt si bildam nerota, da se pol igra odloči me fuknit v danteja, nevem glupa razvijalska poteza, zaradi ljudi, ki se ne morejo ločit od svojih likov.

No idealno bi bilo, ko igro končaš, da lahko greš skozi igro s katerim od likov hočeš, sam nisem slišal za to opcijo. Bomo videli. Sam tak menjavanje likov med igro meni nikoli ni sedlo v takih igrah.

Link to comment

raveer: hehe. Samo, koga to briga, itak gre za demo. Ko gre zares, se zadevo pač še bolj poowna. Sicer pa itak v demotu ni na koncu screena z ocenjevanjem (tisto, ko ti ranke tala), da bi dejansko videl, kako si zadevo poownal. Saj za "perfect run" (pri DMC 3 je bil max SS, kolikor se spomnim, če si pri vseh petih postavkah (time, orbs, damage, style, items used) dobil S) itak ni treba čisto vsega narediti, ampak samo toliko, da dosežeš vse norme/kriterije za rank S pri vseh postavkah.

sebek1: No, pomoje je malo več kot 1 frejm, mi je predobro vse skupaj uspevalo. "Just frejm" sem pač navajen govoriti iz Pretepaškega žargona, kjer se to malo drugače uporablja. 1 frame window je res malo tumač tulitl, tudi v najbolj hardkor pretepačinah imaš ponavadi za razne reversale, parryje in ta stuff vsaj 2 frame window. (No, nisem jaz nek hudi Pretep teoretik, za take zadeve je v SLO Kekken).

-------

Sicer sem pa jaz enkrat šel za hec en kao mali speed runček. Mi je na koncu ostalo še 83 sekund ali nekaj takega. Samo to je bilo še preden sem vedel za to finto s čarđanjem, zato sem pač vse obvezne boje (ostale sem skipal) na suho (brez čarđanja) uštimal. Drugače bi itak veliko hitreje šlo, ker s suhimi udarci res čuneki kar rabijo nekaj časa, da umrejo, medtem ko jih ogenj kar na hitro poštiha... Eh, jebeš demo, saj pride zdaj prava stvar. Se bomo potem dalje menili in teorije zganjali. Jaz sem itak začel samo zato, ker so ljudje nekaj na random po tej temi spammali.

Potegaman.jpg
Link to comment

Evo, malo o oknih:

GGXX najtežji FRC - 2 frame

3S normalen parry - 10 frame

3S rdeč parry - 2 frame

Soul Caliburji in Tekkeni (kjer smo začeli uporabljati izraz JF) - 1-2 frejma za linke in razne buge, a programirani v potezah povečini od 3 dalje, nekateri celo mashable (6 in več)

1-frame zadeve dandanes v pretepačinah zahtevajo le še linki, ki niti niso programirane poteze, temveč so cilji, ki si jih postalvjajo sami igralci. No, in v Virtua Fighterju, ker je igra pač rezervirana le za nore kineze.

Okno dveh frejmov je okno najtežjih FRCjev v modernih Guilty Gearih in glede na to, da celo lažjo kategorijo just frejmov (take, kjer se lahko zanašamo na mišični spomin) tu pa tam falivajo ljudje, ki eno in isto stvar nažigajo leta na hudo preciznem hardverju (Sanwa gumbi), v popolni odsotnosti kakršnegakoli input laga (CRT zaslon), bi rekel, da je okno vsaj 4 frejmov najstrožje, kar si lahko privoščijo igre na LCDjih s spremenljivim in neničnim input lagom, z ne glih v nulo ergonomskimi kontrolami in ambicijami po online tekmovanju, kjer mimogrede izgubimo celo šteko frejmov reakcije zaradi zamika. Sicer pa, ko naslednjič prižgem 360ja bom malo počekiral in skušal od oka oceniti okno te flejming robe. :evil:

Link to comment
Ah v tem je finta tega poljnjenja, jaz pa neke na mestu polnim brez kakega smisla. Podobno kot un meter za večji damage v gears of war.

Pa prvi minus vidim v tej igri, da igraš še danteja potem, upam, da to ni obvezno, celi cajt si bildam nerota, da se pol igra odloči me fuknit v danteja, nevem glupa razvijalska poteza, zaradi ljudi, ki se ne morejo ločit od svojih likov.

No idealno bi bilo, ko igro končaš, da lahko greš skozi igro s katerim od likov hočeš, sam nisem slišal za to opcijo. Bomo videli. Sam tak menjavanje likov med igro meni nikoli ni sedlo v takih igrah.

Kolko sem prebral je nekje 70% igre z Nerotom ostalo pa z Dantejem. In ja je obvezno z njim igrat :D.

In mislim da ne bo mozno potem it recimo z Dantejem se stopnje od Nerota delat, ceprav se stopnje, ko igras z Dantejem ponavljajo in so v bistvu enake kot pri igri z Nerotom.

Link to comment
lp

sn si nabavu dmc4 :rock: :bowdown: sm na 10 misiji. zanima me a ve kdo kako tist rdeč bar od meča napolnt za več k eno črtico, js sm dobavu da lahko do dve nafilam pa nevem kako. ker ko nrdim eno crtico pr naslednem udarcu se takoj sprož (takrat ko meč gori rdeče).

ve kdo kako?

hvala

Pomojem moreš pred fajtom nafilat na 3, potem pa eno porabis z udarcem in hkrati nafilas in mas spet 3.

Sicer pa nevem, ker se nisem drkal s tem :D

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Kaj je zdaj? Nekam švoh ta tema operira, glede na to, da je igra že dva tedna zunaj.

Jaz sem jo sicer komaj pred kratkim naročil (zaradi čisto not padenja v PixelJunk Monsterse, legendarne nadpredobre PSN Store zadeve) in sicer na ChoicesUK, kjer imajo PS3 verzijo za precej ugodnih 35 funtov. Tako da bom zadevo v nekaj dneh dobil, potem se pa začne veselica.

Samo, kje je fora, da je X360 verzija za 10 funtov cenejša? Uradna PS3 cena je sicer standardnih 50 funtov, medtem ko je za X360 samo 40! Pa tudi npr. na ChoicesUK (ki so ponavadi najcenejši od vseh teh online UK trgovin), je X360 verzija 29 funtov, torej še vedno 6 funtov ceneje od PS3 verzije.

No, itak sta tukaj obe verziji poceni, samo vseeno se mi zdi to res butasto. Glede na to, da naj bi bili sicer verziji praktično enakovredni, je potem seveda X360 verzija boljša, če je 10 funtov cenejša. No, samo jaz bi jo itak kupil za PS3, tudi če bi že imel X360 - iz spoštovanja do predhodnikov (DMC 1, 3 in PS2).

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.