Skoči na vsebino

Devil May Cry 4 [PS3, X360 & PC]


Priporočene objave

Pravkar sem v šestem delu in me igra se vedno zelo navdusuje.

Je nekako, kot ninja Gaiden, samo toliko boljsa. Enostavno boljsi obcutek je pri igranju in enostavno cutis moc.

Tale spil je vreden 40 funtov... da.

Zgodba je zanimiva za razliko od ninja gaiden black, posasti toliko bolj dodelane in gameplay presenetljiv. Zgodba mi je vsec in stil gozdarja (ali zakaj ima 400Kg meč :D).

Zgodba ima scene na vsakem koraku in se stopnjujejo s tempom, tako, da nikoli ne zmanjka zabave.

Pa tudi tezka ni tako, kot je Ninja gaiden. Kar je res pohvalno za tak stil igre! :beer:

Jutri nadaljujem z igranjem! :rock:

Link to comment
  • Odgovorov 134
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Je nekako, kot ninja Gaiden, samo toliko boljsa. Enostavno boljsi obcutek je pri igranju in enostavno cutis moc.

...

Zgodba je zanimiva za razliko od ninja gaiden black, posasti toliko bolj dodelane in gameplay presenetljiv...

Pa tudi tezka ni tako, kot je Ninja gaiden. Kar je res pohvalno za tak stil igre!

Ne upam si biti tu, ko jutri Junior odgovori na to. :lol:

Link to comment

No, samo tudi predjed se poje, ne pa samo gleda/voha. Je treba najprej zelodcka ogreti z eno fino govejo zupco (DMC4), da ti potem krvavica s kislo repo in matevzem (NG2) bolj tekne.

Samo pomoje je vseeno DMC4 prav super duper tabuljsa zadeva. Upam, da bo ze jutri postar priden. Danes ponoci nameravam Oskarje v zivo gledati, bi bilo kul, ce bi lahko po koncu kar na DMC4 presaltal.

THERE WILL BE BLOOD!!!

(Hec je v tem, da je to naslov enega od glavnih letosnjih nominirancev. Samo zdaj hec ni vec hecen, ker sem povedal, kje je fora.)

Potegaman.jpg
Link to comment
No, samo tudi predjed se poje, ne pa samo gleda/voha. Je treba najprej zelodcka ogreti z eno fino govejo zupco (DMC4), da ti potem krvavica s kislo repo in matevzem (NG2) bolj tekne.

Samo pomoje je vseeno DMC4 prav super duper tabuljsa zadeva. Upam, da bo ze jutri postar priden. Danes ponoci nameravam Oskarje v zivo gledati, bi bilo kul, ce bi lahko po koncu kar na DMC4 presaltal.

THERE WILL BE BLOOD!!!

(Hec je v tem, da je to naslov enega od glavnih letosnjih nominirancev. Samo zdaj hec ni vec hecen, ker sem povedal, kje je fora.)

Kaj? oO

Ontopic:Demo je megaaa . :hyper: Sam nism mel dnara pa sem prvo kupil DMC 3. :bleh:

Link to comment

Trenutno sem pri 12 misiji in sem ze mislil, da je blizu konca, tako, da sem bil ze nekoliko zalosten zaradi tega. Potem pa sem na internetu prebral, da je 20 misij! :rock:

Res dodelan gameplay in zelo dobro prikazan. Grafika je super. Da ne omenjam raznih scen kar naprej, ki zelo popestrijo igro in ji dajo nek filmski car in obenem ni brezvezna. Zgodba je nadmocna. Se mi zdi, da je ta Nerova moc nekako v prenesenem pomenu tega kako mocno ljubi kiryo in, da vsemu temu smisel.

Kar naprej so neki "bossi" in so zelo dobro dodelani, tako, da se ne ponavlja non-stop ena in ista fora.

Napadi so super in zvok pa res nadmocen. Tezko je opisati tako dobro igro, ki se lahko kosa z mojim favoritom Assassin's creed (no skoraj). :D

Enostavno me je presenetila ta igra, ker konec koncev nikoli nisem igral DMC serij. Me res cudi, kako to, da dobiva same 8.0 ocene. :headscratch:

Jaz bi ji dal 9.6, ker tako dobro predstavljene in konstantno zabavne igre z dobro zgodbo in movie castingom, zvokom, grafiko in raznimi efekti, gameplayom ter dolgo igro, ki nikoli ne utruja se nisem igral.

Celo AC ni bil tako uzivantski! :bringiton: :car:

Link to comment

đuni, neki si sfalil v svojem postu.

in sicer:

Je nekako, kot ninja Gaiden, samo toliko boljsa. Enostavno boljsi obcutek je pri igranju in enostavno cutis moc.

...

Zgodba je zanimiva za razliko od ninja gaiden black, posasti toliko bolj dodelane in gameplay presenetljiv...

Pa tudi tezka ni tako, kot je Ninja gaiden. Kar je res pohvalno za tak stil igre!

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
Je nekako, kot ninja Gaiden, samo toliko boljsa. Enostavno boljsi obcutek je pri igranju in enostavno cutis moc.

...

Zgodba je zanimiva za razliko od ninja gaiden black, posasti toliko bolj dodelane in gameplay presenetljiv...

Pa tudi tezka ni tako, kot je Ninja gaiden. Kar je res pohvalno za tak stil igre!

Ne upam si biti tu, ko jutri Junior odgovori na to. :lol:

To bo post od pol strani :lol:
đuni, neki si sfalil v svojem postu.

Se opravičujem, ker ste ves dan nestrpno pričakovali moj odgovor na MaDrungov post, jaz pa sem vas tako nesramno razočaral. OK, da popravim to krivico, samo bo odgovor pomoje malo drugačen, kot ste pričakovali.

Torej, prvo kot prvo, poštar danes ni bil priden in mi ni prinesel te vesele igrice. Zato itak ne morem primerjati NGB in DMC4, ker pač slednjega, razen demota, še nisem igral.

MaDrung je že s prvim postom jasno dal vedeti, kje je fora, s tem tazadnjim je pa to samo še potrdil. Dejansko mu nimam česa očitati, je vse lepo argumentiral, poleg tega je jasno povedal, da je to njegov prvi DMC.

Kar se zgodbe tiče, se strinjam. NG(B) res ni nekaj ekstra. Sicer ni tako švoh, kot zgleda na prvi pogled, in ima neko globino (ko pač malo globlje poštudiramo), samo z npr. DMC3 se pač ne more primerjati. Pri trojki je itak bila zgodba legendarna, vmesne animacije pa nekaj najbolj norega sploh (že sam uvod je bil :car::car::car: , ko sem pa videl tisto sceno, ko Danteja bugi riba požre, se mi je pa itak tako strgalo, kot še nikoli ne). Je bila to ena najboljših stvari pri tem špilu, vsaj meni. Štirica trojke v tem pogledu pomoje kar ne doseže, samo je pa sigurno po tej plati čisto huda. Ko sem jaz videl tisti 3.5 minutni final trailer (to je bilo še pred demotom), ali kaj je že bil, se mi je tako začelo trgati, da sem si kar naenkrat začel to igro močno želeti, čeprav je prej niti nisem pretirano pričakoval.

----------

Eh, zdaj sem se nekaj matral pa se začel v razne hardkor teorije spuščati (sem kakšno stran popisal in nato zbrisal), zakaj mi je NGB mnogo boljši kot DMC3. Samo to res tukaj nima veze, bom raje povedal tisto, kar sem od začetka hotel. Prevsem z drugim postom je MaDrung jasno dal vedeti, kje je fora - da je (vsaj kar se te zvrsti tiče), bolj casual igralec, s čimer seveda ni nič narobe. Ravno tu pa ima DMC serija precejšnjo prednost pred NG serijo.

OK, obe seriji sta totalno hardkor in dodelani in vse to, poleg tega obe zelo spoštujem in je to, da imam raje NGB kot pa DMC3 (in verjetno tudi štirico, čeprav mi bo ta pomoje precej boljša kot mi je bila trojka, ki pa mi je tudi bila zelo dobra, samo pač niti približno tako kot NGB, ki mi je pač praktično najboljša igra sploh (poleg originalnega PC Tetrisa), kar sem jih igral v svoji 20+ letni igričarski karieri) pač stvar osebnega okusa. Mi je čisto jasno, da obstaja tona hardkor ljudi po svetu, ki pač raje v nulo predrkavajo DMC serijo na ekstremnoultrahardkor ravni kot pa NGB in jih seveda čisto spoštujem. Tudi pri pretepačinah imaš ene, ki najraje nažigajo Tekken (na katerega me DMC še najbolj spominja, s svojo lesnino in milijonskimi komboti), drugim je taglavni Virtua Fighter, potem sta tu 3S in GGXX, pa razne japonske obskurnosti, ki jih večina ljudi na srečo niti ne pozna,...

Hotel sem samo povedati, da je DMC serija precej bolj casual friendly, zato mi je jasno, da je mnogim bolj všeč kot pa NGB (in tudi mnogim najbolj hardkor psihotom, vendar so tam mnenja bolj uravnovešena, katera je boljša, gre res čisto za stvar okusa, kot pri pretepačinah). Iz istega stališča je tudi Tekken daleč najbolj popularna serija med splošnim folkom. Ljudje, ki pač takšne igre igrajo zaradi vzdušja, filinga, grafike, zgodbe,... (torej večina ljudi, ki nezanemarljiv del svojega časa posvetijo igranju iger), imajo raje DMC, to mi je čisto jasno, ker je v teh pogledih DMC4 daleč pred NGB. Fora je pa v tem, da se hardkorašem jebe za te stvari. Na dolgi rok zgodba ni pomembna, grafika tudi ne (razen tega, da zadeva konstantno šiba na 60 Hz, kjer je pa itak NGB bog), najbolj štejejo npr. borilni sistem in sama težavnost, oziroma izziv, ki nam ga ta nudi,...

No, zdaj itak že kar nekaj bluzim, samo tako je res. Obstajajo igre, ki so hardkor, samo so delane tudi za splošno publiko, in so igre, ki so hardkor, ki se jim pa jebe za splošen folk.

MaDrung je jasno povedal, da on igra igre zato, da se ima fino, ne pa zato, da ga kasira v ritko. Eni ljudje pa pač tudi igrajo igre zato, da se imajo fino, samo ga pač radi kasirajo v ritko (in se imajo zato fino). Ne moreš zdaj nekomu težiti samo zato, ker ima drugačna nagnjenja kot ti. Dejansko jaz na igre res gledam kot na seks, obstajajo ljudje z različnimi potrebami in različnimi nagnjenji, ki jim določene stvari dogajajo, določenih pa ne trpijo. Jaz sem pač hardkor S&M čudak in uživam, da igra najprej pojebe mene, preden jaz njo (mi potem bolj pride), večina ljudi je pa pač bolj "normalnih". Pač, vsi drugačni, vsi enakopravni. Glavno, da se imamo vsi fino. Poleg tega so pa igre tudi dokaj safe sex, tako da, dokler ne moreš česa stakniti (razen kakšnih psihičnih posledic), je vse kul.

Torej, MaDrunga imamo radi, ker se zaveda, da je DMC4 odlična igra, in v njej tudi maksimalno uživa, kakor bom v kratkem tudi jaz. Poleg tega ni rekel, da je NGB sranje, ampak, da mu je pač DMC4 boljši. Med tem je ogromna razlika. Enako, kot imamo radi nekoga, ki reče X360 rulz, PS3 pa še bolj, ali pa obratno. Nimamo pa radi tistega, ki reče PS3 rulz, X360 suxx, ali pa obratno.

Potegaman.jpg
Link to comment

Unior... :amazed: Saj ne morem verjeti, da lahko kdo kaj tako dolgega in obenem tudi smiselnega spise. :o

Uglavnem pa sem tudi sam obrnil Ninja gaiden black in kar mi pac ni blo vsec je to, da sem se ze pri prvem mocnejsem sovragu matral par ur, ko sem jo prvic igral. In to na low difficulty.

Pri naslednjih sem zzadevo res ze bolje obvladal ampak je bila igra spet tako tezka, da sem vcasih porabil par dni, vsak dan po 2 ure, da sem obvladal tistega hudica, ki se mi je pac postavil po robu. Potem kar me je jezilo pri NGB je to, da ponavadi pred temi mocnejsimi sovragi ni bilo checkpointa takoj za vogalom. :yuck:

Je pa res, da so akcija in razne poteze bile boljse izdelane in uravnotezene.

Sploh razlicna orozja in razni upgradi. :car:

A, ko sem igro obrnil sem si prisegel, da si takih frustracij ne bom vec dovolil, saj drugace se mi prav lahko zgodi, da bom pri petdesetih ze v domu za problematicne ljudi. :D

Ko sem igro obrnil sem pa tudi obcutil neko spostovanje do igre in do sebe v povezavi z igro, ker je bilo vlozenega veliko "truda" v igranje le te.

Ni pac povprecna igra, ki se samo zazenes skozi in THE END, ampak res vzames to stvar v moderation in igras na polno skozi vso igro dokler nisi zdelan in shujsan za 7 kil.

DMC pa je nekam bolj show biznis, ampak jim je tudi uspelo ujeti to filmsko, konstantno zabavno in sapojemajoco igro, ki se ne najde vsak dan.

Mogoce mi je bila posebno vsec predvsem zato, ker iger sploh ne igram vec veliko. Oziroma sem pred kratkim imel XBOX360 nepriključen cel mesec in pol. Medtem, ko sem pa prej konstantno nazigal par uric dnevno.

Tako, da mi je ta igra, ki ni nekako thinking zahtevna za igranje, je pa po drugi strani zelo filmsko in glede zgodbe zelo dodelana in se mnogih drugih stvari.

Skratka ena pohvala na obe igre z moje strani! :car: Vsaka igra za drugo vzdusje in druge ideale!

Link to comment

Evo, sem danes dobil igro in malo sprobal (jutri pa zacnem zares).

Ej, kak imas ti account (da bom lahko tvoje achievemente gledal, hehe)? Moj je Potegaman, iz moje friend liste pa nic ne najde (zdaj so vsi cisto not v PJ Monstersih), tako da te ocitno se nimam.

Pa ti si igral na Human ali Devil Hunter? Ker Human je ocitno res nek supereasy. Je prvo moj brat malo igral, pa mi je kar slabo ratalo, ko je Berial (iz demota) kar po nekaj udarcih crknil. Sem sel jaz potem na DH, je ocitno to Normal. Se mi je nekako vse zdelo enako kot pri demotu (torej se vedno precej lahko). No, samo to je itak meni kul, igro najprej na Normal obrniti (tukaj je visje tezavnosti itak se treba odkleniti, tako kot pri starih DMCjih in pri npr. NGB), da uzivas v zgodbi in teh zadevah. Potem se pa pac prava veselica sele zacne.

Uf, so pa animacije res prav hude. No, prehitro je se, da bi o igri sodil (to pride cez kakih sto, dvesto ur), zaenkrat mi je pa vse skupaj cisto vsec (DMC3 z lepso grafiko pac). Edino ta Nero mi je malo sumljiv, kar se njegovih abilityjev tice, da je/bo malo prevec omejen v primerjavi z Dantejem iz DMC3. No, saj ta je itak tudi tu not, samo je vseeno Nero main. Ma ja, bomo videli. Samo pa komaj cakam, da vidim, kako v praksi zgleda Dantejeva menjava stilov kar sredi kombota (v trojki si lahko kar sredi akcije instano switchal med dvemi orozji, kar je bilo res noro, samo stil si pa lahko menjal samo v shopingu).

Potegaman.jpg
Link to comment

Glede stilov je pri Danteju tudi pri DMC4 enako. Mi je pa bil Nero bolj vsec, ker sem se nekako na njega navadil.

Dante pa ima bolj zakomplicirane in tudi bolj premisljene napade.

Igram pa na human, ker tudi sam nisem vedel, niti pricakoval, da bo tudi dalje tako lahka (me niso se nikol ubili).

Drugace pa jaz to igram na X360, tako, da se menda ne bova srecala pri score ratingih.

(Itaq pa bi po tem, kolikor sem te po teh postih spoznal nikoli zasel v kaksen close score rang)... :ihih:

Link to comment
Drugace pa jaz to igram na X360, tako, da se menda ne bova srecala pri score ratingih.

Aja, pa res, sem čisto pozabil :doh: . Hehe, sem pa malo za hec pogledal rankinge, pa na Top 20 samo en ni bil Japonček (na Devil Hunter, višjih težavnosti še ne morem pogledati, ker niso unlockane). No, jaz sem prvo misijo šel dvakrat, da sem malo sprobal, in sem drugič prišel nekje na 2200. mesto (rank S - sem imel vse na S, edino orbe na A, pa No Damage in No Item - kolikor se spomnim, sem dobil nekaj čez 10000 točk, prvi ima pa čez 15000 se mi zdi). No, z rankingi se itak potem ubada, ko obrneš zadevo, pa potem si itak tudi bolj nabildan, tako da bolj ownaš.

Glede stilov me pa pomoje nisi zastopil. V trojki si jih (Swordmaster, Gunslinger, Royal Guard, Trickster in še dva ekstra: Quicksilver in Doppelganger) lahko menjal samo na začetku misije in zraven kipa (torej samo takrat, kadar si nakupoval). Tukaj sem pa videl, da imaš na joypadu funkcije za menjavo stila (na križcu), torej se očitno da kar sredi akcije menjati.

Samo ta Human je pa res potem čista bedarija, če niti enkrat nisi umrl (glede na to, da si DMC začetnik). Res bolje, da vsaj še na Devil Hunter obrneš, zdaj sigurno že malo obvladaš zadevo, ko si igro enkrat obrnil.

---------

Sicer pa, ko si o ocenah jamral. Tebi je itak igra taboljša in si oh in sploh navdušen, ker ti je to prvi DMC. Moraš pa upoštevati, da so na splošno ljudje (torej tudi opisovalci) vsi že trojko prej na veliko obračali. In iz tega stališča pač jasno, da ne more štirica ne vem kakih ocen kasirati, ker je res čista kopija trojke, to se prav čuti, ko igraš. To sicer ni nič slabega, ker je trojka bila precej super špil (tudi meni), samo je pa jasno, da ne more potem tako hudih ocen kasirati.

Kar se pa Nerota tiče, tebi je jasno ta main. Samo nam, ki smo pa navajeni na Pravega Moškega Danteja (z vsemi njegovimi muvi vred), je pa pač ta pusi Nero res kar malo razočaranje. OK, kot sem rekel, je itak še prehitro, da bi kaj sodil, povem samo, kako trenutno čutim. Zdaj pa brezveze, da še dalje bluzim, grem raje igrat zadevo.

Aja, še ena zanimivost, ki sem jo takoj opazil. Edina taka bolj bistvena razlika od dosedanjih DMCjev. Po novem imamo poleg red orbov za kupovanje stuffa tudi dušice. Do sedaj smo vse iteme in skillse in sploh vse kupovali z orbi, po novem pa so ti samo za iteme (in rank: več orbov -> višji rank (D,C,B,A,S,...)). Za nakup skillsov pa so dušice. Fora pa je v tem, da te (kolikor sem videl) dobimo samo na koncu misije. Prej smo pač dobivali na tone orbov med igro in pač na koncu še določen bonus teh glede na rank (višji rank, več orbov). Zdaj pa v tem bonusu na koncu misije namesto orbov dobimo dušice. Tako da je iz tega stališča dobiti čimvišji rank veliko bolj pomembno kot prej, ker se bomo sicer lahko veliko manj naboostali (ker tone orbov, dobljenih med igranjem, za upgradanje lika ne moremo več ponucati - razen za modre orbe, ki višajo max. energy).

Je pa po drugi strani kul, ker lahko skillse, ko jih enkrat kupimo, kadarkoli za enak denar tudi prodamo. Mi v bistvu te dušica točke potem lahko kadarkoli (ko je pač to možno, med misijami in pri kipih) vlagamo v poljubne skillse na vse možne načine (če jih le imamo dovolj). Prav kul finta. Je pač zaradi teh dušic sam sistem malo drugačen, v bistvu bolj zanimiv.

Potegaman.jpg
Link to comment

Evo, igro sem obrnil vceraj (sem si vmes vzel 1 dan frei, ker se enostavno malce prenajes).

Zelo zanimivo in zabavno predstavljena igra, kjer se vedno nekaj dogaja.

Nero je po eni strani zanimiv zaradi tiste demonske roke, ki jo kar dobro obvladas, ko igras dalje.

Igra je bila do 12. misije (kjer dobis Danteja) zelo zanimiva in konstantno se je nekaj novega dogajalo. Pri Danteju gres pa samo se enkrat skozi vse misije, ki si jih ze prej z Nerom opravil.

Se pravi isti "bossi" in vcasih dodajo kaksne nove posasti. In tukaj postane igra malo manj zanimiva, ampak se zato oddolzijo Dantejevi skili in vsi stili, ki jih lahko kombiniras.

Mi je pa najbolj beden stil od vseh tisti "bare hand", kjer nimas orozja in samo mlatis, ker je pocasen in neucinkovit.

Dobis pa za vsakega "bossa", ki ga ubijes neko novo orozje ali stil, tako, da je vedno razgiban gameplay (ne bom izdal kateri).

Zadnje 2 misije pa ponovno dobis kontrolo Nera in se ti res zdi, da ko si se koncno navadil na vse napade in kombinacije pri Danteju, kot, da si se utelesil v popolnega bebcka. :chicken:

Zadnjih par misij, se pa ponovno zacne zgodba in je zaradi tega ponovno zanimiva.

Del kjer pa dobis Danteja je pa poleg napadov res beden

Lahko bi se bolje potrudili s tem in dodali novo zgodbo in nove mape in bi bila igra res. :car: (kar tudi je). :beer:

Grem ponovno igrat na DH.

Sem pa pri vseh misijah do sedaj dobil rankinge od prve do zadnje od D do A. Tako, da nisem kak hardcore player...not anymore like I used to be tho... :puppy:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
DMC1 = Hard

DMC2= Hard as shit

DMC3= Freaking hard

DMC4= IMPOSSIBLE

DMC5= You just wanna to kill yourself :doh:

DMC1 = pussy hard core ownage :china:

DCM2 = sux (never played) :yuck:

DMC3 = EU - challenging destiny (heaven or hell still rules) :tepen:

DMC4 = still wraped (no time) :crybaby:

DMC5 = bring it on (as soon as I find the time to finish DMC4) :bringiton:

(:

Link to comment

No, no, no, pretiravat pa tudi ni treba. Saj je DMC4 kar zajebana zadeva na Dante Must Die težavnosti, samo nič kaj takega, kar se ne bi dalo shendlati. Trenutno sem na 16. misiji (od 20) in komot zadevo furam brez uporabljanja itemov. Pač, pri šefu nekajkrat crkneš, potem ga pa že fentaš. Recimo tako nekje največ ena urica na misijo.

Je pa zanimivo, kako je Nero, ki je sicer zgodbovno gledano ena mala jokica, kot lik veliko hujši hardkor madafaka kot pa Dante (v smislu, da z veliko manj truda dosežeš veliko več ... hitreje in z več stylish pointsi). Slednji je v primerjavi s trojko res en tak mali šodrček ratal (kot playable character, drugače je itak še vedno car). Ko pri Nerotu enkrat naštudiraš max-out, ki ti instantno nabusta vse tri oranžne kvadratke, potem se res začne pravi ownič. Sploh pa, ko še Devil Trigger zakurblaš, pa Nero itak rata bog. Potem samo s hardkor madrfaking just frejm skillsi delaš max-oute in posledično razne totalno bolane level 3 udarce in ti noben nič ne more. Potem pa še kakšnega Devil Trigger powered Busterčka (prijem) zakurblaš, pa tudi najbolj zgoljufanim Dante Must Die prascem šefovskim energija kar gre papa.

Je pa Bloody Palace (survival mode, ki ga odkleneš, ko igro enkrat obrneš) meni totalno legendarna zadeva. Samo je nisem še veliko igral, ker bi najprej rad še DMD težavnost do konca obrnil. Sem zaenkrat samo do 55. stopnje najdlje prišel, ker mi je zmanjkalo časa, je pa ta igra nekje eno uro trajala. Saj bi dlje prišel, samo sem igral z enim totalno svinjskim zobobolom (granolom FTW). No, poredni zobek je šel včeraj ven, tako da se pravi ownič lahko zdaj začne.

Sicer se pa itak vidi, da cele dneve DMC4 nažigam, ker nič več po KSi ne razgrajam. Meni je štirica prav legendarna, veliko boljša od trojke. Sicer je NGB itak še vedno taglavni (od DMC serije pa enica, seveda), samo DMC4 je res prava stvar. Kdor tega nima, naj zadevo nabavi!!!

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.