Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Battlefield 4 [OPIS]


Ozi

Priporočene objave

Točno ja...PS4 ima zlato funkcijo na ds4 možnosti priklopa 3.5mm slušalk+mic..da nebom preveč off topic me zanima kaj priporočate začetniku pri online igranju B4? Ali naj prvo dokončam single player in nato mp? Ker v mp nimam niti časa zadihat in sem takoj v horizontali :-) eni ste pravi hardcore špileri..na kaj naj bom posebej pozorn? Kakšni nasveti :-)

Link to comment
Točno ja...PS4 ima zlato funkcijo na ds4 možnosti priklopa 3.5mm slušalk+mic..da nebom preveč off topic me zanima kaj priporočate začetniku pri online igranju B4? Ali naj prvo dokončam single player in nato mp? Ker v mp nimam niti časa zadihat in sem takoj v horizontali :-) eni ste pravi hardcore špileri..na kaj naj bom posebej pozorn? Kakšni nasveti :-)

jaz sem tudi takoj v horizontali. vsaj danes je bilo tako v eni igri. respawn, boom mrtva, respawn, boom mrtva :D

mistress3riple.png

Link to comment
miss....pridruži se...pa bo šlo lažje...bomo pazili nate ;)....danes nas bo sicer manj gori ...še poteka žur... BAR žur....

sem se holta včeraj ptidružit, pa mi je internet crknu. a to, ko te vidim gor, da igraš, se samo priključim igri?

ampak saj, občasno gre. ko postanem malo živčna, pa zamutim kontrole in pritiskam gor ali dol in namesto L1/R1, pristiskam L2/R2

še kar ste v LJ na žuru?

mistress3riple.png

Link to comment
Seveda B4 itak seka, da mu ni para...na PS4 ful extra vrhunsko izpade in je "spoliran" nič odvečnih žagastih robov...chat slušalke od ps4 in X1 SUX! Vse kaj ni treba mikrofon potegne od tv ali 5.1/7.1 sistema...obvezno en dober headset!

No, no si že sprobal chat slušalke od X1? vem da so od ps4 totalno zanič vendar od xbox one so me presenetile, kvaliteta govora je zelo zelo dobra, na glavo zelo lepo pašejo in nič ne žulijo v bistvu so kot ulite in se lepo priležejo in za chat nebi niti slučajno menjal slušalk.

btw: Pa ne opazim razlike med 30 vs 60 fps špilom, vsi so tako govorili kaka razlika je a je ubistvu sploh ni (moraš biti že res geek da jo opaziš).

Link to comment
No, no si že sprobal chat slušalke od X1? vem da so od ps4 totalno zanič vendar od xbox one so me presenetile, kvaliteta govora je zelo zelo dobra, na glavo zelo lepo pašejo in nič ne žulijo v bistvu so kot ulite in se lepo priležejo in za chat nebi niti slučajno menjal slušalk.

btw: Pa ne opazim razlike med 30 vs 60 fps špilom, vsi so tako govorili kaka razlika je a je ubistvu sploh ni (moraš biti že res geek da jo opaziš).

Zvok, ki prihaja iz tv-ja ali 5.1/7.1 sistema je na teh cheap "slušalkah" moteč za druge nasprotnike..ker potegne ves zvok iz tv-ja ali od kje pač..tega ti ne slišiš ampak popizdevajo oni na drugi strani:-) eno in drugo je zanič pa lahko paše, ko ata na mamo tak je! Ps ima pač ta plus, ker priklopiš poljubne slušalke od telefona ali večkere na 3.5 jack..nastaviš v meniju "all audio" in je ločen mikrofon ter zvok in se ne krega(na tv daš volume 0)..si lastim nekje slabi dve leti programirne turtle beach xp500 7.1 seveda so tudi drugi modeli in znamke vrhunske.Torej, če igraš dosti online je nujen dodatek soliden headset! Slišiš dost prej korake, razne zvoke, ki jih drugače NE ..npr. pri B4 je vojno doživetje dobesedno hehe..Kvaliteta govora je kristalno čista lahko spreminjaš programiraš in bla bla bla..to glede 30fps in 60fps predvidevam, da imaš X1 verzijio? Si že probal na PS4, ki je razlika ogromna?Glede nato,da je Battlefield tema in ,da je neboma pokvarla pišima raje tja ko se mora..naj se konča offtopic.

Urejano od Tadej SLO
Link to comment

Tvoja rešitev za ta problem (za katerega prvič slišim) je da naj si nabavim slušalke? resno ? Preveč cenim zvok da bi kupil slušalke z slabšim zvokom kot na 5.1 zvočnikih (sem sprobal/zamenjal že kar precej slušalk in me ne boš prepričal da imajo 7.1 slušalke boljši zvok kot pravi 5.1 surround zvočniki srednjega/višjega cenovnega razreda, pač fizično ni možno reproducirat vrhunskega zvoka v slušalkah), če si tako navdušen nad tvojimi slušalkami ti priporočam da si ogledaš oz. stestiraš vsaj 5.1 surround zvočnike ranga 1k€+, boš videl kaj je dober zvok - dokler ne slišiš, ne veš.

ontopic: PS4 in X1 kakor vem imata oba 60 fps-jev in po pričakovanju imata oba zelo podobno grafiko, razlike resolucije pa vem da nemorem opazit na tv-ju če sem 2-3m stran tako da mislim da razlika le nemore bit tako ogromna.

Link to comment
Tvoja rešitev za ta problem (za katerega prvič slišim) je da naj si nabavim slušalke? resno ? Preveč cenim zvok da bi kupil slušalke z slabšim zvokom kot na 5.1 zvočnikih (sem sprobal/zamenjal že kar precej slušalk in me ne boš prepričal da imajo 7.1 slušalke boljši zvok kot pravi 5.1 surround zvočniki srednjega/višjega cenovnega razreda, pač fizično ni možno reproducirat vrhunskega zvoka v slušalkah), če si tako navdušen nad tvojimi slušalkami ti priporočam da si ogledaš oz. stestiraš vsaj 5.1 surround zvočnike ranga 1k€+, boš videl kaj je dober zvok - dokler ne slišiš, ne veš.

ontopic: PS4 in X1 kakor vem imata oba 60 fps-jev in po pričakovanju imata oba zelo podobno grafiko, razlike resolucije pa vem da nemorem opazit na tv-ju če sem 2-3m stran tako da mislim da razlika le nemore bit tako ogromna.

Glede nato, da si lastim sistem 5.1 Monitor Audio serija BX Bronze cena 1,5k in reciver Onkyo Txnr-1010 (xt32) cena 1,3k, ki tehta čez dvajset kilogramov in ves sistem skalibriran z Audyssey xt32 tehnologijo/mic...upam, da veš kaj sploh to je! Se spoznam na te zadeve kalibriranje vem kaj je zvok in kaj ni..moj hobi dolga leta..TI meni ne rabiš nič priporočat ali naj kaj potestiram, ker sem že preveč robe imel in jo tudi potestiral..;-) Tudi če imaš sistem za 10k je vseeno boljše headset za MP in pika!

Drugače pa B4 ali COD na vseh multiplatformah je malo zgrešen na 5.1 oz. 7.1, ker so sami razvijalci naredli čist kontra,kot mora bit (folk se pritožuje) Namreč namesto,da se glavni govor dialog oz. ratatatata dogaja predvsem na centru je prenešeno na vse zvočnike..in tudi če se obračaš,ko je dialog ta ne kroži ali se spreminja na ostale,kot mora..iz center kanala pri B4 prihaja samo "radio voki toki" Killzone pa je porihtan, kot se spodobi...fifa,nba itd..ok

post-4421-144771042514_thumb.jpg

post-4421-144771042492_thumb.jpg

post-4421-144771042503_thumb.jpg

Urejano od Tadej SLO
Link to comment

miss.... :) ...jap še ga žurajo, oziroma so ga......ko imamo BAR žur...to pomeni cel dan ali pa 2 dni....žal sem jaz moral iti prej..... :( ...glavno je , da so ostali uživali še naprej in upam , da je bilo vse OK, :) ....da so se celi vrnili v njihove brloge....še kar spijo :D :D ... nikjer nikogar na vidiku...... :D :D

No pa se nam pridruži danes zvečer...bomo 100% igrali vsi....gužva bo... :) ...

:rock:ALL REBELS

Link to comment

OK :) ..... te pričakujemo.... vsekakor ti bo lažje igrat , ko boš z nami.....te bomo vodili , usmerjali , opozarjali in še povrhu pazili nate, koliko bo to igra dopuščala seveda ;) ..... hitreje boš spoznala mape in ostale pizdarije , ki so pomembne.....:)

glede 2. dnevnih žurov pa ....to samo poleti , ko je toplo....

Mogoče naslednje leto organiziramo izlet na ORLOVO GNEZDO......in rudnik soli v Salzburgu......imaš kaj videt....prava dogodivščina....

:rock:ALL REBELS

Link to comment
Problem v bf je ta, da vsi tvoji kolegi poslušajo odmev echo iz tvojih zvočnikov preko mikrofona...zato je bolje imeti slušalke pri mp.

Možno, samo meni se tisti mikrofonček prižge na ekranu samo ko začnem govort, sicer sem samo vklopil mikrofon za par minut (pri bf4) tako da mogoče nisem imel zvočnikovdovolj na glas vendar pri black flag mp ni nobenih teh problemov ne pri meni ne pri drugih (ko začnem govort se šele vklopi zvočnik - vsaj po tisti animaciji zvočnika sodeč).

@TadejSLO lepo, potem pa nevem zakaj je zate vrhunski zvok pri slušalkah vrednih 200€.

btw: kolk časa ste se "uvajali" na multiplayer da se ga lahko normalno igrali? :D

Link to comment

Glede na to, da je BF4 prva igra v tej seriji, bi lahko rekel da sem se kar hitro privadil na gameplay :) imam ~7h...zaj privadil..to ne pomeni da zaj brez težav igram pa vse :D je pa dosti boljše kot je bilo na začetku ko nisem niti nobenega videl pa padal kot za stavo, ko pa sem koga videl je pa ali moj aim sekal čist nekam drugam ali pa sem ga strelal in strelal, on pa mene v dveh šusih stresel :/

zaj pa se že lepo pozna na scorih da že dokaj solidno igram, in tudi za zdravje ostalih soborcev skrbim po najboljših močeh :) tako da ja...počasi vendar vztrajno :P:D

psn - kovsejr7

Link to comment

@Kratos verjetno sem se narobe izrazil sory...ko všaltam 5.1 je nenormalni zvok pri B4..ampak rajši igram na headset MP, ker je vse drugače definirano..drug feeling+komunikacija.Sej če pogledaš gamerje (nisem sploh nek hardcore daleč od tega) vsi igrajo prek headseta..si v igri korak pred tistimi,ko igrajo prek tv zvočnikov ali pa 5.1..pri enih modelih imaš opcijo nastavitve "footsteps" in raznih predelav zvoka tega ni na 5.1 sistemih..lahko se malo z nastavitvami zajebavaš samo ni to omembe vredno pa zjebeš kalibracijo:-)

več boš igral MP boljši boš.Jaz špilam MP pa jih trenutno streljam z raketami, ker drugače nisem nekaj najbolj spreten:-)

Link to comment

Aja no pol pa že bolj razmljivo.

Ja saj jaz tudi samo z raketami šopam pa z tistim grenade lanucherjem ki ima tak prijeten zvok ("tump" pa ustreli haha), drugače pa kako se pohealaš sam sebe ? aja pa kako nekoga revivaš ? model leži na tleh jaz pa pritiskam vse tipke ko nor da ga bom oživel vendar nakonc izpade kot da se norca delam in ga gledam kako umira haha.

Link to comment
Aja no pol pa že bolj razmljivo.

Ja saj jaz tudi samo z raketami šopam pa z tistim grenade lanucherjem ki ima tak prijeten zvok ("tump" pa ustreli haha), drugače pa kako se pohealaš sam sebe ? aja pa kako nekoga revivaš ? model leži na tleh jaz pa pritiskam vse tipke ko nor da ga bom oživel vendar nakonc izpade kot da se norca delam in ga gledam kako umira haha.

če še nimaš defibrilatorja, potem ne moreš nobenega revivat. je pa tudi tako, da tudi če koga hočeš revivat, lahko on to sprejme ali ne.

mistress3riple.png

Link to comment

Kratos...."sam sebe ne moreš pohejlat" :D...lahko se pa zavlečeš v kakšno varno luknjo, kjer ti bo življenje spet narastlo :) ... na normal modu seveda, na hardu pozabi na to :D.... revivamo samo v primeru , da je okolica počiščena( sovražnik down), ker če nekoga revivaš in ne pokončaš prej nasprotnika, je izguba dveh igralcev večja , kakor izguba enega!!! ;)... vsaj 1 v squadu mora peživet, drugače štartaš spet od zavzete zastave ali iz baze..... pa saj boste naštudiral to ... ;)

:rock:ALL REBELS

Link to comment

Aha sem malo prejle spet malce zaigral in dobil defibrilator tako da lahko revivam zdaj :D Aja pohilaš se lahko pa tako da medpack vržen na tla in ga pobereš (in se ti bo začelo življenje 3x hitreje dvigovat kot če čakaš), kar zanimiv tale multiplayer edino kar me moti je da so spawni debilni in te večkrat spawna zraven nasprotnika ter počasno odklepanje orožja, sem rank 4 pa nisem odklenil še nobenega novega orožja.

Aja pa se da kako posebej naštimat da bi se malce hitreje "pogled" premikal ? ker je res preveč počas, če je kdo za mano rabim kar precej časa da se obrne - če dam tist sensitivity na več mi to sicer popravi vendar ko merim je preveč občutljivo in ni možno zadet nasprotnika... na kolk mate vi tisto naštimano? jaz mislim da imam tam 25-30 nekje,

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.