Skoči na vsebino

Destiny


Priporočene objave

za vanguard vem, za to mislim:

To je vključeno za vse igralce na PS (verjetno je že na disku ali pa tiste 15gb kar dodatno dol potegne.

Vključuje pa:

2 mapi za crucible (pvp),

2 exotic orožja

3 ladje (ki so samo vizualna razlika

ter 3 sete (rare-modre) opreme za vsako klaso enga :), mislim da je pač kot to mišljeno kot loot ki ga dropajo bossi, monterji, ipd. (Te opreme, ladij in map pač xbox uporabniki ne morjo dobit oz nimajo...ŠE)

mateiix.png
Link to comment
  • vrhovni

Sem poskusil en mode, mislim da je bilo 3v3 ko je bilo treba branit relikvije al nekaj podobnega pa sem takoj prekinil, ker se mi je zdelo povsem brezveze. Edino kar mi diši je team deathmatch, v slogu UT. To bom poskusil, drugi vsi načini odpadejo vključno z raidom (katerega pa ne izključim ampak zgolj zaradi trofeje - vkar pa dvomim).

Mi je pa zelo všeč public event, ko npr. delaš misijo, pol pa vmes med misijo pride kak event in imaš opcijo da ga oddelaš. Super stvarca. Sicer pa špil trga! :) Sam škoda, ko zdaj prideta še inFAMOUS First Light in NHL 2015. :-s

10573384652.png

Link to comment
To je vključeno za vse igralce na PS (verjetno je že na disku ali pa tiste 15gb kar dodatno dol potegne.

Vključuje pa:

2 mapi za crucible (pvp),

2 exotic orožja

3 ladje (ki so samo vizualna razlika

ter 3 sete (rare-modre) opreme za vsako klaso enga :), mislim da je pač kot to mišljeno kot loot ki ga dropajo bossi, monterji, ipd. (Te opreme, ladij in map pač xbox uporabniki ne morjo dobit oz nimajo...ŠE)

pri katerem prodajalcu? in seveda moraš biti določen level in imeti ornk denarja?

to me malo jezi pri tej igri. govorijo, kaj vse dobiš, pa moraš še zmeraj plačat. pri ME je bilo vse zastonj :D

pa še nekaj me moti. ni pauze pri igri. jaz namreč ne morem non stop igrati in dam rada pri igrah pauzo. tukaj te možnosti ni. če si preveč dolgo neaktiven, te vrže ven. se pravi, lahko to igro igraš samo (vsaj pri meni je tako), ko imaš neskončno veliko časa.

mistress3riple.png

Link to comment
  • vrhovni

To glede pavze tudi mene moti... ko ti ravno sredi boja zazvoni mobitel. No ja, zdaj se pač ne oglasim in nato pokličem nazaj. Ampak včasih pač ne moreš tega narediti.

Ampak stoji razlog zakaj so se razvijalci tako odločili. Tako kot Japanboy pravi: gre za mešanje singleplayerja in multiplayerja. Po moje so se pravilno odločili, sicer bi preveč guardianov posedalo na mestu.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Sem poskusil en mode, mislim da je bilo 3v3 ko je bilo treba branit relikvije al nekaj podobnega pa sem takoj prekinil, ker se mi je zdelo povsem brezveze.

Ta mode se imenuje salvage.

Pfff... Če si igral sam, potem je res nezanimivo. Salvage je bomba, če si na chatu in se pogovarjaš s sobojevalci. Trije so ravno prav da se vse lahko hitro in jasno dogovoriš in se v igri hitro med seboj najdeš (pri tem modu je nujno igranje v skupini). Pri 6 soigralcih že ne veš točno kdo kaj govori in zato taktika ponavadi pade v vodo oz. rabiš veliko več koordinacije. Nekdo mora biti vodja in vsaj okvirno voditi skupino.

Edino kar mi diši je team deathmatch, v slogu UT. To bom poskusil, drugi vsi načini odpadejo vključno z raidom (katerega pa ne izključim ampak zgolj zaradi trofeje - vkar pa dvomim).

Control je IMO bolj zanimiv. Dejansko je vse isto kot pri TDM, ampak ne letaš ko kura brez glave po mapi. Veš da moraš osvojiti baze in imaš tako vedno nek skupen cilj s soigralci.

Mi je pa zelo všeč public event, ko npr. delaš misijo, pol pa vmes med misijo pride kak event in imaš opcijo da ga oddelaš. Super stvarca.

Škoda zakaj so samo v SP misijah. Če igraš MP jih žal ni. Mogoče pa jim uspe kako implementirati zadevo. :o

Sicer pa špil trga! :)

:yes:

Edino zgodba trpi, vse ostalo pa je zame TOP!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Nebi vedel. Prvič slisim.

A kdo ve kako je z Vanguard rankom? Namreč za določena orožja so pogoji Vanguard rank. Se kje to da to videt napredek. Ker pol ne mors ta legendary orozja nic opremit.

Mogoce se pridruzim KSi klanu. :)

EDIT: No zdaj sem izvedel, da rabiš še neke marke al kaj pa neko valuto, ki se odklene šele ko dosežeš določen rank. In baje se te marke al kaj že da zaslužit samo v PVP?

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Tale Bladedancer subclass za Hunterja je resnično premočan. Tole se je zgodilo na enem public eventu na Venusu:

>http://youtu.be/7suVDKiPEIg

Tudi v Crucible z lahkoto pobija in ga je skorajda nemogoče zaustaviti.

Še par nasvetov za Hunterje:

>http://youtu.be/_6R8-LDaP_U

Urejano od matej1990
dodan video s nasveti za Hunterje

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.